Initial D - Fourth Stage

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • StaR{BooM}
    Narys

    • 2004 01 15
    • 40

    Initial D - Fourth Stage

    Initial D - Fourth Stage


    @AnimeNFO || @AniDB || @ANN


    Metai: 17.04.2004 - 18.02.2006
    Žanrai: Action, Sport, Cars
    Studijos: OB Planning, A.C.G.T., avex group
    Oficialus puslapis
    Fano puslapis
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Serijų: 24

    Apie siužetą:

    Initial D proektas pradėjo gyvuoti. Komanda sudaro, tik 2 lenktynininkai Takumi Fujiwara (su Toyota AE86 Sprinter Trueno orentuota į nuokalnę) ir Keisuke Takahashi (su Mazda RX-7 FC3S orentuota įkalnei). Ryousuke Takahashi visos Initial D proekto kuratorius ir taktikas pasitelkę į pagalbą mechanikus jie keliauja per šalį ir sutinka vis naujus priešininkus. Kelionės yra gerai paruoštos - viskas yra paskaičiuota ir apsvarstyta, paruošiama medžiaga apie trasą ir priešininkus parenkama tinkamiausa strategija ir laikas.
    Tačiau kaip ir anksčiau Takumi padeda tėvui su Tofu gabenimu plius dar dirba dieninį darba pilnu etatu.

    Pagrindiniai veikėjai:

    Takumi Fujiwara - mašina: Toyota AE86 Sprinter Trueno, greičiausias nuokalnės lenktynininkas Gunm'oje.
    Bunta Fujiwara - mašina: tapati kaip ir Takumi, Takumi tėvas.
    Keisuke Takahashi - komanda RedSuns (antras po brolio komandoje).
    Ryousuke Takahashi - mašina: Mazda RX-7 FC3S, komanda RedSuns (komandos lyderis).


    Download: MiniNova
    10
    Nežiur
    100.00%
    10
    Žiur
    0%
    0
    all4fun & fun4all
  • StaR{BooM}
    Narys

    • 2004 01 15
    • 40

    #2
    :curse: - gal kas zinote is kur gailma parsisiusti naujausias serijas bet ne su BT o tarkime http butu
    kaip kad sitame -> http://www.dbzdivx.com/?c=9 saite ?
    buciau dekingas nes paciam nesiseka rasti ant smugio
    all4fun & fun4all

    Comment

    • DJ
      >_<'
      • 2002 02 20
      • 87

      #3
      ar ne per anksti tu čia ta aprašymą parašei visu seriju dar nematęs? :/

      Comment

      • StaR{BooM}
        Narys

        • 2004 01 15
        • 40

        #4
        Ne

        manau jau buvo toks dialogas su kazkuo (nepamenu), jei tu darai aprasima tik pamates visa anime ir toleruoji tik tokius anime, tai manau reiktu isimti is aprosytuju anime bent jau 20% jei ne daugiau aprasymu. Be to aprasyme nera nieko kas papasakotu detaliai apie visa Initial 4 st. siuzeta (su kuo kovos kiekvienoje serijoje ir pan.). Faktas tas, kad yra oficialus puslapis ir daugybe atsiliepiamu straipsniu, kuriuose net yra daug daugiau info negu pficialeme web'e + 4 serijos is 12 nemanau kad jau tiek mazai. Nu ir zinoma dar faktas tas kad ka rasau tai mano susidaryta nuomone, o jau cia jau tavo asmeninis reikalas ar tu ji ziuresesi ar ne, nes vieniem uztenka vien i zanra paziureti ir iskarto sako NE (arba TAIP).
        Jei neatsakiau i tavo klausima tai pasistenksiu atsakyti
        P.S. tam ir idejau vertinimu skiltyje grafa "neziuresiu", nes daukas kai nera jos deda zemiausia vertinima, tai galima sakyti numusa realia maciusiu zmoniu nuomone
        Paskutinis pakeitimas nuo StaR{BooM}; 2004-11-11, 15:45.
        all4fun & fun4all

        Comment

        • KazE
          Forumo vilkas
          • 2003 09 22
          • 139

          #5
          ..:: OFFTOPICK ::..

          ir visgi ne "neziuresiu", o "neziurejau" :>

          Dar reik pasistegt aprasymus rasant nespoilint per daug, nes tie dalykai sugadina viska reikala.

