Shonan Bakusozoku: Bomber bikers of Shonan

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    Shonan Bakusozoku: Bomber bikers of Shonan

    Shonan Bakusozoku
    Bomber bikers of Shonan

    Metai: 1986 - 1999
    Žanras: veiksmo, komedija, shounen, drama
    Studija: Toei Animation
    Direktorius: Yosuke Eguchi
    Epų: 12 OVA

    Sutikite Eguchi Yosuke; ne tik sekančios kartos Sho-baku baikerių gaujos lyderis, bet ir meno - siuvinėjimo klubo presidentas savo aukštojoje mokykloje. Nepaisant jo neįprastos kombinacijos hobių, Eguchi ir Sho-Baku pagarsėjo motociklų lenktynėmis ir mušimusi prieš tuos, kurie anot jų yra garbės neturintys šiukšlės. Žinoma, toks populiarumas susilaukia ir priešų; Gonda Nimousaku iš gaujos Hell's Legion ruošia samokslą, kuris gali sukiršint Eguchi ir visą Sho-Baku prieš veteraninę baikerių grupę Hustle Jets.



    Netyčiom užkliuvau už anime, kai myanimelist rinkau Shonan Junai Gumi (Young Onizuka) ir patraukė jis mano akį, nes veiksmas sukasi apie baikerius. O apie juos daug anime kaip ir nėra. Nuėjęs į anidb pamačiau jo reitingą, prabalsavę vos keliolika žmonių. Šlamštas pagalvojau, anime prie išnykimo ribos laikos. Atsisiųst radau tik vieną seriją ir ta pati VHS formato. Na, bent jau angliškai susubtitruota. Paroviau. Ir ką, pradėjau žiūrėt ir likau išties sužavėtas.. Toks originalus anime, bent po kol kas apie baikerius daugiau nežinau animų... Tas davė didelį pliusą. Šis kaip old-school man labiausiai patiko savo idėja. Išties gal tada tais metais šis anime nebuvo taip vertinamas, nes gal slice of life žmonėms ne taip patikdavo, bet pažiūrėjus dabar, tai net negaliu išsireikšt kaip man patiko, tuolab, kad dabar visi nauji anime, kuriuos žiūriu vis panašėja vienas į kitą. Vat norėčiau rasti likusias 11 serijų šio anime tik nežinau kur, o pirkti ir siūstis iš amazonės netraukia. Būčiau dėkingas jei panaršytumėt po torrentus ieškodami šio anime serijų.


    Taigi, anime veikėjų įgarsinimas geras. Judesiai veikėjų truputį drebantys, kai kada, bet ko tu iš old-school'o dar tokių metų nori? Veiksmas, kai mušasi visai padorus ir net geresnis, nei per Shonan Junai Gumi, kuris 1994tų metų. Pati idėja šio anime kaip ir minėjau originali, labai sužavėjo ir prikaustė mane prie ekrano. Muzika puiki, tokią rock'n'roll atmosferą sudaro. Visi kiti garsai, kaip motociklų variklis, trenkimas ir t.t. nuostabūs, žiurint į tuos metus. Išvis vertinu 9/10. Tikiuosi sulaukt likusių serijų.

    screen's
    Spoileris:
    3
    5
    66.67%
    2
    4
    0%
    0
    3
    33.33%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
    Kartoškė
  • xipzo
    I hate IDIOTS

    • 2009 04 16
    • 224

    #2
    mmm Tikrai tai turbut vienintelis apie baikerius na ka neriam i google ieskot
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

    Comment

    • talismanas
      Narys
      • 2008 07 03
      • 36

      #3
      Old school piešimas + siužetas.... sudomino. Jei rasite pilną atsisiūsti pm man .... būsiu dėkingas.
      P.S. Gal tokių anime nėra daug kad jap labai blogai į tokias gaujas žiūri?... Čia tik mano mintis...

      Comment

      • SataNa
        Mind Zone



        • 2008 02 15
        • 600

        #4
        Autorius talismanas
        Old school piešimas + siužetas.... sudomino. Jei rasite pilną atsisiūsti pm man .... būsiu dėkingas.
        P.S. Gal tokių anime nėra daug kad jap labai blogai į tokias gaujas žiūri?... Čia tik mano mintis...
        reikia pasidomėti apie Japonijos buvusius, dabartinius baikerius jei taip
        Kartoškė

        Comment

        Working...