Full Moon wo Sagashite

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    Full Moon wo Sagashite


    Full Moon wo Sagashite
    満月[フルムーン]をさがして


    Režisierius: Katou Toshiyuki
    Studija: Studio Deen
    Žanrai: Komedija, drama, muzika, romantika, shoujo, antgamtinis
    Transliacija: nuo 2002-04-06 iki 2003-03-29
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 52 serijos po 25min
    AniDB reitingas: 8.37
    MAL reitingas: 8.21
    ANN reitingas: 8.25

    YouTube resursai:
    OP1&2 || ED1 || ED2 || ED3 || ED4
    Papildoma Info:


    Dvylikametė Kouyama Mitsuki yra talentinga mergaitė, turinti gražų balsą ir svajojanti vieną dieną išgarsėti. Deja, Mitsuki serga gerklų vėžiu todėl jai sunku dainuoti. Mitsuki gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, kai vieną dieną jos namuose pasirodo du šinigamiai (mirties dievai) Takuto ir Meroko, kurie mergaitei praneša baisią žinią - jai liko gyventi tik vieneri metai. Todėl Mitsuki nusprendžia, kad nebegali daugiau laukti, ir turi kuo greičiau įgyvendinti savo svajonę. Takuto iš gailesčio paverčia Mitsuki visiškai sveika šešiolikmete, kad ji galėtų dainuoti. Mitsuki tikisi, kad jos dainos pasieks Ameriką, į kurią prieš 2 metus išvyko jos mylimasis Eichi Sakurai. Prieš išsiskirdami jie pažadėjo vienas kitam, kad padarys viską, jog išpildytų savo svajones...




    Nors shoujo anime šiaip jau nemėgstu, Full Moon man labai patiko. Piešimas gal ir nėra įspūdingas, bet man asmeniškai akių nebadė. Užtat muzikinis takelis tai super. Abudu opening'ai linksmi ir puikiai atspindi šviesiąją serialo pusę, o visi keturi ending'ai lyrinės j-pop dainos, kurios puikiai derinasi su liūdnomis serijomis ir gerai atspindi Mitsuki jausmus. Istorija ganėtinai liūdna ir tragiška, bet gan lėtai įsivažiuojanti. Todėl pirmoji pusė gali atrodyti nuobodi.

    Apibendrinimas: Nepaisant kai kurių minusų, tai puikus anime. Taigi, duodu 9/10.



    Siųstis: Torrent

    Aprašymą taisė: Perla
    30
    5
    56.67%
    17
    4
    23.33%
    7
    3
    16.67%
    5
    2
    0%
    0
    1
    3.33%
    1
  • zeke
    trust me i'm engineer

    • 2009 01 02
    • 392

    #2
    Na man patinka anime kuriuose yra romantikos. Bet is aprasymo susidariau ispudi kad pabaiga bus ganetinai dramatiska(to labiausiai ir nemegstu - issiskirimu kai atrodo kad jau viskas gerai).
    S_T

    Comment

    • Hikari_
      Mental

      • 2008 02 27
      • 981

      #3
      Autorius zeke
      Na man patinka anime kuriuose yra romantikos. Bet is aprasymo susidariau ispudi kad pabaiga bus ganetinai dramatiska(to labiausiai ir nemegstu - issiskirimu kai atrodo kad jau viskas gerai).
      Ne, pabaiga nera labai jau dramatiska

      Comment

      • Melancholy~
        Narys
        • 2009 02 12
        • 59

        #4
        Nuostabus anime! o del Eichio net asara isspaude

        Comment

        • fallenangel
          Come Join The Dark Side
          • 2008 11 29
          • 20

          #5
          man patiko. romantiniai man visada patiko o sis visai neblogas ir muzika gera
          Come ... Join the Dark Side ...

          Comment

          • Vijola
            Sweet
            • 2008 03 25
            • 28

            #6
            I'm going to keep on shining...
            Just like the moon...
            I'll light the way...
            Fin...

            Mielas anime, truputi liudnoka pabaiga

            Comment

            • AhouKarasu
              Ikimasho~
              • 2008 10 30
              • 62

              #7
              Vat labiausiai kas nepatiko šiame anime, tai pabaiga.. Nu nesamonė, man tokios nepaaiškinamos pabaigos nepatinka...
              Bet pats anime vertas pagyrimų..
              Shiawase da...

              Comment

              • Mikan
                Light Yagami is a psycho
                • 2009 11 26
                • 44

                #8
                nu anime lyg ir nieko ir pabaiga nebloga ,bet sunku buwo 52 epizodu paziuret(taip visada kai mazai epu tai blogai,kai daug irgi blogai

                Comment

                • Esquisse

                  #9
                  Vienas iš favourite. Nu tiesiog pakerėjo Visi veikėjai - super, Siužetas - awesome ir svarbiausia jame nieko netrūksta tik kad... pabaiga... norėjosi daugiau sužinot apie tuos du žmones

                  Comment

                  • Mikuru
                    Naujokas
                    • 2010 02 14
                    • 22

                    #10
                    Gražus romantikos ir šiek tiek comedy žanro anime, paskutinis ep'as išspaudė ne vieną ašarą. Love it! 5/5.

                    Comment

                    • Denixe
                      Naujokas
                      • 2009 11 19
                      • 10

                      #11
                      Per daug serijų buvo tai ir nepabaigiau... Tiek daug serijų laukiau kol ji susitiks su juo, o jis............... Ne nebūsiu aš spoilerė Žiūrekit patys ir sužinosit. Man žiūrint tiesiog nuobodu pasidarė... Tikriausiai man labiau prie širdies action...

                      Comment

                      • Neraa
                        Ignore me.
                        • 2010 05 01
                        • 3

                        #12
                        Na senai norėjau pažiūrėti anime'ą, kuris kaip nors būtų susijęs su muzika. Vat, dabar ir žiūrėsiu!D Nežinau, ar čia geriausias pasirinkimas, bet likimo pirštas dūrė į jį,tad teks tenkintis šituo.
                        Hii!

                        Comment

                        • Laura.L
                          Naujokas
                          • 2009 12 01
                          • 28

                          #13
                          Man tai labai patiko, tika buvau pradejus klausytis Japanese music tai man isvis tada buvo rojus DD Labai patiko ir romantika ant galo ir visa kita

                          Comment

                          • Lorilei
                            Naujokas
                            • 2010 07 09
                            • 27

                            #14
                            Ispradziu tai nemaniau kad patiks bet kai isiziurejau tai visai nieko, priverte asara ispaust
                            I read , i copy, i quote and then i just ignore it (Pink color makes me paranoid)

                            Comment

                            Working...