Asu no Yoichi!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Asu no Yoichi!


    Asu no Yoichi!

    Režisierius: Rion Kujo
    Studija: AIC
    Autorius:Yu Minamoto
    Žanrai: komedija, erotika, haremas
    Panašūs anime: Sekirei, Love Hina
    Transliacija: 09.01.2009 - 27.03.2009
    AniDB reitingas: 7.10
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.

    AMW / Opening / Ending




    Aprašymas: Blogas yra tas karys kuris nenori tapti generolu. Yoichi nori būti labai stipriu samurajumi, bet jo progresui trukdo patirties stoka. Fizinis pasiruošimas geras kaip ir technika, bet norint būti rimtu kariu reikia ir patirties. O kaip jos galima įgyti gyvenant kalnuose kartu su tėvu, lokiais ir kitais naminiais gyvūnėliais?! Teisingai, niekaip. Todėl tėvelis, norėdamas atsikratyti labai jau uolaus mokinio/sūnaus, išsiunčia jį į miestą. Bėda tame, kad berniukas nežino kaip reikia elgtis mūsų civilizuotame pasaulyje. Tai numatydamas tėvas pasirūpino, kad Yoichi priimtų draugiškas Ikaruga klanas. Tiesa, toks ten ir klanas - keturios viena už kitą gražesnės seserys. Ramus šeimynėlės gyvenimas baigėsi. Naujakurys įnešė daug chaoso, bet kartu gyvenimas tapo daug įdomesnis. Yoichi yra geras vaikinas, su stipriu garbės kodeksu, bet pastoviai savo noru arba atsitiktinai papuola į pikantiškas situacijas. Už tokias išdaigas atpildo sulaukia nedelsiant.

    Japonai haremus nustos kurti nebent tada kai išnyks tarakonai. Konvejeris nesustoja ir matyt ne veltui. Prisipažinsiu, man jie vis dar patinka nors mačiau jų tikrai nemažai. Todėl, kol dar yra ištvirkusių berniukų ir šeip monogamijos priešininkų, žanras gyvuos ir klestės dar ilgai.




    Tokie anime žiūrimi ne dėl gilių charakterių, veiksmo ar siužeto. To haremuose kartais būna, bet tik kaip prieskoniai, o ne kaip pagrindas. Esmė čia yra aišku mergaitės. Jei tiksliau - papai ir kiti apvalumai bei nelabai.^^ Šis anime eina gerai pramintu keliu, t.y. spjauna į viską ir susikoncentruoja ties dirgikliais. Mergaitės čia yra 100% banalios, bet kruopščiai ir gražiai nupieštos. Kazusas gavosi su Ayame. Man pati gražiausia iš seserų kažkodėl turi mažiausią krūtinę. Už ką ją taip? Tiesa, nepasakyčiau, kad visai jau lenta.... Berniukas čia ne beviltiškas botanikas ir už tai ačiū. Erotikos ir humoro yra pakankamai. Va kas man užkliuvo tai smurtaujančios mergaitės aka "Love Hina". Ypač pasižymėjo Ibuki todėl nieko keisto, kad ji nebuvo mano favoritė. Daug kraujo iš nosies, raudonavimų ir vaikiško drovumo. Pavadinti tai romantika liežuvis nepasiverčia. Kita vertus to ir nesitikėjau. Kaip ir nesitikėjau normalios atomazgos. Patirtis daro savo.^^

    Reziumė: Įvertinimas 6-7. Ko norėjau tą ir gavau. Papai, triūsikai, humoras (vietomis net truputi originalus) ir pusėtinas pagrindinis herojus. Pagrindiniai minusai yra labai jau primityvi pabaiga ir kovos. Net turint omenyje žanrą. Trūko ir to pačio "cinkelio" aka prieskonių.


    Grožis išgelbės pasaulį.......neišvengiamai.....




    73
    5
    0%
    41
    4
    0%
    17
    3
    0%
    10
    2
    0%
    4
    1
    0%
    1
  • Zack
    Shogetten Lover :P

    • 2008 10 12
    • 111

    #2
    Paziurejau visa sita gan gera anime ir drasiai glaiu sakyt kad geras nepaisant tu ir kam nepatinka ecchi patariu pasiziuret
    sigpic

    Comment

    • Miyata
      Find your own sins, kid.



      • 2008 01 09
      • 452

      #3
      Aciu tau Killerbee uz aprasyma, jau galvojau niekas neides xD Seip, man sitas anime labai patiko, 10 balu.
      Ir Yoichi normalus bernas, ne taip kaip kituose tokio tipo anime. Ayame mano megstamiausia mergina is siuo anime irgi, tik gaila kad krutine maza, bet kaip Killerbee sake, ne lenta Seip man tai ir storyline normalus, nors ir paprastas, bet man ecchiose man toks patinka. Yoichi kietas samurajus, jam iki tobulumo truksta tik patirties, todel ji ir pasiuncia i miesta pas tas seserys, ir jis ten pasilieka. Gaila kad Ayame drovi, ir negalejo pakviesti Yoichi i pasimatyma, arba kitaip parodyt kad jis jai patinka. Ibuki gan ziauri, musa ji buna beveik uz nieka xD Seip noreciau kad jie butu trise arba nedgi keturiese, t.y. Yoichi+Ibuki+Wa-san+Ayame xD butu nuostabu, bet nezinau kaip taip imanoma xD Nes norisi Ibuki kad butu su Yoichi, bet ir su Wa-san, tai geriausia Keturiese Pabaiga tai tikrai banali, bet nors neliudna (nespoilinsiu), tikiosi bus 2sezonas su daugiau seriju, pvz 50 Nors nemaciau dar nei 1 anime ecchi, daugiau kaip 30+seriju, tik Love hin, ir tai ten su ovom ir viskuom, ir ten to ecchi beveik nera.

