Princess Army - Weding Combat

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DJ
    >_<'
    • 2002 02 20
    • 87

    Princess Army - Weding Combat

    Princess Army - Weding Combat! | @AnimeNfo

    Gerai, gan kvailas ir neblogai nupieštas anime su "deformed" intarpais. Istorija apie 15 metų mergiotę kuri niekaip negali apsispręti ko nori ir apie bochurus, kurie niekaip negali pasaskyti tai mergiotei ko ji vistik nori, tiesa gale visgi ryžtasi ir pasako jai ko ji nori, nes pati vargu ar butu apsisprendus. Anime yra kiek aš suprantu skirtas mergoms ir bochurams žiūrėti nerekomenduoju, tiesa tik 2 OVA'os tad galutinisi "užknisti" nespės.

    Na ir pabaigai pora geru žodžių. Visu pirma man visai patiko piešimas, juolab kad anime yra nenaujas (regis 1992 metų) tai išsiskiria iš paskutiniu laiku išeinančiu anime kurie piešti lyg vieno ir to paties dailininko. Taip pat labai patiko "deformed" stiliaus intarpai, tai kai veikėjai yra nupiešiami karikatūriškai, sumažinto dydžio, bei juokingose pozose ir situacijose, bent pora vietų yra iš ko pasijuokti.
    15
    5
    0%
    2
    4
    0%
    3
    3
    0%
    7
    2
    0%
    2
    1
    0%
    1
  • Exotic Anime Girl
    Ima firin mah lazah!!!
    • 2008 07 04
    • 67

    #2
    vidutiniskas nera super superinis normalus 5/10 vidutiniskai bet sita anime nelabai visas serijas visas ziurejau tik 3 serijas ziurejau

    Comment

    • demoniacman666
      Forumo vilkas

      • 2008 04 16
      • 370

      #3
      3/5 ir daugiau kaip ir ner ka pasakyt. Senas anime su oldschool piesimu, istorija trumpa ir neisraiskinga, veikejai visai beveik neispletojami, taciau neturint kaip praleist vienos nuobodzios valandos visai tiks (bent jau man tiko)

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      Working...