Maria-sama ga Miteru

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Maria-sama ga Miteru

    Maria-sama ga Miteru

    Režisierius: Yukihiro MATSUSHITA
    Studija: Studio Deen
    Autorius: Oyuki Konno
    Žanrai: drama, romantika, shoujo-ai
    Transliacija: 08.01.2004 - 28.03.2009
    MAL reitingas: ~ 8
    Trukmė: TV 13 + 13 + 13 x 25 min. + OVA 5 x 50 min. + special

    AMW / AMW / AMW




    Aprašymas: Lillian mergaičių mokykloje yra graži tradicija - vyresnės mergaitės turi globotines aka seseris. Be seserų sistemos čia dar yra Yamayuri, tipo mokinių taryba kuriai vadovauja trys mergaitės vadinamos rožėmis. Joms padeda seserys ir viena iš tampa Yumi, rožės Sachiko jaunesnioji sesuo. Porelės atsiradimo istorija ne tokia ir paprasta. Pirmas Sachiko pasipiršimas apskritai baigėsi nesėkme. Suveikė moteriškas instinktas - "myliu, noriu, negaliu". Tiesiog buvo ne tas laikas ir vieta. "Antausis" Sachiko paveikė teigiamai. Palaipsniui ji suprato, kad pasirinkimas buvo tikrai teisingas. Bet viskas dar tik prasideda....

    Iš pirmo žvilgsnio šis anime yra dar viena princo ir pelenės istorija. Skirtumas tik tas, kad vietoj princo čia yra princė. Sachiko yra kilmingos ir turtingos šeimos palikuonė. Visa tokia subrendusi, nepriekaištingų manierų ir laikysenos. Vienžo tikra dama. Pelenė Yumi visai paprasta ir be jokių talentų ar sugebėjimų. Du sezonus ji mane stipriai erzino. Labai jau tipinis shoujo personažas. Elgiasi priešingai nei reikėtų, daug parinasi ir žliumbia. Gerai, kad kūrėjai neapsiribojo tik ja, bet daug dėmesio skyrė ir kitoms mergaitėms kurios buvo įdomesnės. Ypač trečiaklasės. Net gaila buvo antrame sezone su jomis atsisveikinti.


    Trečias sezonas (OVA) mane maloniai nustebino. Šiais laikais OVA pagal serialą buna tiesiog papildomos serijos DVD pirkėjams arba trumpa istorija ne į temą, o blogiausiu atveju paslėptas special'as. Čia visiškai ne tas atvejis. Pirmiausia serija daug ilgesnė kokia ir turi būti mano supratimu OVA. Antra čia yra pat tikriausias pratęsimas. Labiausiai mane nudžiugino Yumi metamorfozė. Iš bjauraus vikšro ji pavirto į drugelį. Mergaitė subrendo, nurimo ir savo charakterio stiprumu jau nebe nusileido vyresniems. Truputi pagreitėjo veiksmas bei pagerėjo piešimas. Ketvirtas ir pats naujausias sezonas pakilo dar vienu laipteliu. Toko prijaukinimo istorija buvo ypatingai stipri. Labai džiaugiuosi, kad anime nemečiau dar po pirmo sezono, nes tokių minčių buvo.

    Reziumė: Geras anime, bet tinkamai įvertins ne kiekvienas. Shoujo-ai, bet labiau skirtas mergaitėms. 0 erotikos, fanserviso, fantastikos ir veiksmo. Visas anime laikosi ant personažų ir jausmų. Dėl lesbiečių....chm....galima ginčytis, bet čia to beveik nėra. Jeigu būtų vien tik draugystė bučiau tikrai nežiūrėjęs (negaliu to pakęsti), bet suvulgarinti irgi nesinori. Juk viskas taip gražų, nekalta ir tyra. Pats esu ateistas, bet katalikybės tema visai nekliudė. Tai tiesiog fonas. Mergaitės po mokyklos vienuolėmis netampa.^^

    O daugiau skynų nebus. Čia toks anime, kad jie visiškai nieko neparodo.
    7
    5
    42.86%
    3
    4
    42.86%
    3
    3
    14.29%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Lori-chan
    noblesse oblige

