3x3 Eyes

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Rion

    3x3 Eyes

    3x3 Eyes ir 3x3 Eyes Seima Densetsu
    3×3 EYES ir 3×3 EYES聖魔伝説



    Režisierius: Daisuke Nishio // Kiyoko Sayama
    Studijos: Bandai Visual, Kodansha
    Žanrai: Veiksmas, drama, romantika, super galios
    Transliacija: 1991-1992 // 1995-1996
    Formatas: OVA
    Trukmė: 4 x 30 min // 3 x 45
    AniDB reitingas: 6.87 (1412) // 7.16 (1120)
    MAL reitingas: 7.11 (3290) // 7.30 (2023)

    YouTube resursai:
    AMV 1 || AMV 2

    Papildoma Info:
    // //
    Gyveno sau ramiai eilinis vaikinukas vardu Yakumo, nebuvo jis baisiai gyvenimo popinamas, bet ir nebuvo ujamas, dirbo sau bare persirenginėdamas moteriškais drabužiais (toks jau darbas, ne pomėgis) ir ilgėjosi ketverius metus nematyto tėvo. Tėvukas buvo ne eilinis, Tibete domėjosi demonais ir panašiais monais, kur savo protingą galvą ir padėjo... Gal viskas būtų tekėję ramia vaga, bet prieš Yakumo pasirodo visai simpatiška mergiotė, nei iš šio, nei iš to ji puola jam į glėbį bei tiesiogine prasme pristato tėvo galvelę. Nuo šiol jis turės padėti Pai virsti žmogumi, nes ji yra paskutinė paslaptingos triakių demonų rasės atstovė (gražios merginos šiaip sau į glėbį nekrenta, pasvajokit, vyrukai). Kas tokiomis nesąmonėmis patikėtų, bet berneliui nepasiseka ir jis atsiduria prie mirties slenksčio (matyt karma), o kad istorija tęstųsi atsiveria trečioji, ne vidinė, o esanti kaktoje, Pai akis, jos asmenybė iš mielos merginos persimaino į niūresnę Sanjiyan, bei paverčia nelaimėlį nemirtingu Wu. Netikėtai Yakumo pasijunta labai stipriai motyvuotas padėti Pai, nes jo siela dabar yra sujungta su jos, kol ji netaps žmogumi, tol ir jis netaps kuo buvo.

    Anime palyginti senas, bet tikrai neprastas, kartais gal trūksta išbaigtumo, tačiau bendras vaizdelis gaunasi neblogas. Gal nuo vidurio pradėjo kiek nervinti Yakumo kraujo laistymas, čia jis liejasi ne litrais, o statinėmis, bei nuspalvina raudonai kas antrą kadrą. Jei jau esi nemirtingas ir ta ranka/pilvas/nugara sugis po kelių minučių, dar nereiškia, kad turi šokt visur kaip varlė prieš dalgį, gi skauda, pasisaugot juk kažkiek galima. Vis išlendantys blogiukai demonai nėra labai originalūs, bet neblogai susižiūri, baisiai daug fireballų nelaido, o tai jau gerai. Piešimas tikrai nenaujas, bet šis anime senesnis už pusę forumo narių, be to tam laikmečiui tikrai neblogas, na, akių neskaudės žiūrint. Muzikinė pusė paprasta ir neįsimintina, bendro vaizdo negerina, bet ir negadina.
    Aprašymo autorė Red_Elf
    54
    5
    27.78%
    15
    4
    42.59%
    23
    3
    20.37%
    11
    2
    1.85%
    1
    1
    7.41%
    4
  • monoguruoshii

    #2
    Anime nera itin geras ziurint mano akimis. Perdaug tamsus. Seip anime ideja pasirode visai vykusi ir po pirmojio episodo itraukia, tad episodai persiziuri labai greitai.
    Kam patinka senesni anime tegu ziuri, nors galite siek tiek nusivilti.

