Baki The Grappler

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • amidau
  ☣☠☣  • 2007 04 25
  • 1384

  Baki The Grappler

  Baki the Grappler
  グラップラー刃牙

  Transliacija: nuo 2001-01-09 iki 2001-12-25
  Žanrai: Veiksmas, koviniai menai, sportas, smurtas
  Istorijos autorius: Keisuke Itagaki
  Studija: FUNimation Entertainment
  Trukmė: 2sezonai x 24ep x 23min.

  YouTube resursai:
  1OP || 2OP || 1ED || AMV

  S1: S2:  Trylikametis Baki Hanma, turi vieną tikslą nugalėti savo tėvą Yujiro Hanma, stipriausią padarą žemėje, ir užimti jo vietą. Siekdamas tikslo Bakis negaili nei savęs nei kitų, nuolat treniruodamasis ir kaudamasis, su savo kvartalo padugnėmis, tačiau jam to negana jis sumasto susikauti iškarto su šimtu priešininkų, ir drąsiai stoja į kovą. Deja, nors ir nukovęs 37 priešininkus, Bakis jaučia pralaimėjimo kartėlį. Netrukus Bakis nusivylęs savo jėgomis, su trenksmu atsisako savo motinos samdytų trenerių ir ryžtasi treniruotis pats, laukinėje gamtoje ir sekti toliau siekti tėvo stipriausio kovotojo žemėje titulo. Galiausiai Bakis sulaukia ilgai lauktos akimirkos, kovos su tėvu, tačiau ji baigiasi tragiškai.

  Pirmasis sezonas gerai supažindina su pagrindiniu veikėju Hanma Baki, stebime jo gyvenimą iki svarbiausios jo gyvenime kovos, po jos sutinkame Baki po penkerių metų klajonių po pasaulį, užaugusį, žymiai sustiprėjusį ir įgavusį nemažai patirties. Klajonių metu jis sužino apie Japonijoje vykstantį pogrindinių kovų areną, kurioje rungiasi stipriausi pasaulio kovotojai. Supratęs jog tai puiki proga išbandyti savo jėgas ir pasirengti kovai su tėvu, Bakis įsilieja į pogrindinių kovų pasaulį.
  Antrasis sezonas tęsia Bakio gyvenimo istoriją tačiau, siužetas rutuliojasi tik pogrindinėje arenoje, vykstančiame turnyre. Čia stebime ne tik ringe vykstančias kovas, bet ir kovotojų tarpusavio santykius, jų praeities akimirkas, taipogi išaiškėja ir priežastys kodėl jie dalyvauja šiame turnyre. Antrojo sezono gale keletas epizodų supažindina mus su stipriausio padaro žemėje praeitimi, ir atskleidžia netikėtą dviejų kovotojų ryšį.  Istorijos perteikiamas tikrai priverčia žiūrėti vieną epizodą po kito. Piešimas atitinka kūrimo metus, aplinkos gal ir nėra kažkuo labai ypatingos, tačiau tokios smulkmenos kaip sulaužytų daiktų luženos, viską pagyvina. Veikėjai gerai, ypač detaliai ir realistiškai atrodo kovotojų raumenys. Kovos pavaizduotos labai detaliai, matome kiekvieną kovotojų veiksmą ir net kartais vaizdžiai paaiškinami kai kurie terminai. Taip pat patiko ir detaliai, tarsi rentgeno aparatu pavaizduoti kaulų lūžiai, toks vaizdavimas suteikia tik dar daugiau realumo.

  Garso takelis puikiai derinasi prie įvykių, kovų metu skamba ritmingos instrumentinės melodijos, kurios leidžia netrukdo ir leidžia įsijausti į kovą. Pirmasis OP nors ir nėra kažkuo ypatingas tačiau, aš nė kerto nedrįsau jo prasukti, tiesa jis sezono gale pasipildo naujais vaizdais iš tuo metu vykstančių įvykių. Antrasis OP padarytas pasitelkiant kompiuterine grafika, ir susitelkęs ties keliais turnyro dalyviais, kurie ringe demonstruoja kovinius veiksmus. Abu ED iš dalies panašūs skamba panaši muzika ir rodomi anime personažai.

  Anime labai vykęs ir tikrai vertas dėmesio. Realistiškos ir detalios kovos, originalus ir išvystyti veikėjai. Tikrai įtraukiantis anime, todėl duodu 9/10.  Spoileris:
  30
  5
  43.33%
  13
  4
  23.33%
  7
  3
  23.33%
  7
  2
  10.00%
  3
  1
  0%
  0
 • DIX
  エドワード


  • 2008 08 22
  • 243

  #2
  Visai geras fighting anime (4/5); S2 patiko savo ideja, kad kiekviena serija nauja kova (igrise jau tie visi kur 3 serijas kalba ir dar 5 musas poto su flashback'u kruva..). Verta pamatyti kurie megsta itemptas, neuztestas kovas tarp skirtingu kovos menu. Penketo nevertas, nes Hajime no Ippo visgi man idomesnis pasirode. Beje pastaraji nusprende pratest, tai islieka vilties ir Grapplerio pratesimo sulaukt

