Gravion & Gravion Zwei

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Gravion & Gravion Zwei

    anidb | animenfo | ANN

    Žanras: mecha, erotika, fantastika, komedija
    Formatas: TV (13ep+12ep), 23 min.
    Transliacija: nuo 08.10.2002 iki 17.12.2002 / nuo 09.01.2004 iki 26.03.2004
    Režisierius: Masami Obari
    Studija: GONZO

    Labas mama. Sūnus pražuvėlis skambina. Tu tik nesinervuok, su manimi viskas tvarkoj.....aišku jei taip galima pavadint. Gyvenu multimilijonieriaus pilyje. Kiek jis turi pinigų ne aišku, bet tarnaitės kišenpinigių turi tiek kiek visa mūsų šeima per visą gyvenimą neuždirbs. Tiesa, apie tarnaites....vyrukas dėl jų rimtai pakvaišęs. Pilyje jų gal šimtas. Bet kokių formų, dydžių ir ištvirkimo. Taip ir ieško progos mane nurengt. Kodėl? Todėl, kad aš labai gražus cha cha.... Mergaitės čia tikrai ne vienuolės. Nesidrovi parodyti triūsikėlių ir ne tik. Vyriškos lyties čia apskritai mažuma. Be manęs ir šeimininko dar yra Toga ir Raven. Toga užaugo uždarytas pilyje. Vaikinas šeip visai neblogas, bet dėl izoliacijos nuo išorinio pasaulio kartais atrodo kaip iš medžio iškritęs. Raves tai išvis klinika. Spėju didelis gundam fanas, nes visada nešioja kaukę. Taip ir bijau, kad viena dieną nusiims kaukę ir pasakys „Aš esu tavo brolis dvynys“. Mama, tu nuo manęs kažko panašaus neslepi? Ne? Gerai, dabar ramiau miegosiu. Ką aš ten veikiu? Gelbėju pasaulį nuo piktų ateivių. Netiki? Aš irgi nepatikėčiau. Žinai kas yra mecha? Ir iš kur tau žinot....į mūsų kaimą tik visai neseniai telefoną įvedė. O ką jau kalbėt apie internetą su wikipedia... Nu robotai tokie. Įsivaizduoji, aš mecha pilotas, o tiksliau jo kojos. Suprantu, kad truputi šūdas. Save raminu, kad koja bent jau ne penkta ^^. Tas mechos surinkimas aka lego išvis yra reto šlykštumo debilizmas. Ir vienas per tą patį n kartu. Jau net bloga. Jei sužinočiau koks „genijus“ tai sugalvojo – užmuščiau. Ir tai dar pusė bėdos. Kas gali būt dar blogiau? Ogi komandos. Mat norint paleisti raketas neužtenka paspausti mygtuką. Reikia dar surinkt „Super mega raketos!!! Pirmyn!!!”. Argi ne kvaila? Jei sužinočiau koks „genijus“ tai sugalvojo – užmuščiau. Šeip dėl manęs gali labai nebijot. Kovos čia primityvios ir kvailos. Jei nesuveikia super smūgis tai suveikia super mega smūgis. Jei nesuveikia super mega smūgis tai suveikia super mega duper smūgis. Dabar, kai gavom kardą vamzdiec-viskam-kas-bepasirodytų, tai išvis visos kovos kaip pasivaikščiojimas parke.
    Vienžo gyvas vien tik fanservisu ir kawajumi. Tokių vaizdelių prisižiūriu, kad ohoho..... Net ir kolegę ekstra-dideli-papai turiu. Ji ir mecha pilotuoja su šuns poza. Matyt, kad pasididžiavimai labiau maskatuotųsi.^^
    Chm, užmiršau kam aš tau skambinu.... Aha, pasakyk mokytojams, kad aš dar kurį laiką mokykloje nepasirodysiu. Pasaulį gi kažkam reikia gelbėt. Ne tai, kad aš labai to norėčiau. Tiesiog užvažiavo ant savigarbos. O dabar darbo pusiaukelėje mesti nesinori.....pamirs čia be manęs visi.
    Nuotraukas atsiūsiu paštu. Juose esu ir aš persirengęs tarnaite. Ne ne ne, ne dėl to, kad man tai patinka. Nors.....į balą kritęs sausas nekelsi.
    Dar susiskambinsim. Ate!

