Ichi The Killer: Episode 0

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Ichi The Killer: Episode 0


    殺し屋1
     
    THE ANIMATION


    Išleidimo data: 2002 09 27
    Istorijos autorius: Hideo Yamamoto
    Žanrai: psichologinis, smurtas, siaubas.
    Tipas: OVA
    Trukmė: 1 x 45min.
    Studija: Media Blasters
    AniDB reitingas: 5.90
    Amžiaus reitingas: R+

    YouTube resursai:
    ED || Intro || AMV



    Shiroishi Hajime visų mušamas ir visaip kitaip žeminamas paauglys, mokykloje jam tikras pragaras. Jo klasiokai jį nuolat engia, reketuoja, aprašinėją jo sąsiuvinius ir suolą, įžeidžiais žodžiais, vienu žodžiu nuoširdžiai stengiasi kuo labiau apkartinti Shiroishi'ui gyvenimą. Darbe taip pat ne pyragai jį nuolat bara viršininkas. Namuose atrodo Shiroishi's turėtų atrasti ramybę, bet ne, jis turi nuolat klausytis, kaip už sienos, tėvas brutaliai dulkina jo motiną. Jaunėlis brolis irgi ne saldainis, jis brolį laiko paskutiniu nevykėliu, ir yra dėjęs ant tėvų. Taigi Shiroishi'o gyvenimas tikras š****.

    Vieną eilinę pamoką, mokytojas aiškindamas varlės anatomiją, kviečia savanorį skrosti varlę, užuodę puikią progą eilinį kartą pasityčioti iš Shiroishi'o, jo klasiokai jį pasiūlo savanoriu. Kadangi Shiroishi's neišdrįsta pasipriešinti, jis nueina prie varlės. Po šio skrodimo išryškėjo, Shiroishi'o lytinis potraukis į smurtą ir žiaurumą. Taip po truputį jis pradeda eiti per gyvenimą už nugaros palikdamas, sudarkytus lavonus.





    Piešimas kupinas netikėtų sprendimų, eksperimentų su šešėliais. Veikėjai atrodo tikrai gražiai, aplinkos perteiktos pakankamai detaliai. Kaip ir pridera šio žanro anime, gore scenos perteiktos puikiai.
    Garso takelis puikius, nors jį sudaro tik viena "daina", tačiau ji puikiai suderinta su veiksmu ir labai gerai perteikia Shiroishi'o psichologinę būseną.
    Vienintelis nepatikęs dalykas tai, kad Shiroishi's užmušo mokykloje auginamus triušius, po galais žudyk žmones kiek nori, bet prie triušių savo suš***ų rankų nekišk!
    Kadangi ši OVA yra tik įžanga į manga, istorijos išvytimo čia nesitikėkit, tačiau, kaip istorijos pradžiai viskas perteikta puikiai, taip ir gundo skaityti manga.
    Šiaip šį anime tikrai galėtų pavadinti nesveiku, tačiau jis suteikia labai gerą psichologinį užtaisą, pagardintą skaidriu žiaurumu.
    Taigi norite ko nors nepagražinto, ir brutalaus šis anime jums.



    30
    5 (nuostabu!)
    0%
    11
    4
    0%
    4
    3
    0%
    5
    2
    0%
    5
    1 (nesamonė)
    0%
    5
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Nelabai jau ir yraptingas tas animas, neskaitant atvirų žiauresnių scenų. Bet čia gal tiesiog toks blankesnis įspūdis susidarė kai mačiau tik pirmą perskaitęs pačią mangą, o vėliau dar ir live action'ą peržiūrėjęs. O šiaip retas atvejis toks žiaurus ir kažkiek iškrypęs anime >_>

    Comment

    • blonas

      #3
      balwonas

      sita anime gal ir jai isigilinus galima suprast.As mantes kelias dalis is linkomanijos ir galvojau kad ten OVA tai jai normalius epizodus galima pamatyt ar atsisiust gal galit numes linkus

      Comment

      • Invisible
        geek

        • 2007 12 31
        • 15

        #4
        Žiūrėjau anime tai aišku nusivyliau kaip ir visad nes buvau prieš tai skaitęs manga kuri yra nuostabi. Man anime daugiau mažiau patiko tiek pat kaip ir live-action'as.
        There's nothing right in my left brain,
        there's nothing left in my right brain.

        Comment

        • dattebayo
          random fangirl syndrome

          • 2007 11 18
          • 207

          #5
          Boooring... Prisiklausius tiek visko gero ir blogo, tikėjaus daug daugiau. Įspūdžio nepaliko visiškai jokio, nors dažnai man patinka visokie psycho reikaliukai. Panašu, kad tai tik skubotas, ir tik iš reikalo kurtas anime. Pliusas tik už atviras ir aiškias gore scenas. Pati "my life sucks, let's torture" idėja neoriginali ir atsibodusi, ją papildo tik visas 'žemiau juosmens' reikalas. Piešimas keliose vietose sužavėjo, bet bendras vaizdas nelabai patiko. Kaip jau minėjo amidau, bent jau garso takelis geras.
          2/5

          Comment

          • Sloth
            [SrX]

            • 2007 09 14
            • 277

            #6
            Iskrypeliskiausias ir turbut brutaliausias matytas anime....

