Bartender

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Bartender


    Žanras: drama
    Formatas: TV (11ep), 25 min.
    Transliacija: nuo 15.10.2006 iki 31.12.2006
    Režisierius: Masaki Watanabe
    Studija: Palm Studio
    Valančiaus blaivybės draugija nerekomenduoja


    Šefas yra tiesiog ožys? Žmona, kažkada buvusi kawaina ir miela mergina, pavirto į niurzgiantį begemotą? Gyvenimas eina jau į pabaigą, o pasidžiaugti kaip ir nėra kuo? Ilgai ir nuobodžiai vaikštai į pasimatymus, bet laimėjimų meilės fronte vis dar nėra? Apėmė depresija? Tada Eden Hall baras skirtas kaip tik tau. Mieste sklando legenda, kad čia dirbantis barmenas moka daryti dievų gėrimą, kuris gydo sielą. O gal visai ne gėrime esmė? Gal baras yra tiesiog stebuklingas?

    Serialas apie žmones ir alkoholį. Atrodo nelabai įdomu? Na taip, šis anime ne bet kam. Pirmiausia čia seinen, t.y. skirtas žmonėms, kurie jau legaliai gali vartoti alkoholinius gėrimus. Seriale yra daug kokteilių receptų ir šeip įdomių faktų apie gėrimus bei istorijos. Aišku daug dėmesio skirta barmeno profesijai. Siužeto kaip ir nėra. Kiekviena serija yra atskira žmogaus istorija. Visas šias serijas sieja tik baras ir mažas čia įvykęs stebuklas.

    Reziumė:
    Nereali atmosfera. Rami ir labai šilta. Maloni muzika ir piešimas. Blaivininkams ir vaikams nerekomenduoju. Įspėju, kad žiūrint anime norisi kažko skanaus išgert. Ir tikrai ne pieno.... ^^

    Papildomos nuorodos:
    Torrent
    OP
    19
    5
    42.11%
    8
    4
    47.37%
    9
    3
    5.26%
    1
    2
    5.26%
    1
    1
    0%
    0
  • FainaruFantaji
    Cyber Snake

    • 2007 04 28
    • 579

    #2
    Didelis dekui.
    Buvau pries metus ar panasiai aptikus ir aprasyma imetus i bookmark`us, kuriu neissisaugojau ir praradau. Atminty buvo likes islikes tik tas pic`as.
    Dar karta dekoju.
    Parsisiusiu...
    Oh please, jokiu puolimu del amziaus, mane traukia ne gerimai, o pati ramybe, kuria dvelkia screenshot`ai.
    Paskutinis pakeitimas nuo FainaruFantaji; 2008-07-19, 22:40.



    Working underground.

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Labiausiai muzika buvo įsiminus žiūrint šitą animą. Kaip ir tiksliai pasakyta - atmosferinis animas. Kiek pamenu net tos atskiros žmonių istorijos visai nekabino, kiek buvo įdomiau sužinot dar kokio gėrimo istoriją ar pamatyt kažkokį tai ale spec barmeno profi testą

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Autorius FainaruFantaji
        Oh please, jokiu puolimu del amziaus, mane traukia ne gerimai, o pati ramybe, kuria dvelkia screenshot`ai.
        Jokios diskriminacijos. Tiesiog amžiaus kategorija tokia. Daug kalbų apie alkoholi ir subrendusių žmonių problemos.

        Comment

        • dArt
          Rimtas forumo narys

          • 2006 12 23
          • 134

          #5
          Man irgi labiausiai įsiminė pati atmosfera ir graži muzika.
          Sutinku, kad anime orientuotas į vyresnį (subrendusį) žiūrovą, bet ne dėl to, kad apie alkoholinius gėrimus.

          Šiek tiek įdealizuojami barmeno įgūdžiai ir gėrimų poveikis.

          Comment

          • kypshius
            Rašytojas



            • 2007 04 17
            • 254

            #6
            uuuuuuu..... reikės pažiūrėt.

            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Autorius dArt
              Man irgi labiausiai įsiminė pati atmosfera ir graži muzika.
              Sutinku, kad anime orientuotas į vyresnį (subrendusį) žiūrovą, bet ne dėl to, kad apie alkoholinius gėrimus.
              Tiksliau ne vien del to.

              Comment

              • Youka
                bishoujo

                • 2006 01 30
                • 335

                #8
                O, damn, žiauriai nusivyliau šituo. Ačiū dievui už kokteilių receptus gale serijos. Ir viskas.

                Comment

                • FainaruFantaji
                  Cyber Snake

                  • 2007 04 28
                  • 579

                  #9
                  Pastaruoju metu nelabai rasau nuomones apie ziuretus anime, bet sitas tiesiog to vertas.
                  Ziurejau ne viena, kankinau su savimi ir drauge, bet mums abiems patiko.

                  Jeigu savo menku protu gerai supratau, tai esme ne alkoholis, o tai kaip jis susiedavo veikeju jausmus su baru ir barmenu. Nezinau kiek tu istoriju apie kokteilius buvo tiesa, bet ketinu pasidometi.
                  Beziurint nebuvo uzejes noras isgerti, matyt del nemaloniu incidentu su "pijokeliais." Taciau mano nusistatyma pries alkoholi pakeite kaip reikiant. Pradejau i alkoholinius gerimus ziureti kaip i "meno kurini" su kuriuo reikia elgtis atsargiai ir kaip cia isreiskus... "Svelniai."
                  Is zmoniu istoriju nubodziai ziurejosi tik ta apie prodiuseri ir screenwriter`i.
                  Soundtrack`as atliko svarbia ir gan didele role siame anime, muzika nuostabi ir pasiliks mano playlist`e ilgam.
                  Paskutine serija, kurioje kalbejo apie barmeno profesija, manau gali buti taikoma ne tik barmenams, bet ir daug kam kas uzsiema kazkokiais kurybingumo ir profesionalumo, bei didziulio ismanymo reikalaujanciais darbais.
                  Uz atmosfera, soundtrack`a, kokteilius ir graziai sudeliotas gyvenimo istorijas duodu 4. Bet pridedu dar 1, nes tai toks anime kokio man siuo metu reikejo.
                  Taigi 5/5.



                  Working underground.

                  Comment

                  • demoniacman666
                    Forumo vilkas

                    • 2008 04 16
                    • 370

                    #10
                    Nu tiesiog labai siltas, jaukus ir subtilus anime, toks kaip gero kokteilio taure. Tikrai labai smagiai susiziurejo ( ypac ka nors gurksnojant) 4/5

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Viktoras
                      Rimtas forumo narys


                      • 2008 03 17
                      • 190

                      #11
                      Help! Padekit! Negaliu rasti anglisku subtitru avi arba kitu senesniems kompams ikandamu formatu... mkv radau, bet mano kompas per silpnas...

                      O taip susidomejau ir noriu pasiziureti... jei ka rasykit man privacias zinutes.

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        #12
                        Unikali atmosfera, kuri labai patiko. Anime nelabai populiarus, bet tikrai vertas žiūrėjimo. Epizodas apie Riyuichi Minegishi netgi išspaudė ašarų.
                        5/5

                        Comment

                        Working...