Bokura ga Ita - We Were There 2006

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Silvestras
    Rimtas forumo narys



    • 2008 04 18
    • 162

    Bokura ga Ita - We Were There 2006

    Bokura ga Ita - We Were There
    Režisierius: Koichiro Sohtome
    Studija: Artland, Studio Kanon
    Žanrai: Romance, Shoujo, School Life
    Panašūs anime: Lovely Complex, His and Her Circumstances
    Premjera: 2006
    ANN reitingas: 8.0/10
    Trukmė: TV 26ep. 26min.

    The moffats - Walking Behind (AMV)



    Aprašymas: Savo naujus mokslo metus Nanami Katahashi pradėjo pilna ryžto ir pasitikėjimo savimi. Ji norėjo susirasti naujų draugų ir linksmai praleidinėti laiką mokykloje. Greitu metu mergina sužino apie populiariausia mokyklos berniuką Motoharo Yano. Sklidna gandai, kad jis yra mėgiamas ko ne trečdalio mokyklos merginų. Kai Nanami paprašė gretą jos sėdinčios merginos Yuri Yamamoto papasakoti ką nors apie Yano, jinai atsakė,kad tiesiog jo nemėgsta.

    Nepaisant visų kalbų ir jo populiarumo Nanami neskirė išskirtinio dėmesio šiam berniukui iki tol kol neatsitiko gana nemalonus atsitikimas. Nanami viešai apsikvailino priš visą savo naują klasę neteisingai ištardama merginos vardą kabineto viduryje, nors dieną prieš tai atsitiktiniame pokalbyje mokyklos koridoriuje Yano buvo jai pasakęs tą vardą, kaip pasirodė jis pamelavo, žinodamas, kad atsitiks tai kas atsitiko.

    Be jokios abejonės Nanami kaip reikiant supyko ant Yano ir jų pradiniai santykiai dar labiau pablogėjo, bet nepanašu į tai, kad jam tai nors kiek rūpėtų. Iš esmės Yano pavaizduojamas kaip labai paslaptingas tačiau neuždarus vaikinas,akimirksniu jis atrodo netgi mistišku ir nesuprantamu. Be jokios abejonės toks pagrindinis veikėjas kaip Yano yra tik vienas iš šio anime didžiųjų pliusų. Bėgant laikui Katahashi pradeda vis labiau pažinti Yano ir daugiau ji apsimetinėti nebegali,ji suprato,kad įsimylėjo.Tačiau tikroji anime drama prasideda nuo to momento kai Katahashi iš Yano geriausio draugo Takeuchi sužino,kad Yuri Yamamato's sesuo žuvusi automobilio avarijoje buvusi Yano mergina.




    Reziumė: Šis anime absoliučiai paaugliškas, viskas taip naturalu jame. Kaip jau minėjau man labai patiko Yano personažas, savitas veikėjas, dabar pagalvojus jis man niekad nepabosdavo.Kaip ir dauguma kitų romance žanro anime dažniausiai kreivai žiūrisi merginos, gi būtent jos visada verkšlena kur reikia ir nereikia, tai vat ir šiuo atveju persūdyta su buvo su paaugliškomis emocijomis. Kas dar patiko,tai,kad bent jau jei nevisa anime istorija, bet bent kažkokia dalelė vyksta žiema, juk vien jau tai gražus ir atsipalaiduojantis akims vaizdas.

    Na romance kaip romance,santykiai kaip ir visur, tai jie skirstosi ir nekenčia vienas kito, tai myli labiau už viską pasaulyje. Vat ir nebūtų visa situacija ant tiek būdinga įprastiems šio žanro bruožamas jei ne Yano kaip veikėjo išskirtinumas. Sunkaus charakterio vaikinas, dažniausiai sukompleksuoja visur viską ir prasideda balaganas.Tačiau man ant tiek viskas naturaliai ir šiuolaikiškai atrodė šiame anime,tiesiog malonu. Gražūs ir meilūs paauglių santykiai, jų kaprizai ir vidiniai išgyvenimai-Bokura ga Ita. Dabar vat tik lieka sulaukti antro sezono,tačiau patsai nesu tikras ar jisai tikrai man reikalingas.