            Heh, man patiko, galetu daugiau isleist... Psichine Ichi puse perteikta puikiai, viskas gerai suderinta, bet didziausias pliusas soundtrackui, reiks butinai susirast ta daina

            Comment

            • ast.
              AZ rėmėjas


              • 2007 11 16
              • 159

              #7
              Nesužavėjo nei piešimas, nei siužetas, o ir garso takelio daina vėliau ėmė pabost. Maniau jog jį pažiūrėjus užsimanysiu mangą paskaityt, tačiau.. Pasirodė priverstinai ir atmestinai atliktas darbas. Aprašymas pasirodė perdėm teigiamas, nes vos jį perskaičius maniau jog bus kažkas labai gero..
              Paskutinis pakeitimas nuo ast.; 2008-12-21, 17:41.

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #8
                Autorius ast.
                Aprašymas pasirodė perdėm teigiamas, nes vos jį perskaičius maniau jog bus kažkas labai gero..
                Šis anime man man labai gerai susižiūrėjo, todėl neturiu ką aš apie jį blogo pasakyt, todėl aprašyme ir nepeikiau jo.

                Autorius Sloth
                bet didziausias pliusas soundtrackui, reiks butinai susirast ta daina
                Visiškai sutinku soundtrack tikrai puikus, klausau jį jau trečia diena ir pakol kas dar neatsibodo.
                Jei kam yra problemų su jo atsiuntimu, tai jis yra linkomanijoje, nuoroda aprašyme.

                PS.: Kiek tų live-action'ų yra išviso? aš vieną pažiūrėjau, bet mačiau, kad dar yra tų dalių

                Comment

                • Bardakas
                  Žmogus Ne





                  • 2005 09 22
                  • 1462

                  #9
                  Na tikrai nesilygina su manga. Pradžioj gal kiek užkabino, bet vėliau vis labiau nykokas darėsi... Live action šiuo atveju net geresnis.
                  Gal ir primišau, bet kiek pamenu piešimas nekoks buvo, o tas brutalumas ir žiaurumas ne taip "rafinuotai" pateiktas kaip mangoj ar filme.
                  Šiaip ar taip - 3/5 dėl pačios serijos...

                  PS.: Kiek tų live-action'ų yra išviso? aš vieną pažiūrėjau, bet mačiau, kad dar yra tų dalių
                  Kiek aš žinau yra du filmai. Bet antras nevertas dėmesio.
                  Maybe on Earth, Maybe in the Future
                  sigpic
                  Kurokawa idėjinis lyderis
                  Lėtai keičiu slaptažodžius

                  Comment

                  • migliute
                    start wearing purple

                    • 2008 08 23
                    • 51

                    #10
                    kaip daznai buna - tikiesi daug, o gauni spyga! tikrai per trumpa OVA, kad pilnai suprastume sita maniakiska veikeja. Neislenda visas grozis, kurio tikiesi is Koroshiya 1.
                    Istorija nuspejama. Visas anime primine nelabai vykusi Koroshiya 1 fanfiction.
                    Bet vat garso takelis mane tikrai suzavejo! paskutine daina dar pora kart pasibaigus paklausiau.
                    All in all 3/5. skiriu 3, o ne 2, nes paziurejus tikrai norisi skaityti tiek manga, tiek pamatyti daugiau is sios istorijos.
                    Megstant ziaurumas rekomenduoju, bet keista kaip kolegos auksciau si anime pavadino brutaliausiu ir iskrypeliskiausiu tikrai taip nepasakyciau...
                    Whoop-de-fuckin'-do

                    Comment

                    • talismanas
                      Narys
                      • 2008 07 03
                      • 36

                      #11
                      Šita OVA tikrai yra savotiška.... nors siaubo čia ir nėra (mano nuomone), bet yra daug kraujo ir visokių iškrypimų....
                      Kam patiks tai dar yra filmas (1 ar 2 neprisimenu) sukurtas pagal šitą mangą.... (jis lyg ir linkomanijoje yra įdėtas... tik labai įdomu ar ten taip pat paskutinės scenos ant stogo yra sugadintos, t.y. vaizdas trūkinėja)
                      Be to yra ir pati manga apie šitą nesveiką vyruką.....
                      Paskutinis pakeitimas nuo talismanas; 2009-08-31, 08:08.

                      Comment

                      • karosas
                        Narys
                        • 2008 02 28
                        • 95

                        #12
                        Man kaip ir daugumo nepatiko sis kurinys puse laiko prarode kaip jis zliumbia ir jam stojasi nuo kokio slykstaus vaizdo .Be to man ziauriai nepatinka kai lopai yra toke stiprus ir visus primusa vergdami ar pan. 2 is 5 nezianu kodel tiek daug daviau
                        P.S daina tikrai nebloga
                        http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                        Comment

                        • Shadow"
                          Narys

                          • 2008 06 17
                          • 75

                          #13
                          vienas iš nesveikiausių,žiauriausių ir geriausių kūrinių 5/5

                          Comment

                          • Aliyah
                            Stebėsiu

                            • 2009 10 15
                            • 66

                            #14
                            kažkaip keista, man šitas visas reikalas primena Gantz ir Paranoia Agent. o op +
                            life's a bitch and then you die .

                            Comment

                            • PaperAngel
                              (V)(;,,,;)(V)

                              • 2008 12 01
                              • 249

                              #15
                              Kažkaip nieko gero nepastenėjau, piešimas vidutiniškas, istorija vidutiniška ir šiaip eww. Kaip daug kas ir minėjo garso takelis geras, o šiaip perskaičiussi aprašymą tikėjausi daugiau...
                              Spoileris:

                              Comment

                              Working...