    14
    5
    42.86%
    6
    4
    14.29%
    2
    3
    21.43%
    3
    2
    0%
    0
    1
    21.43%
    3
  • Miglaja
    Cute potato ~


    • 2007 12 16
    • 560

    #2
    Cha.....cha....cha..... Mane labai isskirtinis aprasymas patrauke(laisko forma ar kazkaip ten...) Ir dar pats turinys sudomino..Beje cia turbut pirmas mecha zandro anime kuris mane sudomino....
    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

    Comment

    • SataNa
      Mind Zone



      • 2008 02 15
      • 600

      #3
      tas robotas primena žaislinį transformerį, kuri kadaise turėjau
      Kartoškė

      Comment

      • Witch_666
        Narys
        • 2008 06 30
        • 51

        #4
        Gerai cia sugalvojai su utom laisku Killerbee
        Jubiliejus - tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Miglaja
          Cha.....cha....cha..... Mane labai isskirtinis aprasymas patrauke(laisko forma ar kazkaip ten...) Ir dar pats turinys sudomino..Beje cia turbut pirmas mecha zandro anime kuris mane sudomino....
          Vyresniems nei 12 metų šio anime nerekomenduoju. Nebent žiūrėti kaip į komediją ir parodiją. Aš taip ir žiūrėjau. Buvo tikrai juokinga. Ypač antras sezonas.

          Comment

          • Sloth
            [SrX]

            • 2007 09 14
            • 277

            #6
            LOl, nu ir aprasymas, anime net nezadu ziuret, bet uz toki aprasyma didelis +

            Comment

            • Katsu
              Hajimemashite



              • 2007 01 18
              • 192

              #7
              Bravo!!! ^^ Killerbee, pasakysiu nepagražindamas: tu pranokai netgi save patį su šitokiu aprašymu
              Nors šito anime nežiūrėsiu (nebent būtų likęs paskutinis visame pasaulyje po kokios katastrofos ^^), bet aprašymas yra liuks. Praskaidrinai nuotaiką

              P.S. Ten kur rašai antrą kartą "Jei sužinočiau koks „genijus“ tai sugalvojo – užmuščiau." Tai pridėčiau prie "užmuščiau" dar porą žodelių "dar kartą". Skambėtų išvis komiškai ^^

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Džiugu jei mano eksperimentas pavyko. Seniai norėjau kažką panašaus parašyti, bet vis nepasitaikė anime kurio nebūtų gaila ir man ir kitiems.

                Comment

                • setas
                  Ežiukas duobkasys
                  • 2008 03 29
                  • 77

                  #9
                  geras aprasimas ypac ta vieta su super smugejsDDD ale nuotaika tai tikrai pakele

                  Comment

                  • K-9
                    Order-Sol
                    • 2007 07 02
                    • 19

                    #10
                    Čia tai pasistengta. Aprašymas liuks tikrai sudomino bus ką pažiūrėt. Nors ir neesu per didelis mecha fanas.
                    sigpic

                    Comment

                    • arna
                      emptiness

                      • 2006 06 20
                      • 1069

                      #11
                      Super originalus aprašymas! Niekada nebūčiau susiprotėjęs, kad galima ir taip anime aprašyti. Didelė pagarba tau, Killerbee!

                      P.s.: visai nesupykčiau, jei aprašymas būtų ir ilgesnis

                      Comment

                      • Batusajj
                        Naujokas
                        • 2008 11 08
                        • 5

                        #12
                        Neblogai aprasita

                        Comment

                        • ThePyro
                          Naujokas
                          • 2009 05 22
                          • 6

                          #13
                          Idomus aprasimas

                          Comment

                          • Dejviz007
                            Rimtas forumo narys

                            • 2009 01 03
                            • 127

                            #14
                            Aprašymas tai super. :thumbsup: O anime tai nežinau, gal reiks išmėgint kada.

                            Comment

                            Working...