Boys Be

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DJ
    >_<'
    • 2002 02 20
    • 87

    Boys Be

    Boys Be 1-13 | @AnimeNfo
    Romantika, Shool Kids,..

    Jei trumpai - tai lengvai žiurima romantika, kuri nespėja nei nusibosti, nei įkyrėti. Manau šį anime turėtu pažiurėti visi kas bent kiek yra romantikas.

    Dabar smulkiau, kas man nepatiko šiame anime, vietomis man nepatiko piešimas, ypač septintos serijos, labai negražiai merginos nupieštos vietomis buvo. Po to man viena serija nepatiko (kuris numeris neprisimenu), na tiksliai iki tam tikro momento, bet vėliau šeip netaip išsikapstė ir vėl pradėjo įvikiai vystitis kaip ir normaliai.

    Na dabar kas gi man patiko. O patiko man muzika, filmuoti intarpai, paprastas ir banalus romantinis siužetas, veikėjai ir šeip bendrai paėmus visas anime. Apie jį nėra ką daug pasakoti, tiesiog reikia pažiūrėti.
    23
    5
    17.39%
    4
    4
    34.78%
    8
    3
    26.09%
    6
    2
    13.04%
    3
    1
    8.70%
    2
  • yuna

    #2
    eghem... esu truputį romantikė, bet galiu pasakyt, jog tai buvo man valios išbandymas. labai nuobodu, viskas beveik sukas apie tą patį ir atrodo niekad nesibaigs. labai nepatiko, tikriausiai man daugiau reiktų veiksmo.
    muzikos beveik išvis nepastebėjau, tokia man ji buvo neįsimintina.

    Comment

    • Artizar

      #3
      Gera anime ne kiek nenusibosta. Nors gal galetu siuzetas buti kiek idomesnis. Nes dabar susidaro ispudis jog kiekvienoje serijoje ekranizuojama atskira novele. Nors gal ir nieko... vis kazkas naujo.

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Ai, kazkada buvau paziurejes. Vienintelis dalykas kuri pamenu - tai ,kad mergos siaubingai negraziai nupiestos buvo

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          #5
          seniai ziurejau, tai gal ir neteisingai butu duoti 3, nieko beveik neatsimenu, tik viena serija, kai jie ten buvo merginu bendrabuti ir kazkas (net neatsimenu jis ar ji) isvaziavo su vyresniu draugu/-e, tai bendraamzis/-e labai pavydejo.. ^^" heh na, tarp 2 ir 3

          Comment

          • Katiuwa
            Narys
            • 2005 08 25
            • 31

            #6
            daugiau nei 1 neistengiau paziuret

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Ne toks ir prastas serialas kaip gali pasirodyt is pirmo zvilgsnio. Yra cia standartinis botanikas-flegma. Jau galvojau haremas, bet ne.....nu nevisai. Du standartiniai draugeliai, kurie turejo but del fono ir be mergu....bet ne. Ir merginas greiciau susirado ir siuzete jiems demesio pakankamai skyre. Istorija kazkiek primine Suzuka. Mergiote sportininke yra. Serialas paliecia keleta visai rimtu pauglishku (ir ne tik) temu. Va filmuoti vaizdai nepatiko. Ypac tos storos japones. Grafika irgi labai jau kukli ir vietomis bjauroka.
              Vienas is retu romantiniu serialu subalansuotu ir berniukams ir mergaitems. 8 balai.

              Comment

              • chibi_nemiga
                Rimtas forumo narys

                • 2008 08 01
                • 117

                #8
                ech, nebalsuosiu, nes visai jau pamiršau kas ten, apart baisoko piešimo [kuris daug kam, kaip matau, įstrigo.XD]. ir šiaip aš gan seniai mačiau jį, taigi net nepamenu, patiko jis man ar ne.
                tiesa, filmuoti intarpai užknisdavo.XD

                Comment

                • demoniacman666
                  Forumo vilkas

                  • 2008 04 16
                  • 370

                  #9
                  Senas bet neblogas. Piesimas pritariu, kad neblizga, bet visai idomi istorija ir tai kad nebuvo dabar ispopuliarejusio slepetes-kuno yra dideli pliusai. Gal jei taip butu uztrukes 26 serijas butu atsibodes, bet per 13 tikrai ne ir visai smagiai susiziurejo.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  Working...