    85
    5: (Nuostabus!)
    45.88%
    39
    4
    31.76%
    27
    3
    12.94%
    11
    2
    7.06%
    6
    1: (Šlamštas!)
    2.35%
    2
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Pats nebuciau emesis aprasyneti sio anime, gera darba padariai bastard. Sis anime turi tikrai nemazai panasumu i Kareshi Kanojo no Jijou ir LoveCom, bet visgi turi ir savo orginaliu skirtumu... Siame anime didesnis demesys skiriamas drama zanrui, priesingai negu Lovely Complex ar Kare Kano, kas man labai patiko, taciau yra ir nemazai minusu, mazai veikeju, piesimas skurdokas, kai kada net matosi, kad buvo patingeta nupiesti antra aki, tai ja aceit uzdengia plaukai. O siaip pats anime tikrai vertas demesio 8/10

    Comment

    • Aeval
      Rašytojas


      • 2009 01 12
      • 259

      #3
      patinka man tokie, reikes prigriebt. Aciu!

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        #4
        Bandysim ziuret :] Ty.

        Comment

        • IVXXX
          Let's do a barrel roll!
          • 2008 03 07
          • 8

          #5
          Nuobodus gumos tampymas.
          I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

          Comment

          • Nemu
            d(-.-)b

            • 2007 12 22
            • 110

            #6
            Labai geras anime, vienas is megstamiausiu, turbut galeciau ziuret ir ziuret, neatsibostu
            you are dead.
            MDL

            Comment

            • Akemi
              Naujokas
              • 2009 01 15
              • 27

              #7
              Piesimas is sono lb nepatiko..Is pradziu pasirode visai idomus, bet po to TOKS gumos tampymas!Nuo tos nanami vemt norejosi ;D Negalejau saves priversti paskutinius 4 ep. ziureti. 6/10

              Comment

              • scissor77
                Naujokas
                • 2009 02 01
                • 13

                #8
                tikrai linksmas ir mielas anime patiko

                Comment

                • Ru.
                  Narys

                  • 2008 02 24
                  • 67

                  #9
                  LAAAAbai daug dramos... bet man patiko tik kazkaip jau istemtas per daug... ziovaut buvau pradejus, bet taip tai i liked it very much. 4/5

                  Comment

                  • Aivaras
                    ką tu?

                    • 2008 09 10
                    • 358

                    #10
                    Na kolkas tik 4~ ep pražiūrėjau, kažkiek sudomino, bet ne taip, kad pulčiau dabar per savaitgalį visą žiūrėt.Gražus piešimas, spalvos.
                    Spoileris:
                    Yano pirmoji mergina tai...tokias šaudyt ;D Jau ko nepakenčiu tai išdavysčių ir melo draugystėje.Gerai perteikia ir real life :]

                    Comment

                    • bithuthe
                      Last Frame Studio



                      • 2003 11 14
                      • 399

                      #11
                      Žiūrėjau kažkadais, visai toks nieko. tik erzint ant galo pradėjo tos panos neapsisprendimas.
                      Spoileris:
                      Ale prisipažink ir aš nepyksiu. O po to, tai kodėl tu taip padarei [praeity]

                      tokia totali mažvaikių meilės istorija, bet patiko

                      Comment

                      • Bagyra
                        keep your mind wide open

                        • 2007 04 08
                        • 73

                        #12
                        piesimas pradzioje nelabai patiko, bet paskui pripratau, i gala pradejo net zavet. kaip romance tai labai nice draugyste, bet biski per daug tos dramos, issikyrimu, na kaip visi sako gumos tampymas. bet visaka bendrai paemus 4/5!!!
                        sigpic

                        Comment

                        • Luna-chan
                          Miau?
                          • 2008 12 01
                          • 70

                          #13
                          Viskas puiku, tik man atrodo dailininkai patingėjo įdėti darbo į piešimą. Šiaip mielas anime...
                          Feed Me! Adopted from Valenth

                          Comment

                          • Sadness...
                            ...ureshii-kanashii...

                            • 2009 04 19
                            • 34

                            #14
                            Man labai patiko pradzioje piesimas gal kiek erzino bet kai ipratau tai jis man net pradejo isties patikt...wisi pagrindiniu weikeju isgyvenimai buwo labai idomus ir kartais tikraj graudus...atrode jog ten buwo paimta tikroveje gywenusiu zmoniu pora ir atpasakota ju istorija be jokiu pagrazinimu...dramos buwo tikraj uztektinai, bet ji man patiko...gal del to kad esu pati dramatiskas zmogus xD labai patiko Yano geriausias draugas, noreciau kad tokiu nuostabiu zmoniu tikroweje butu daugiau

                            Comment

                            • Piano4rest
                              ...
                              • 2009 04 14
                              • 65

                              #15
                              Tikrai patiko. Toks realistiškas pasakojimas. Ir piešimas man visai patiko, toks paprastas, savotiškas, man asmeniškai mielas. Beto muzika puikiai atspindėjo anime nuotaikas.
                              Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

                              Comment

                              Working...