          Ir seip jei anime yra visa relyzinta, tai jau geriau paziuret visa pries rasant aprasyma, o jei ne tada galima parasyt, jog "aprasymas rasytas perziurejus 10 epu is 12"

          ..:: OFFTOPICK ::..
          http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
          "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

          Comment

          • StaR{BooM}
            Narys

            • 2004 01 15
            • 40

            #6
            tai pala a tu bent zinai kada iseina ta 10 dalis 2005 metais, truputi cia ne i tema pavarei
            o jei laikantis tavo aprasimo tai siaip pries 4st buvo dar 1st 2st 3st ir extra st nu manau pakankamai seriju kad susidaryti ispudi + anglu manau moki titrus skaityti, tai zinok kartais yra pasakoma kas bus toliau ir kokie tikslai (as tik isverciu)
            + dar jei laikantis tavo nuomones nusukti tam kuris aprase Naruto nes daba 108 jau isejo o tikrai galo nematau taip kad ...
            Paskutinis pakeitimas nuo StaR{BooM}; 2004-11-11, 16:31.
            all4fun & fun4all

            Comment

            • KazE
              Forumo vilkas
              • 2003 09 22
              • 139

              #7
              P.S. ne i tema cia jau nuo 2 posto :>

              Tu man pirstu pabaksnok dabar kur as sakiau, kad tu cia tipo kaska blogai padarei :? Man px kada ta 10 dalis iseis, nes as ir pirmo sezono dar nemates ;] as tik norejau pasakyt, kad viskas ok kol informacija pateikiama tinkamai.

              O Naruto tai ten geras preview, o review niekad neparasysi jei nebusi mates anime pabaigos, o jei speliosi [net jei ir atspesi] tai cia jau spoilas :P~
              http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
              "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

              Comment

              • StaR{BooM}
                Narys

                • 2004 01 15
                • 40

                #8
                xi xi k. peace ;-)
                all4fun & fun4all

                Comment

                • DJ
                  >_<'
                  • 2002 02 20
                  • 87

                  #9
                  Autorius StaR{BooM}
                  ... truputi cia ne i tema pavarei ...
                  StaR{BooM} ne i tema tai pavarei tu čia, rašydamas aprašyma nemates viso anime, kas butu jei kritikai pradėtu kritikuoti bumeri antra kai apie jį kolkas žinoma tik tiek kad jis išeis tik 2005metais???? kas butu jei aš parašyčiau DBGT aprašymą temates tik DB ir DBZ ?? na ir GT pirmą seriją? pamastyk..

                  ir išvis kam aš rašiau taisyklęs kaip rašyti aprašimus? kad kiekvienas panorėjęs galėtu dadėdinėti "nežiūrėsiu"

                  seip ar taip čia toli gražu ne aprašymas o pirmos serijos soilinimas ar kaip ten tai vadinas ir priego girimas sau patikusio anime, kur pliusai minusai, kur aptarta kažkas naujio ???
                  nu vienžodžiu paskubėjei perstipriai.

                  šeip nepamanyk kad aš initial d nemėgsu aš jį tiesiog dienvinu, tai gal būt dėl to aš ir toks priekabus

                  Comment

                  • StaR{BooM}
                    Narys

                    • 2004 01 15
                    • 40

                    #10
                    nu

                    zmogus rasai protingai, bet siuo atveju tikrai neirodei man kad as suklydau padarydamas aprasima pasirodzius pirmiem 4 ep.
                    jei jau prakalbai apie DB tai DBZ ir DBGT tai manau nesuklysi parases kad ir vel Songokas bus bla bla bla.
                    Kitaip sakant kiekvienas turime savo nuomone tavo vienokia mano kitokia, ir paziurejas dabar jau 8 is 12 nematau kur as suklydau...
                    all4fun & fun4all

                    Comment

                    • DJ
                      >_<'
                      • 2002 02 20
                      • 87

                      #11
                      aš sakau kad aš nematau parašymo?? aš čia tik tematau pirmos serijos papasakojima ir viskas
                      o dbz paminėjau kad visi suprastu, pats gi žinai kaip skiriasi GT nuo DBZ GT visiškas mėšlas pinigų sekimas, tai tas 4-th stage gal pvz irgi tas pats gausi ??

                      Comment

                      • StaR{BooM}
                        Narys

                        • 2004 01 15
                        • 40

                        #12
                        all4fun & fun4all

                        Comment

                        • KK

                          #13
                          vat 4 stage'o taj maciau tik pora seriju... artimiausiu laiku rejkes paziuret dar 2 ar taj 4 nepamenu tixlei (draugo brolis turi)

                          uuuhhh.. kaip man jis patinka

                          Comment

                          • StaR{BooM}
                            Narys

                            • 2004 01 15
                            • 40

                            #14
                            daba 4st yra 8 tikisejusios ir sutitruotos
                            ir jei kas mate 7 ir 8 kaip manote kas sedojo toje masinoje kuri aplenke Takumi Akiros kelyje (nors jis priesinosi).
                            Paskutinis pakeitimas nuo StaR{BooM}; 2004-11-14, 20:38.
                            all4fun & fun4all

                            Comment

                            • SNcheZ

                              #15
                              Va cia tai anime man I anime and I cars
                              anime + cars = initial d

                              Comment

                              Working...