    • 2008 08 24
    • 37

    #2
    Ziurejau seniai, tris sezonus, ova ir visus specialus. Labai rami ir silta istorija. Man patiko. Ypac ta roze, kuri pirmam ir antram skinshoote (nebeprisimenu vardu jau, gaila).
    O ketvirtas sezonas jau yra? Gal ir paziureciau, jeigu rasiu laisvaus laiko.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Lori-chan
      Ziurejau seniai, tris sezonus, ova ir visus specialus. Labai rami ir silta istorija. Man patiko. Ypac ta roze, kuri pirmam ir antram skinshoote (nebeprisimenu vardu jau, gaila).
      Sei Sato turbūt. Aha, smagi mergiotė buvo.

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        #4
        blem, gal reiks kada vel bandyt ziuret, tiesiog ka pamaciau strawberry panic, norejau kazka panasaus, ir gavau - maria-sama ga miteru, bet kai pamaciau 1 serija, piesimas lievas, istorija ta pati... tai ir neziurejau. + nelabai megstu dramatisku pabaigu xD bet nezinau kaip sitam anime, bet jis toks pat kaip strawberry panic, tai manau tokia pati pabaiga bus, o piesimas lievesnis, tai pagalvojau kam man ta pati ziuret...

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Miyata
          blem, gal reiks kada vel bandyt ziuret, tiesiog ka pamaciau strawberry panic, norejau kazka panasaus, ir gavau - maria-sama ga miteru, bet kai pamaciau 1 serija, piesimas lievas, istorija ta pati... tai ir neziurejau. + nelabai megstu dramatisku pabaigu xD bet nezinau kaip sitam anime, bet jis toks pat kaip strawberry panic, tai manau tokia pati pabaiga bus, o piesimas lievesnis, tai pagalvojau kam man ta pati ziuret...
          Taip, yra panašumų su SP. Tiksliau atvikščiai, čia SP panašus į Maria-sama, bet ir tai jei įsigilinus čia tikrai ne dvynės, o greičiau trečios eilės pusseserės.

          Comment

          • AKUJI-SAN
            Anime narkomanas ;-)
            • 2008 02 16
            • 190

            #6
            Užknisa,viskas apie tą patį ištisai,drop in the hell

            Pažiūrėjus Strawberry Panic ir Maria-sama ga Miteru gali pagalvoti,kad visose katalikiškose mergaičių mokyklose yra lesbiečių irštvos...
            Nuobodu ir užknisa...

            Išmetama po kelių serijų.Miteru pirmam sezone nors mergička vaikiną įsižiūrejo,skėčių gamintoją atrodo.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Autorius AKUJI-SAN
              Pažiūrėjus Strawberry Panic ir Maria-sama ga Miteru gali pagalvoti,kad visose katalikiškose mergaičių mokyklose yra lesbiečių irštvos...
              Nuobodu ir užknisa...

              Išmetama po kelių serijų.Miteru pirmam sezone nors mergička vaikiną įsižiūrejo,skėčių gamintoją atrodo.
              Aha, siaubingai nuobodu.

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                #8
                Autorius Killerbee
                Aha, siaubingai nuobodu.
                Na man tai strawberry panic! labai patiko xD jai jo nebuciau mates, tai manau ir maria-sama ga miteru patiktu labai irgi xD Bet dbr beveik tas pats, tik kiti charai, tai nervina xD Ir + nemegstu dramu, nes visada gale isspaudzia keles asareles Nors neatsisakau ir megstu, tik nepatinka liudnos pabaigos

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Miyata
                  Na man tai strawberry panic! labai patiko xD jai jo nebuciau mates, tai manau ir maria-sama ga miteru patiktu labai irgi xD Bet dbr beveik tas pats, tik kiti charai, tai nervina xD Ir + nemegstu dramu, nes visada gale isspaudzia keles asareles Nors neatsisakau ir megstu, tik nepatinka liudnos pabaigos
                  Spoileris:
                  Tai labai šiltas, šviesus ir optimistiškas anime. Dramos aišku užtenka, bet būtent tokie jausmai lieka pabaigoje.
                  Manau tai nėra baisus spoileris, bet dėl visa ko paslėpsiu.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2009-06-01, 18:35.

                  Comment

                  Working...