      Comment

      • zeke
        trust me i'm engineer

        • 2009 01 02
        • 392

        #4
        As irgi galiu drasei sakyti kad geras. Seniai jau tokio neziurejau.
        Puikus pasirinkimas vakarams kai nori atsipalaiduoti ir pasijuokti.

        Spoileris:
        P.S. man kaip tik labiau patinka kai krutine nera milziniska
        Paskutinis pakeitimas nuo zeke; 2009-03-29, 20:45.
        S_T

        Comment

        • Original_Prankster
          Mr. Mojo Risin'

          • 2008 11 04
          • 200

          #5
          Net nepastebėjau kada spėjau išaugt iš tokio tipo animės. Dar atsimenu tuos laikus, kai Love Hina buvo labai geras anime pagal mane.

          Taigi, žiūrėjimas buvo absoliuti kančia. Galvojau droppint, nedroppint...gal pagerės.
          Siužetas - mm wtf? Atvyksta samurajus į miestą patirties mat graibstytis. Nu gerai tarkim graibstos. Besigraibstydamas retkarčiais "patampo" merginom už papų (aš taip ir nesupratau ar jis pervertas ar ne). Bet istorija tuo nesibaigia, nes pagrindinį veikėją nori sunaikint kitų "kovos stilių" pasiekėjai. Ir čia pamatome nuostabias "kovų scenas", devynias ar daugiau, išesmės vienodai atrodančias, Yoichio atakas. Priešai irgi kažkokie "lyderiai" (pvz: banglentininkai, cunamius keliantys).
          Veikėjai. Dauguma nesąmoningi. Į tą blondiną, aukštaūgį išvis žiūrėt negalėjau, kažkoks nesusipratimas jis man.
          Meilės istorija. Jei gerai supratau, tai čia tokia buvo. Visiškai neužbaigta. Neduok dieve bus antras sezonas.

          0/5 pagal rimtumo skalę.
          3/5 pagal, mm, Love Hina skalę.

          Kaip tokio žanro anime, tai gal ir gera, bet kadangi išaugau, tai tiesiog vimdo.
          Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
          There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Original_Prankster
            Net nepastebėjau kada spėjau išaugt iš tokio tipo animės. Dar atsimenu tuos laikus, kai Love Hina buvo labai geras anime pagal mane.
            Blemba, tikiuosi ir aš kada nors išaugsiu. Tiesa, man Love Hina niekada nebuvo geras.

            Comment

            • FantasyBeast
              Huzzuh!!

              • 2007 06 18
              • 101

              #7
              Atsiliepimai apie anime geri...Na jis vienas is tu anime kuris nera super ypatingas ir nera blogas,na kritikuoti ka jame kaip ir nerandu.linksmai prasiziurejo,charakteriai ypac patiko...^^ 7/10 balai.
              P.S. nezinau kodel,bet man labiausiai sitame anime patiko Chihaya... ^^
              Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Šita scena prajuokino:
                Spoileris:

                Čia kūrėjai truputi persistengė. Atkreipkit dėmesį į garsus už kadro:
                Spoileris:
                Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2009-03-29, 22:49.

                Comment

                • setas
                  Ežiukas duobkasys
                  • 2008 03 29
                  • 77

                  #9
                  kaip haremas buvo visai geras ir komedija gera aciu devui uz pagrindini veikeja kad nebuvo vel koks meme aisku pabaiga pas haremus tai visad tokia... tragedija...

                  Comment

                  • mariux9998
                    Labas.

                    • 2008 06 20
                    • 434

                    #10
                    Normalus, humoras tikrai neblogas, 4/5.

                    Comment

                    • br0x
                      Narys
                      • 2008 09 28
                      • 31

                      #11
                      Story kaip ir nėr, bet bendras vaizdas vistiek neblogas, pritariu aukščiau esančiam post'ui, kad humoras gan geras :> 4/5
                      Visi skirtingi. Visi lygūs.

                      Comment

                      • IVXXX
                        Let's do a barrel roll!
                        • 2008 03 07
                        • 8

                        #12
                        Anima galima pagirt uz "Ice Cream!", bet kita bleh... 2/5
                        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          #13
                          7/10, nors ir labai nuspėjamas, bet vistiek labai linksmas anime. Pirmas ep'as tikrai vykęs, gaila kad kiti šiek tiek nusileidžia. Visa anime palaikoma gera nuotaiką o ecchi prieskonis viską puikiai pagyvina. Pabaiga banali, bet paskutiniai tėvo žodžiai nuteikė labai smagiai.

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2949

                            #14
                            Autorius IVXXX
                            Anima galima pagirt uz "Ice Cream!", bet kita bleh... 2/5
                            Aha, pošlai...net padariau skryną.

                            Comment

                            • sek0ne
                              AnimeMinusFamHator




                              • 2007 04 28
                              • 1260

                              #15
                              teko man pora epu redaguoti. nugi sh kazkoks, o jau dialogai tai nusisauk. tie juokingi techniku pavadinimai, ir kam reikia ji pasakyti pries darant? kad priesas zinotu nuo gintis?

                              Comment

                              Working...