Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu (2001/03)

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • slicKrox
  Catching some Zzzzs...
  • 2012 08 01
  • 2161

  Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu (2001/03)

  Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu
  Režisierius: Tsutomu Mizushima
  Istorijos autorius: Tsutomu Mizushima
  Studija: Shin'ei Doga, Bandai Visual
  Transliacija: 2001- 2003
  Žanrai: komedija, parodija
  Panašūs anime: FLCL, Abenobashi,
  ANN reitingas: 7.9/10
  Trukmė: 26 ep. TV + 6 OVA + 7 OVA

  MSI - Bring the Pain! (AMV)
  Aprašymas: Gyveno kartą mažas ir laimingas džiunglių berniukas, vardu Hale, kurio nuostabus gyvenimas staiga atsiduria ties prarajos ribų, kai netikėtai sutinka naują draugę - Guu, kuri pasirodo ne paprasta mergaitė o vaikščiojanti ir tiksinti bomba, kuri tuoj tuoj sprogs ir vėl ką nors iškrės.

  Manau, visas anime žavesys ir kartais netradicinis humoras yra sutelktas būtent ties šia beprotiška veikėja, kurią drąsiai galima vadint kitos kilmės gyvybę – ateive. Nors ir vaizduojamų džiunglių gyvūnai taip pat atrodo nežemiški, kaip ir kitos smulkios detalės, kas šiam anime duoda visai kitokį, netradicinį, įdomų, keistą ir įdomų pasaulį.

  Veikėjų šiame anime tikrai daug ir kiekvieno individualybė ganėtinai gerai išskirta. Ypač pagrindinio veikėjo mamytė – lengvabūdė, miela, didžiausia tinginė ir neatsisakanti kartais daug išgert. Nepasakyčiau, kad siužetas įtraukiantis ar kuom nors stebinantis, kuriame labiau dominuoja nesveikas ir tipinis humoras, kuris taip pat ganėtinai paprastas ir lengvai suprantamas.Na, sunku patikėt, kad šis anime buvo gavęs nominaciją - best comedy of 2001, o gal tie metai buvo tiesiog per daug vargani.


  8
  5 (Nuostabus!)
  37.50%
  3
  4
  25.00%
  2
  3
  37.50%
  3
  2
  0%
  0
  1 (Šlamštas!)
  0%
  0
 • amidau
  ☣☠☣  • 2007 04 25
  • 1384

  #2
  Puiki komedija, pilna "psichologinio smurto" (vargšas Hare), puikus Guu charakteris, kuris šiam anime ir suteikia tą puikią atmosferą. Duodu 4/5 vien todėl, kad aš labiau absurdo mėgėjas, tad mano akimis šis anime tikrai neprilygsta tokiems perliukams, kaip Cromartie High School. Tačiau jis tikrai vertas dėmesio.

  Comment

  Working...