Chaos;Head

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Chaos;Head

    Chäos;HEAd
    カオス;ヘッド


    Transliacija: nuo 2008-10-09 iki 2008-12-25
    Direktorius: Takaaki Ishiyama
    Žanrai: Siaubas, mokslinė fantastika, psichologinis, antgamtinis
    Tipas: TV
    Trukmė: 12 x 26min.
    Studijos: Madhouse Studios, Nitro+
    AniDB reitingas: 5.92
    Amžiaus reitingas: R [17+]

    YouTube resursai:
    OP || ED || Promo || AMV || AMV






    Nishijo Takumi yra vidurinės mokyklos mokinys, tačiau tikrai neeilinis, jis gyvena vienas metaliniame konteineryje, ant namo stogo, etn jis pasineria į savo otakišką pasaulį, taip pat jį nuolat kankina šizofreniški kliedesiai. Taigi Nishijo Takumi kartais atrodo ir elgiasi, kaip būdamas nesavo proto. Vieną eilinę dieną Nishijo, kaip visada užsiiminėja savo kasdieniniais kompiuteriniais žaidimais, ir bendravimu pokalbių kambariuose. Taip jam bečiatinant vienas iš jo pašnekovų pradeda įkyriai kišti kažkokią nuorodą, Takumi pradeda panikuoti ir netyčia nuspaudžia nuorodą, atsidariusiame puslapyje pamato, nuotrauką iš nusikaltimo vietos. Kitą dieną eidamas mieste ir užsukęs į skersgatvį pamato kaip mergina mokykline uniforma, prie sienos smaigsto kažkokį nelaimėlį. Nishijo netrukus prisimena vakar atidarytą nuorodą kurioje buvo tas pats prie sienos prismeigtas nelaimėlis, paaiškėja jog jo atidaryta nuotrauka buvo iš ateities. Žinoma ilgai nelaukęs ir vedamas savo šizofreniško proto jis kuo greičiau nešdinasi iš to skersgatvio. Po šio įvykio jis pamažu susipažina su keliomis merginomis, kurios nešiojasi keistus kardus kurių kiti žmonės nemato. Taip Nishijo Takumi pamažu įsitraukia į keistų įvykių verpetą.



    Istorija tikrai pasiūlo ganėtinai originalią idėją, kuri parodo, kas priveda iki apokalipsės. Šiuolaikiniuose anime gana retai išvysime apokalipsės temą, tačiau šis anime nors ir pateikia tai kas gana reta šiais laikais tačiau šios idėjos pateikimas mane ganėtinai nuvylė. Visų pirmą į kais krenta vaikiškas kovų pateikimas, man kažkaip nesižiūri tas dirbtinas merginų mosavimas kosminiais kardais. Iš patikusių dalykų tai Nishijo Takumi charakteris, labai įtikinamai jis tuos šizofreniškus priepuolius patiria ir šiaip jis grynas paranojikas. Pirmiausia kas šiame anime mane sužavėjo tai Takumi otakiškas gyvenimo būdas, ko gero jis vienas iš tikriausių mano matytų otakų.
    Aplinkos pavaizduotos detaliai ir tikrai geria žiūrisi, veikėjai nupiešti savotišku stiliumi, šiek tiek į akis krenta merginų plaukai kartasi jie stovi tarsi plastmasiniai. Taip pat įstrigo kompiuterio ekrane matomi tinklapiai, jie suteikia dar daugiau realumo, nes yra realių tinklalapių atitikmenys, tokių kaip "Google" ar "Wikipedia".
    Garso takelis neblogas, gerai derinasi prie vykstančios situacijos. OP ir ED nepasiūlo nieko labai išskirtinio, tiesiog tokie kokie ir būna tokio stiliaus anime.

    Apibendrinus galiu pasakyti, jog anime išties geras ir tikrai vertas dėmesio, nors man maždaug nuo vidurio pradėjo vietomis nervinti, tačiau pradžia labai sužavėjo, taigi duodu 7/10.


    112
    5 (nuostabu!)
    36.61%
    41
    4
    31.25%
    35
    3
    22.32%
    25
    2
    7.14%
    8
    1 (nesamonė!)
    2.68%
    3
  • PaperAngel
    (V)(;,,,;)(V)

    • 2008 12 01
    • 249

    #2
    Man labai knieti sužinoti amidau... iš kur tu tokius anim'us trauki???
    Nu ko gero teks pavepsot ir sita
    Spoileris:

    Comment

    • slicKrox
      Catching some Zzzzs...




      • 2012 08 01
      • 2161

      #3
      Autorius PaperAngel
      Man labai knieti sužinoti amidau... iš kur tu tokius anim'us trauki???
      Nu ko gero teks pavepsot ir sita
      O tu greituolė, per 20min. spėjai visą anime pažiūrėt ir jau įvertint

      Comment

      • PaperAngel
        (V)(;,,,;)(V)

        • 2008 12 01
        • 249

        #4
        Autorius slicKrox
        O tu greituolė, per 20min. spėjai visą anime pažiūrėt ir jau įvertint
        tik aprasyma
        Spoileris:

        Comment

        • IVXXX
          Let's do a barrel roll!
          • 2008 03 07
          • 8

          #5
          Prastoka vizualines noveles adaptacija. Gal jei butu skyre daugiau demesio ir pinigu butu isejes puikus animas.
          I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

          Comment

          • Sloth
            [SrX]

            • 2007 09 14
            • 277

            #6
            Pritariu amidau, mane irgi pati pradzia labai suzavejo, bet kuo toliau, tuo labiau berysio jis man pradejo darytis. Piesimas toks sakyciau perdaug ryskus, nors akies nerezia. Is soundtracko labiausiai isimine ta itampa kelianti melodija. Mano nuomone, is geros idejos padare uzturbinta sailor moon versija. Bet visgi visai nebloga.Turbut labiausiai kabinantys dalykai sitam anime , tai New Gen Eventai ir Takumi paranojiskumas. Todel 8 balai.

