Z.O.E Dolores,i

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Z.O.E Dolores,i

    ANIDB | ANIMENFO | ANN

    Žanras: nuotykiai, komedija, fantastika, mecha
    Formatas: TV (26ep), 25 min.
    Transliacija: nuo 07.04.2001 iki 29.09.2001
    Režisierius: Tetsuya Watanabe
    Studija: Sunrise


    James Links jau nebe paauglys. Net ne jaunuolis. Kur jau čia, anime mastais 49 metai jau yra pensija. Žmona, Rachel, išskrido į Marsą dalyvauti kažkokiam projekte kur ir mirė. Pagal oficialią versiją aišku. Vaikai suaugo ir gyvena atskirai. O ir santykiai su tėvu pas juos nelabai geri. Pats James dabar yra kosminės "fūros" vairuotojas. Pažystamas pasiūlo darbą. Nieko įpatingo, iš taško A nuvėšti krovinį į B. James sutinka. Kelionės metu paaiškėja, kad krovinys yra...nepatikėsit....mecha. Ne bet kokia, o vardu Dolores. Aha, ne tik vardą turi,bet ir DI (dirbtinį intelektą). Inspektoriai, tikrinę krovinį, nužudomi. Apkaltina aišku James. Sūnus, didelės kompanijos darbuotojas, per tėvelio nuotykius netenka darbo. Dukra irgi nuošalyje nelieka ir taip visa šeima tampa bėgliais. Žemiečiai juos gaudo už nusikaltimus o marsiečiai nori atimti Dolores. Tiesa, pati Dolores yra kažkaip susijusi su mama. Links'ai nusprendžia skirsti į Marsą. Gal ten pavyks surasti tikruosius nusikaltėlius ir išsiaiškinti kas iš tikrųjų atsitiko su Rachel.

    Tėvų ir vaikų tematika nėra dažna. Dar rečiau ji vaizduojama iš tėvų perspektyvos. James stengiasi būti geru tėveliu. Net ir manual'ą turi. Perskaitė bent šimtą kartų ir griežtai jo nurodymų laikosi. Vaikai aišku nelabai tuom sužavėti.
    Taigi, mecha..... Įsivaizduokit kawainos mergaitės sielą įkalintą dideliame ir galingame gundom'e. Tokia yra Dolores. Kawainas charakteris, balsas ir ausytės (antenos?). DI labai advanced. Pilotas reikalingas nebent moraliniam palaikymui.
    Serialas susideda iš dviejų dalių. Viena dalis yra linksmi nuotykiai fantastinėse dekoracijuose. Labai primena Outlaw Star ar net Cowboy Bebop. Antra serialo pusė padaryta pagal Gundam tradicijas. Sunrise mėgsta save kopijuoti. Tas pats karas ir jo pražūtingi padariniai. Nu taip, daug masinių kovų ir įtempto veiksmo, bet nebeliko pirmos dalies žaismingumo. Man asmeniškai tai nelabai patiko, bet bent jau nuobodu nebuvo.
    Piešimas - 9x stiliaus. Atrodo senoviškai, bet stilingai. Muzika nebloga.

    Įvertimimas:
    7+. Lengvam žiūrėjimui. Nei kažkokios specifinės nuotaikos nei nusiteikimo nereikalauja. Šeimos vertybės ir visai originali mecha. Siužete trūko logikos ir karinė tematika nelabai į temą.
    Reziumė:
    Iki Outlaw Star, Cowboy Bebop ir Mars Daybreak lygio nedatraukia, bet ir veidu į purvą nepuola. Mechų, fantastikos ir nuotykių mėgėjai įvertins.

    Papildomos nuorodos:
    OP
    ED
    9
    5
    44.44%
    4
    4
    11.11%
    1
    3
    11.11%
    1
    2
    0%
    0
    1
    33.33%
    3
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Vat kazko panasaus ir noresi pasiziureti, po Gasaraki sekanti ziuresiu sita anime. Kaip visada, labai smagu skaityt iskrypusio dedules aprasymus uz tai didelis respect
    P.S. Matosi, kad mecha bobiska

    Comment

    • kypshius
      Rašytojas



      • 2007 04 17
      • 254

      #3
      geras. tikrai planuoju imti, kai dvd nusipirksiu reikia susikept visą gėrį į dvds, nes jau užkimštas kompas.....

      Užkalė visus langus ir augina pingviną.

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #4
        49 metu tevas ir jo sheima ir dar mecha. nu atleiskit uz bereiksmi posta, bet dar apie tokius lievus anime girdet neteko. senis pagrindinis veikejas, speju, koviniu prijomu, superpowerio, samuraisko boevyko ar bent kazko panashaus neparodys, kad geras ranged karys irgi abejoju, o jei tai romancas tarp 50meciu, tai vardan savo sveikos psichikos... ir dar mecha... tfu ant tokiu anime.
        ir dar apie sheima. dar, ziurek, prasides visoki "pasiaukojimai vardan kito","vienas uz visus ir visi uz viena","nushauk mane, bet tik ne mano dukra" ir panashus sudai. jau sheimos temos ir ishvis, visi anime, ne, visi kuriniai, kur tik vyrauja sheimos temos, yra neapsakomas chlamas, lievumo neishpasakyto ir mane nuo tokiu dalyku krato. Nei ten romantikos kokios, nei kazko kas mane domintu. kazkokiatai buitis. O ish screenu matosi, net mergu grazesniu nera. siaubinga, pasibaisetina...

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius niekšas
          49 metu tevas ir jo sheima ir dar mecha. nu atleiskit uz bereiksmi posta, bet dar apie tokius lievus anime girdet neteko. senis pagrindinis veikejas, speju, koviniu prijomu, superpowerio, samuraisko boevyko ar bent kazko panashaus neparodys, kad geras ranged karys irgi abejoju, o jei tai romancas tarp 50meciu, tai vardan savo sveikos psichikos... ir dar mecha... tfu ant tokiu anime.
          ir dar apie sheima. dar, ziurek, prasides visoki "pasiaukojimai vardan kito","vienas uz visus ir visi uz viena","nushauk mane, bet tik ne mano dukra" ir panashus sudai. jau sheimos temos ir ishvis, visi anime, ne, visi kuriniai, kur tik vyrauja sheimos temos, yra neapsakomas chlamas, lievumo neishpasakyto ir mane nuo tokiu dalyku krato. Nei ten romantikos kokios, nei kazko kas mane domintu. kazkokiatai buitis. O ish screenu matosi, net mergu grazesniu nera. siaubinga, pasibaisetina...
          Niekšas savo stiliuje..... Geriau pažiūrėk o po to spręsk. Šeip viskas ir yra kaip parašei tik nerimtai, ant bajerio. Kas dėl mergų tai dukra visai nieko..... Mamytė į senutę irgi nepanaši. Matyt ateityje žmonės sens lėčiau....

          Comment

          Working...