Now and Then, Here and There (1999)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Now and Then, Here and There (1999)

    Now and Then, Here and There
    Režisierius: Akitaro Daichi
    Istorijos autorius: Akitaro Daichi
    Studija: AIC, PIONEER LDC
    Žanrai: nuotykiai, drama, mokslinė fantastika, karas
    Panašūs anime: Saikano, Grave of the Fireflies,
    Transliacija: 1999 - 2000
    ANN reitingas: 8.3/10
    Trukmė: 13TV ep. x 30min.

    Gary Jules - Mad World (AMV)




    Aprašymas: Geras pavyzdys tam, kas šiuo metu darosi mūsų pasaulyje, tik mes tarpusavyje kaunamės ne dėl vandens, o dėl žemės resursų ir jos naudingų iškasenų, ir kitų resursų. Nors, kas žino, gal ateityje dar ir dėl vandens pradėsim kautis, kaip ir pavaizduota šioje mokslinės fantastikos istorijoje, kurioje veiksmas vyksta tolimoje ateityje nukankintoje ir numarintoje žemėje.

    Istorija ir siužeto linija tikrai ne kasdieninė ir labai įtraukianti, nors aukščiausią balą aš duočiau jos dramatiškai, beviltiškai, ironiškai ir psichologinei atmosferai. Pasakojama apie jauną ir drąsų berniuką, kuris per klaidą iš paskos staiga atsiradusios žavios merginos nukeliauja į tolimą ateitį, kurioje pasiriža padėti tai pačiai merginai vardu Lala-Ru ir likusiems žemės gyventojams, kurie net nesuvokia dėl ko jie kaunasi ir kas jų laukia jų pragariškame pasaulyje.


    11
    5: Šedevras!
    54.55%
    6
    4
    27.27%
    3
    3
    18.18%
    2
    2
    0%
    0
    1: Šlamštas!
    0%
    0
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    #2
    Nuostabus anime, gan žiaurus. Pirmą epą pradėjęs žiūrėt labai daug nesitikėjau, maniau senas daiktas kur rodys kaip vaikai pasipeša ir išgelbsti galiausiai post apokaliptinį pasaulį, tada laimingai grįžta namo. Deja toliau žiūrėdamas buvau maloniai nustebintas siužeto tekmės. Geras darbas.
    Vienintelis dalykas dėl ko daviau 4/5 tai animacija, tokio tipo animacijos nelabai mėgstu, o ir šiaip labai kritiškai žiūriu į daugelį anime, tad 4 manau geras įvertinimas.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • Raziel
      Mr. Reasonable


      • 2004 06 09
      • 194

      #3
      Siužetas labai įtraukiantis ir aptariantis rimtus dalykus - karo beprasmiškumą, žiaurumą. Žmonės, patekę į tokias nestandartines situacijas, elgiasi labai nenuspėjamai, dažnai linksta į prievartą, o išsaugoti žmogiškumą tampa labai sunku. Tai labai gerai atskleidžiama šitam anime. Personažai, imho, atvaizduojami gana realistiškai, supranti, kodėl jie elgiasi taip ar kitaip (na, gal išskyrus tą ego-maniaką 'imperatorių', kuris labiau šizofreniką man primena). Paišymas, fonai atitinka bendrą niūrią ir beviltišką anime atmosferą, nors pabaiga ir yra kažkiek optimistiškai nuteikianti, su lengvu tragizmo 'rūkeliu'.

      Ypatingai rekomenduočiau visiems, kam patiko tokie anime, kaip "Saikano" ar "Infinite Ryvius". Puiku - 5/5
      "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
      Alexander Kojève, 1959

      FF sucks! Please, don't kill me

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #4
        Autorius Raziel
        Siužetas labai įtraukiantis ir aptariantis rimtus dalykus - karo beprasmiškumą, žiaurumą. Žmonės, patekę į tokias nestandartines situacijas, elgiasi labai nenuspėjamai, dažnai linksta į prievartą, o išsaugoti žmogiškumą tampa labai sunku. Tai labai gerai atskleidžiama šitam anime. Personažai, imho, atvaizduojami gana realistiškai, supranti, kodėl jie elgiasi taip ar kitaip (na, gal išskyrus tą ego-maniaką 'imperatorių', kuris labiau šizofreniką man primena). Paišymas, fonai atitinka bendrą niūrią ir beviltišką anime atmosferą, nors pabaiga ir yra kažkiek optimistiškai nuteikianti, su lengvu tragizmo 'rūkeliu'.

        Ypatingai rekomenduočiau visiems, kam patiko tokie anime, kaip "Saikano" ar "Infinite Ryvius". Puiku - 5/5
        Bingo! Net daba, po tokio ilgo laiko tarpo, kaikuom vis dar zavi sis darbas... beje, vienas retu anime, kuris tikrai priverte pora asaru isspausti... Tai kas mane priverte dar biski papildyti ir pakoreguoti kaikurias vizualias detales.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-09-16, 12:02.

        Comment

        • Krad
          It's time to spy


          • 2007 03 24
          • 585

          #5
          Na man šis anime toks buvo... heh, sakykim ne toks jau "omg fTw" super anime, kaip čia minėjau kolegos aukščiau... Sako "kam patiko saikano", na man jis labai patiko (ganėtinai), bet tikrai nelabai ką bendro mačiau čia. Siužetas visą laiką pilnas perdėto heroizmo ir šiaip serijos "i'll protect ya"... Na bet žiūrėti galima, nėra taip jau viskas blogai, o kaip pasirodo yra kam tokie dalykai patinka tai išvis tada super (kažkam).
          Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            O man labai panasu i Blue Gender. Ta pati studija ir metai. Panasus piesimas. Daug fizinio ir psichologinio ziaurumo bei niuri atmosfera ir pasaulis. Bet BG patiko labiau todel cia tik 7 balai.

            Comment

            • Nebu
              Syscemos Valdovas

              • 2006 08 07
              • 199

              #7
              Pamenu labai jau seniai kažkuo sužavėjo koveris, bet niekaip negalėjau parsisiusti jo arba tiesiog pavadinimą pamiršdavau ir tik praeitą vasarą pavyko susižvejoti.
              Tiesą sakant sukrėtė šis darbas. Post apokaliptinis pasaulis pavaizduotas labai "teisingai". Keliamos problemos vaizduojamos tikrai realistiškai ir sukelia gilų įspūdį.
              5/5. Tikrai dramatiškas ir sunkus kūrinys, kaip tik toks kokie man patinka
              O daba pasigailėsi!!!

              Comment

              Working...