  Spoileris:

  Comment

  • Sable
   The Hitchhiker

   • 2005 03 11
   • 1530

   #3
   Anime su potencialiai įdomia idėja, bet prastokai išvystyta bei pateikta. Pirmoj daly kliuvo kažkaip veikėjų piešimas, kuris į galą pakito į kiek malonesnį akiai. Krito į akis vis tie antakiai labai jau - nekaži koks įspūdis kai visų veikėjų kažkokie pusiau vertikalūs - wtf. Dar su tais raumenim tai irgi kaaažkaip perlenkta, ypač pirmoj daly. Įgrysta visi tie raumenų kalnai besimušantys. Labai nedaug dėmesio skiriama imho techniškoms kovoms, pagrinde dominuoja tiesiog grubi fizinė jėga. Tiesa antras sezonas kiek pasitaisęs tuo atžvilgiu.

   Ai ir dar. ką bekalbėt kaip čia trylikametis Baki ir penkiolikmetis Hanayama parodyti. Pastarasis tai išvis diedukas toks vos ne. Žodžiu kažkas ne taip su amžiaus perteikimu. Na bet čia anime... dėsniai kiti. Dar tiesa antro sezono OP/ED buvo tiesiog katastrofiški. Velniop video, bet jau su dainom tai tragedija tikrų tikriausia. :sick:

   O šiaip buvo visai tinkantis animas laiko užmušimui besėdint darbe, kadangi nesigilinau, tai ir suėjo >_>
   Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-12-09, 16:34.

   Comment

   • amidau
    ☣☠☣    • 2007 04 25
    • 1384

    #4
    Autorius Sable
    Pirmoj daly kliuvo kažkaip veikėjų piešimas, kuris į galą pakito į kiek malonesnį akiai.
    Man kaip tik atvirkščiai pirmojoj dalį piešimas geriau žiūrėjosi.
    Labai nedaug dėmesio skiriama imho techniškoms kovoms, pagrinde dominuoja tiesiog grubi fizinė jėga. Tiesa antras sezonas kiek pasitaisęs tuo atžvilgiu.
    pirmajame sezone dominavo Bakis, o jis juk kovos menų kaip ir nesimokė treniravosi viską ant jėgos, tai ir kovos buvo paremtos jėga nes kitaip jis nemokėjo, o kai veiksmas prasidėjo arenoje, ten juk ir Bakis jau patirties ilgavęs po klajonių po pasaulį ir įvairiausi kiti kovotojai kure dauguma buvo kažkokio kovos meno meistrai, taigi automatiškai gavosi kovos techniškesnės.
    Ai ir dar. ką bekalbėt kaip čia trylikametis Baki ir penkiolikmetis Hanayama parodyti. Pastarasis tai išvis diedukas toks vos ne. Žodžiu kažkas ne taip su amžiaus perteikimu. Na bet čia anime... dėsniai kiti.
    Iš dalies sutinku, nors ir buvo pasakyta kad jie abu neeiliniai vaikai pagal savo amžių, taip pat prisiminus jog Bakis treniruotis pradėjo nuo trijų metų, tai šiek tikek, priverčia patikėti ką matai, tačiau tikrai vietomis persistengta įpač su Hanayama.
    Dar tiesa antro sezono OP/ED buvo tiesiog katastrofiški. Velniop video, bet jau su dainom tai tragedija tikrų tikriausia. :sick:
    Jo dainos tai tikrai tragiškos, nepakenčiu kai japonai į dainas įterpia angliška tekstą. Nors antrasis Op man po kiek laiko visia gerai sulysdavo.

    Comment

    • DIX
     エドワード


     • 2008 08 22
     • 243

     #5
     Toks vaizdas, kad visi tuos OP ir ED ziuri kur paskaitai. Nezinau kaip kiti, bet mano pirmas dalykas OP prasukt, apie ED ziurejima isvis nebekalbu (isimtis tik pirma arba paskutine serija buna)..

     Autorius Sable
     O šiaip buvo visai tinkantis animas laiko užmušimui besėdint darbe, kadangi nesigilinau, tai ir suėjo >_>
     Kazkaip dauguma anime megeju susiranda tokius darbus, kur gali toliau netrukdomai juos ziuret. O dar sako krize lietuvoj Beje sutinku beveik su visais tavo pastebejimais, bet nepasakei nieko naujo kas ji darytu blogesniu uz kitus tokio tipo anime. Kaip turi sioki toki originaluma, ir nesibaigiantis veiksmas isskiria ji is pilkos mases. Aisku nelyginu jo ir su H.n.I., ten visai kita kalba jau

     Spoileris:

     Comment

     • krapija
      Cadavariffic

      • 2008 03 08
      • 260

      #6
      tikėjaus, kad antrą sezoną kiek geriau pabaigs ar bent istoriją paplėtos.. bent kovos gerai susižiūrėjo 3/5 už kovas, dieduką aikidistą (ar kenpo, ar kas ten buvo) iš antro sezono ir pirmo sezono OP
      Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.      http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

      http://www.last.fm/user/bombska

      Comment

      • Katsu
       Hajimemashite       • 2007 01 18
       • 192

       #7
       Vat norėjosi anime, kurio nereikėtų sekti įtempus akis. Pirmas sezonas labai patiko: ir piešimas nekliuvo, kovos įdomios, o ir personažai buvo parinkti tokie išskirtiniai, kad net buvo įdomu, kaip amidau sakė, stebėti ne tik kokie jie dabar, bet ir kokie jie buvo praeityje. Antram sezone viskas apsivertė... Piešimas rėžia akį, kovos jokio įspūdžio nebedaro, o ir motyvacija jos visai nebestebina. Pirmam sezone bent jau buvo išlaikyta pusiausvyra tarp Baki tobulėjimo ir jo troškimo prilygti tėvui, tai antram sezone tai nustumta kone į šalį, nors tipo Yojiro ir išlieka stipriausiu. Žinoma nereikia čia logikos ieškoti, bet visgi... Vertinu 3 tik dėl to, kad pirmas sezonas buvo patenkinantis. O šiaip Yojiro labai priminė Rambo

       Comment

       • xipzo
        I hate IDIOTS

        • 2009 04 16
        • 224

        #8
        Puikus anime katik pradejau ziuret 4 serijas aju permciau kovos ispudingos Tiesiog atgaiva po visokiu romance, ecchi
        My Anime List <---
        Waiting for Peacefull summer...

        Comment

        • demoniacman666
         Forumo vilkas

         • 2008 04 16
         • 370

         #9
         Tikrai geras ir idomus kovinis anime. iš pradžių kliuvo piesimas nes jau buvau atprates nuo nestandartiniu, bet veliau pripratau ir manau kad geresnio ne nereikia. Patiko OP o ir siaip igarsintas neblogai. Siuzetas taip pat neblogas, nors mintis kad 13 metu berniukas galetu taip kautis tai juokinga, bet cia jau japonu fantazija... 4/5 nes iki tobulumo tikrai truksta.

         Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

         Comment

         • SataNa
          Mind Zone          • 2008 02 15
          • 600

          #10
          Gerai.. Baki tikro žvėrio, velnio sūnus ir tai paaiškina kodėl būdamas 13kos gali nuversti medžius, gorilas ir kitokius menkniekius. Siužetas.. Mm.. Idėja gera, padaryti pagrindinį personažą, kuris siekia tapti stipriausiu pasaulio vyru

          tik ne tokiu
          o būt geriausiu snukiadaužiu pasauly. Pradžia buvo visai smagi taip tariant ir ramiai žiūrėjosi pirmas sezonas. Soundtrack'as nesukeliantis jokių emocijų apart nervavimo, bet veiksmas gerai buvo nupieštas ir plėtojosi serija po serijos visai pakankamai puikiai ir sklandžiai kol.. Nepriėjau antro sezono. Ten kur visas anime košmaras prasideda - statiškumas tiesiog žudo žiūrint. Gerai, ale geros kovos, kurios su laiku irgi jau užkniso dėl bandymo pateikti savo "karate" kaip neįveikiamą kovos meną, bet priekaištauju ne dėl to, o būtent dėl flegmatiško veiksmo ir nesugebėjimo įtikint žiūrovą, kad taip ir yra. man buvo praplautos smegenis vien tik žiūrint visą antrą sezoną, o dar baisiau, kad taip ir paliko neaiškiai kas stipriausias pasaulyje padaras(Šis anime nevertas palikti kažkokią dar intrigą). Ir tada gale pasireiškė Baki tėvas, kurio rodoma praeitis vos nesukėlė man mirkčiojimo sindromo.


          Vizualiai kaip atrodžiau
          Taigi, ilgai nesiplečiant, overall įvertinimas už pirmą sezoną 3/5 ir 2/5 už antrą.
          Paskutinis pakeitimas nuo SataNa; 2011-02-01, 20:17.
          Kartoškė

          Comment

          • Augis24
           AZ rėmėjas
           • 2009 03 29
           • 769

           #11
           Spoileris:
           Baki's - kietas fighter'is, bet vis tiek gavo putų nuo tėvo.

           Šiaip tai kick'ass'as jis yra ir gerai kapojas, tuom ir geras šis anime. Hardcore training'as labai įdomus buvo. Veiksmas + toks piešimas - super, patiko tas detalumas veikėjų.

           Comment

           • donatass
            Narys
            • 2009 08 28
            • 78

            #12
            tai kaip cia yra rodo ta normalu Baki iki to epizodo kur jis pries teva kaunasi gauna malku. Ir kita epizoda toliau rodo jau su kitu veikeju?

            Comment

            • Nismo
             Narys
             • 2008 10 24
             • 90

             #13
             Tiesiog puikus anime tikrai labai geras daug kovu ir kraujo

             Comment

             Working...