            P.S Jei kam patinka paranojikai,tai butinai paziurekit N.H.K .
            Paskutinis pakeitimas nuo Sloth; 2008-12-27, 14:07.

            Comment

            • tamsa
              Kiriya

              • 2007 08 13
              • 192

              #7
              Man tai kitaip. Anime mane nuo pat pirmos serijos iki paskutinės žavėjo. Tik gaila, kad pabaiga tokia truputi prastoka. Norėjau, kad daugiau papasakotu kas ten įvyko po viso to, bet vistiek 10/10. (mano nuomonė). Reikia tikėtis, kad novelėje bus atskleista.
              sigpic

              Comment

              • shashke
                迷失

                • 2007 12 15
                • 161

                #8
                Na sitam anime per daug laiko skiriama vos ne beprasmems snekoks kurios kartais pradeda net erzinti jog epa prasukinedamas paziuri ir nieko nepraleidi seip patiko pati istorija dar duodu tik 4 vien del tu ilgu sneku

                Comment

                • silveris
                  Burma-Shave

                  • 2008 04 20
                  • 20

                  #9
                  pradzioj tas mistiskumas patiko, bet kai viskas pradejo aisket ties paskutiniais epais, tai anime ir nuobodokas pradejo darytis :sick: .
                  and when they pulled her from the wreck you know she
                  still had on her shades
                  they say that dreams are growing wild just this side of
                  burma shave

                  Comment

                  • AKUJI-SAN
                    Anime narkomanas ;-)
                    • 2008 02 16
                    • 190

                    #10
                    Kreizovas animas

                    Kas jame gero?Nelabai kas.
                    Tik gražios mergiotės ir veiksmas gelbsti jį nuo žlugimo.
                    Apie pagrindinį veikėja iš viso nieko gero negalima pasakyti:egocentrikas,paranojikas ir šiaip trenktas žmogelis(ar vaizduotės vaisius).
                    Shinji's iš NGE,ir tas tokio lygio nebuvo pasiekęs.

                    P.S.Negi iš tikro yra tokių "otakų"?

                    Comment

                    • mariux9998
                      Labas.

                      • 2008 06 20
                      • 434

                      #11
                      Oho... Pacioje pradzioje tikrai buciau daves 5/5, bet dabar daviau dideli riebu 3. Pabaigoje uzkniso ziureti, vis stebedavau, kada serija baigsis. 3 vien tik del to, kad pradzia suzavejo, ir zadejo kazka idomaus.
                      Paskutinis pakeitimas nuo mariux9998; 2009-10-02, 18:25.

                      Comment

                      • Qone
                        Rimtas forumo narys

                        • 2006 08 28
                        • 156

                        #12
                        VN nuvylė, o anime, kaip taisyklė dar visa galva žemiau, net openingas skamba tiesiog baisiai lyginant su orginalu. Dropinau po pirmos serijos.

                        Comment

                        • ernis
                          you believe sky ?
                          • 2008 11 07
                          • 39

                          #13
                          O man Chäos;HEAd pasirode visai neblogas , tikrai vertas demesio... Veikejai impulsyvus ir nenuspejami tom savybem lb pasizymi pagrindinis veikejas,pabaigos tokios jau buvo galima tiketis nuo tada kai abu veikejai prisipazino kad myli venas kita... Anime tikrai neblogas... Jai zmogus nesugeba perzeti visu seriju tada jis negali pilnai spresti ar sis anime geras ar ne... Nes nuo keliu seriju neko ir nesuprasi juk neveltui patarle yra NESPRESK APIE KNYGA IS JOS VIRSELI.

                          Comment

                          • Evil_of_Darknesz
                            Suicide is painless...

                            • 2006 04 09
                            • 998

                            #14
                            Autorius AKUJI-SAN
                            Kas jame gero?Nelabai kas.
                            Tik gražios mergiotės ir veiksmas gelbsti jį nuo žlugimo.
                            Apie pagrindinį veikėja iš viso nieko gero negalima pasakyti:egocentrikas,paranojikas ir šiaip trenktas žmogelis(ar vaizduotės vaisius).
                            Shinji's iš NGE,ir tas tokio lygio nebuvo pasiekęs.

                            P.S.Negi iš tikro yra tokių "otakų"?
                            Taip yra ir net blogesniu http://www.animezona.net/forum/showt...9083#post99083

                            Comment

                            • Ancestor
                              Naujokas
                              • 2008 11 27
                              • 20

                              #15
                              Perziurejau, ir likau visai be jokiu emociju, ligiai taip pat turiningai buciau praleides laika ziuredamas i debesis. [O paskutiniai epai tokie banalus kad paprasciausiai sunervavo ir pradejo migdit beziurint]
                              negaliu sitam anime iskirsti kanors tokio, uz ko butu galima uzsikabinti, toks super vidutinis,ziuret galima, bet nieko neprarasit jei nepaziuresit.

                              Comment

                              Working...