    Comment

    • Miyu
      Naujokas
      • 2007 01 30
      • 14

      #3
      suintrigavo rejks pazet=}
      http://myanimelist.net/profile/misuzu-chan
      http://www.myspace.com/19911017doll

      Comment

      • Koaru
        Narys
        • 2007 04 24
        • 63

        #4
        Si anime maciau laaabai seniai, tai puikiai neatsimenu jo Bet atamenu, kad man jis paliko tada ispudi, nes nebuvau dar tokio maciusi ^^;

        Comment

        • MiX
          Naujokas
          • 2007 05 06
          • 18

          #5
          As esiu mates daug anime ir sis man nepatiko
          sigpic

          take you straight to hell

          Comment

          • Selene
            Dark and Light
            • 2007 03 26
            • 19

            #6
            Si anime ziurejau labai seniai (vos ne pirmasis mano matytas buvo) Gal todel tuomet labai patiko, o dabar jau esu maciusi ir geresniu

            Comment

            • Youka
              bishoujo

              • 2006 01 30
              • 335

              #7
              Toks anime, is kurio niekaip nepadarysi filmo, nors zanras jo tikrai populiarus kinematografijoje. As taip pat maciau ji jau seniai ir atsimenu, kad mane labai suzavejo. Velgi, viskas subalansuota, veiksmas, drama, siaubai ir kita, nieko nei per daug, nei per mazai. Apskritai, daznai seni anime turi labai stipru ir gera siuzeta, tik kad kartais juos ziuret nelabai smagu, del piesimo.

              Comment

              • redragon
                Narys

                • 2007 03 22
                • 41

                #8
                Neblogas, bet ir ne įspudingas. Ir bais trumpas.
                Yakumo labai neiprastas veikėjas, nes labai retai animėje veikėjų akys tokios siauros. Anime dažniausiai išsiskiria didelėmis akimis.
                Manga - Ai Yori Aoshi, Psychic academy, Bloody Kiss, Arcana Soul, Kidou Tenshi Angelic Layer

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #9
                  Vat dar nebaigiau ziuret, bet kiek paziurejau tiek patiko Kaip kiti sake piesimas pasenes, o man tai netrugdo, kaip tik atmosfera baisesne jaucias. Anime gan ziaurokas ir dar labai kavaina pagrindine veikeja Pai o kai atmerkia trecia aki tai isvis... 9/10

                  Comment

                  • paschendale

                    #10
                    Si anime ziurejau labai seniai (vos ne pirmasis mano matytas buvo) Gal todel tuomet labai patiko, o dabar jau esu maciusi ir geresniu

                    Comment

                    • demoniacman666
                      Forumo vilkas

                      • 2008 04 16
                      • 370

                      #11
                      O man sis anime netgi labai patiko, vsai neseniai baigiau ziuret. Gal todel kad megstu tokius tamsius? Pirmi epizodai keturi biski nepatiko del piesimo, nors siuzetas buvo super Taciau paskutiniai trys buvo tiesiog super, net ir piesimas atrode tobulai (ypac Pai). Pabaigos biski nesupratau, bet tai nesugadino mano nuomones.

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • meniukas
                        Narys
                        • 2008 01 27
                        • 34

                        #12
                        Kaiptais užėjo noras per šventes pasireikšti man ir paskelbti savo subjektyvią nuomonę apie veizėtus anime.
                        taigi pradedam abėcėlės tvarka:
                        Seniai matytas, bet palikęs gerus įspudžius
                        + už gerai subalansuotą urban fentezy
                        - už virkaujančią pagrindinę heroję (kai ji žmogiškoj formoj, na bet tai labai dažnai pasitaiko anime)

                        Comment

                        • virtual123
                          Naujokas
                          • 2008 12 18
                          • 10

                          #13
                          Maciau ji tikrai ganetinai seniai... taciau prisimenu , kad jis man paliko tikrai dideli ispudi.
                          Atsizvelgus i pagaminimo metus, ir istorija, anime yra tiesiog nerealus. Zinaoma veiksmo neperdaugiausiai, bet kas megsta tokio tipo anime, jis jiems bus tobulas.

                          Comment

                          Working...