Eyeshield 21

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Eyeshield 21

    Eyeshield 21 / アイシールド21

    Režisierius: Masayoshi Nishida
    Istorijos autorius: Yuusuke Murata
    Studija: Production I.G, Studio Gallop
    Žanrai: veiksmas, komedija, sportas, drama
    Panašūs anime: Hajime no Ippo, Prince of Tennis
    Transliacija: 2005 - 2008
    ANN reitingas: 7.6/10
    Trukmė: TV 145 serijos

    The Eye Of The Tiger (AMV)




    Japonas Amerikietiško futbolo žvaigždė...
    Pirmą kartą išgirdęs apie šį anime nusijuokiau ir pagalvojau: Gyvenime tokios nesamonės nežiūrėčiau... Tačiau aš suklydau išanksto įvertinęs šį anime, nematęs nei vieno epizodo. Jau nuo pačios pirmosios serijos "pagavau kabliuką" ir labai įsitraukiau į šį anime.

    Istorija sukasi apie Sena Kobayakawa ir Deimon vidurinės mokyklos Amerikietiškos futbolo komandą. Sena turi labai greitas kojas, tai pamatęs Youichi Hiruma (Deimon Amerikietiško futbolo komandos kapitonas) iškarto nusprendžia jog Sena turi būti komandoje. Gal Hiruma ir būtų šiek tiek daugiau pagalvojąs prieš priimdamas tokį sprendimą, tačiau aplinkybės jam to neleido, nes komandoje tik 2 žmonės, (įskaitant ir Hiruma) o prieš akis laukia futbolo turnyras, todėl jiems būtinai reikia pilnos komandos. Kadangi Sena yra labai greitas, todėl, kad kitos komandos jo nesugalvotų jo prisivilioti, Hiruma sugalvoja jam uždėti šalmą, kuris paslėptų jo akis ir vaikėzą pavadina EyeShield 21.

    Mano nuomonė: Anime yra puikus, tiesą sakant pirmą kartą žiūriu anime apie sporta, o ką jau kalbėti apie Amerikietišką futbola. Žiūrint šį anime yra nemažai serijų kurias norisi prasukti, bet žiūrint su pertraukom. galima peržvelgti ir juos. Japonų vaizduotė labai laki, todėl kai žiūrėsite šį anime pastebėsite, jog dauguma specialių veiksmų kuriuos atlieka veikėjai yra sulyginami su daiktais, gyvūnais arba gamtos stichijomis, todėl prieš pradėdami žiūrėti nusiteikite.

    16
    5: Šedevras!
    56.25%
    9
    4
    31.25%
    5
    3
    12.50%
    2
    2
    0%
    0
    1: Šlamštas!
    0%
    0
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Yra normalios kokybes relyzas? Buvau viena parsisiuntęs tai pakraupau. Teko ištrint.

    Comment

    • sarunasnet
      Nieko nera

      • 2005 03 05
      • 23

      #3
      iki puses tirai patiko, poto kažkaip emė pabosti žiūrėti, bet ant galo vėl patraukė.
      Gaila kad, Saizen nustojo subinti ši anime.
      Esu surinkias visas dalis, tačiau yra rimtas trukumas su 96-102, ju vdeo kokybe super prasta, gal kas turi geresnės?

      Comment

      • Zenitas
        Naujokas
        • 2008 12 30
        • 9

        #4
        Nepatinka man jame visi tie lipsnumai, perdetas visko grazinimas. Jis greitai bega ar gerai gaudo kamuoliuka ar dar koki velnia ir mane tai ikvepe.. Be to Sena atrodo visiskai bejegis kol nepradeda begt. Grazu zinoma, taciau kai taip kas trecioj serijoj.. Bet vistiek itrauke kazkaip sitas anime. Manau 4 tikrai vertas, gal ir daugiau...

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #5
          Filerių turi?
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #6
            Autorius Izzo
            Filerių turi?
            Lyg ir yra, bet man jie visai gerai susižiūrėjo.

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #7
              o kaip ten su ta video kokybe, kur čia vyrai skundžias?
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #8
                Kaip vat Šarūnas minėjo nuo 96 iki 102 geros kokybės serijas sunku surasti. Tų "devil_sub" net pats epizodas 100 mb neviršyja, galima pamėginti žiūrėti su 2nd Life subais, sakė, kad kokybė geresnė, tik nežinau, kiek tas geresnė.

                Comment

                • Lota :D
                  Love and Peace~!

                  • 2010 02 17
                  • 239

                  #9
                  Štai šitas tai man patiko, neseniai baigiau žiūrėti. Iš pradžių kračiausi, nes 145 serijos ir dar apie amerikietišką futbolą, o sportas man nėra vienas mėgstamiausių žanrų, bet kai vis dėlto prisiverčiau pažiūrėti, nustebau - įtraukė nuo pat pradžių.
                  Ne vien tik kad smagiai pažiūrėjau, bet dar ir taisykles amerikietiško futbolo išmokau, vis kokia nauda.
                  Veikėjai.Senos veikėjas man buvo neįtikėtinai panašus į Tsunos iš 'Reborn!', o mano mėgstamiausias, žinoma, buvo Hiruma Och, ilgai aš jį prisiminsiu su jo demonišomis taktikomis ir šautuvais...
                  Labai patiko pirmi du endingai, o ir šiaip muzika nebloga.
                  Minusai. Labai blogas laikas buvo parinktas rodyti. Būtų metelius palaukę, tai anime su manga kartu pasibaigtų, o čia gavosi nei šis nei tas, nes anime užbaigė pusfinalyje. Dar vienas minusas, tai kad jie praleido nemažai dalykų iš mangos, kuriuos man būtų patikę matyti anime. Tai tiek minusų. Kaip sakiau, bad timing.
                  Taigi, man anime patiko, tiek, kad net mangą perskaičiau, tad duodu 9/10, 5/5. Siūlau ir kitiems, net tiems kurie nemėgsta sporto. Nesikratykite 145 serijų, manau, kad nenusivilsit.

                  Comment

                  Working...