The Tower of Druaga: the Aegis of Uruk

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    The Tower of Druaga: the Aegis of Uruk

    The Tower of Druaga:
            &n bsp;   the Aegis of Uruk


    Transliacija: 2008 04 04 - 2008 06 20
    Žanrai: veiksmas, nuotykiai, komedija, magija, fantazija
    Studija: GONZO
    Trukmė: 12EP + 1special x ~25min.

    Papildoma Info:
    AniDB || ANN || Wikipedia || Oficialus puslapis

    YouTube:
    OP || ED

    Download:
    Linkomanija || IsoHunt


    The Tower of Druaga: the Aegis of Uruk - anime serialas sukurtas studijos GONZO, kuris tęsia "Druaga" frančizę, kuri prasideda nuo arkadinio žaidimo išleisto 1984 metais.


    Istorija:
    Veiksmas vyksta po šešiasdešimties metų kai karalius Karalius Gilgamesh nugalėjo bokštą savarankiškai tačiau dabar bokštas atgimė vėl. "Anu vasara" yra sezonas kuris prasideda kas keletą metų. Per "Anu vasarą" dangaus Dievo Anu dėka Bokšte tunantys padarai tampa nekontroliuojami. Urko šalies kariuomenė pradėjo bokšto invaziją kad numalšintų jame siautėjančius padarus. Istorija sukasi apie jauną karį vardu Jil kuris atvyksta į Meskia, miestą įsikūrusį antrajame bokšto aukšte, šiame mieste Jil pradeda ieškoti bendražygių kelionei ir tuo pačiu paieškai legendinio lobio "Blue Crystal Rod" paieškai, tačiau jį surasti nėra taip lengva, kadangi teks konkuruoti su daugybę nuotikių ieškotojų kurie taip pat nori lobio, taip pat norint pasiekti lobį jiems teks nugalėti Lordą Druaga kuris gyvena viršutiniame aukšte.




    Piešimas gražus ir detalus, todėl tikrai labai malonus akiai. Specialieji efektai ir burtai atrodo labai gražiai ir spalvingai. Kovos atvaizduotos detaliai ir įdomiai. Garso takelis neblogas maloniai skambantis fone. Op paliko labai gerą įspūdį, nors nepasakyčiau kad jis atspindėtu tą ką išvysime pačiame anime, tačiau jis labai gerai susižiūri todėl nesinori jo prasukti.



    Apibendrinus pasakysiu, kad anime išties vykęs, jame puikiai dera komedijos ir dramos elementai jei nesipjauna tarpusavyje o labai gražiai pereina vienas į kitą. Istorija tikrai domi ir užkabinanti ir gana aiškiai perteikta, todėl anime žiūrisi labai gerai. Tiesa pirmasis ep'as yra šiek tiek kitoks nei likusieji, jame pateikiamas labai didelis puikaus ir labai nustebinusio humoro, kietose ep'uose sumažėja. Iš pradžių tai gali nuvilti, bet pasižiūrėjus kitus ep'us pamatai jog anime perėjo į kita lygį jis šiek tiek surimtėjo ir susitelkė ties veiksmu ir nuotykiais.
    Ką čia daugiau be pridursi šis anime vienas iš geriausių šį sezoną.



    Jil:
    Jis yra pagrindinis anime veikėjas, Jil jaunas nuotykių ieškotojas, svajojantis vieną dieną pasiekti bokšto viršūnę. Taip pat mėgstantis pasvajoti apie kaip jis visus išgelbėja ir tampa didvyriu.




    Kaaya:
    Orakulė, ji specializuojasi gynyboje ir gydančiuose keruose. Ji sutinka Jil kai kai jis kaunasi su kelias nelabai darugiškasi tipais ir po kovos ji Jil'ą parsigabena namo ir jį išgydo. Tip ji prisijungia prie Jil'o komandos.



    Ahmey:
    Stipri karė, ji labiausiai patyręs žmogus grupėje. Anime pradžioje ji atrodo tyli ir susimasčiusi vienišė, tačiau bėgant ap'ams matome kad ji vis labiau atsiskleidžia savo moteriškąją pusę ir naivumą.




    Melt:
    Palaidūnas ir mergišius, kilęs iš turtingos šeimos, tačiau per savo būdą viska iššvaistęs ir įsiskolinęs. Tačiau kai reikia jis gali ir visai neblogai kautis kautis taip padėdamas savo komandai.




    Coopa:
    10 metų Melt tarnaitė, turinti entuziastingą asmenybę. Deja dėl savo menko amžiaus ji negali padėti komandai kovoje, tačiau ji jiems gamina maistą iš nukautų priešų ir kitokių padarų.




    Neeba:
    Jil pusbrolis, jis yra kvalifikuotas lankininkas, ir taip pat žinomas kaip "Neeba the Dragon Slayer". Taip pat jis yra daug rimtesnis ir daug daugiau kompetentingesnis negu Jil.



    Screen'ai
    Spoileris:

    62
    5
    40.32%
    25
    4
    27.42%
    17
    3
    22.58%
    14
    2
    4.84%
    3
    1
    4.84%
    3
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Na toks visai įdomus ir linksmas nuotykių animas su sveika doze humoro :]

    btw, gal ir ne naujiena kai kam bet kitais metais bus ir pratęsimas:
    http://www.animenewsnetwork.com/news...-anime-in-2009

    Comment

    • Ozis

      #3
      Jei pabaiga butu pabaiga, butu daug geriau ir smagiau.

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        Gal ir neblogas, norejau siust, kogero reikes visdelto uzdet.

        Comment

        • eQuis
          noriu pakeist nick.

          • 2008 03 29
          • 46

          #5
          pirmos dvi serijos visai nieko, žiūrėsim kaip bus toliau ;]

          Comment

          • axborn
            I can see muzic~

            • 2007 01 02
            • 121

            #6
            Vienintele gera serija yra pirma, visom kitom nusivyliau. Yra geru ideju, bet labai jau prastai igyvendintos.
            http://axborn.myanimelist.net

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Pasirodo ir su pick up partija galima daug nuveikt.
              tankas, nukeris, agro kontrolė, bufas, hylas, AoE, raid bosas, dropas, kvestai......dar nemačiau anime labiau panašaus į mmorpg. Man, kaip kadaise dideliam crpg ir mmorpg mėgėjui, šis anime tikras lobis. Kai niukeris ginčijosi su tanku kuris per daug mobų užagrino......ech, nostalgija. Puikus piešimas su firminiu Gonzo fanservisu ir kawainom mergom. Serijoje su stebuklingomis durimis žvengiau. 9 balai drąsiai. Pabaiga aišku
              Spoileris:
              biški palieka ant ledo
              .

              Comment

              • angellus
                tinginys

                • 2007 01 17
                • 228

                #8
                na, paskaičiuokim. -1 už nuokrypį nuo 1 serijos parodijų ir gero humoro, iki pabaigoje tragiškos mirties su : (vertimas ne pažodžiui, lietuviškas) kur jūs, aš nieko nematau... čia kai ahmey žuvo.
                -1 už neplėtojamą herojų gyvenimo istoriją. probėgšmiai prabėgo viena kita detalė, o šiaip, iš niekur atsirado.
                -1 už skubėjimą. va tik pradėjo, naj jau paskutiniam aukšte ta druaga nugali.
                -1 už pabaigą.
                +1 už serijas, kurios tikrai buvo linksmos ir atitoko komedy žanrą.
                +1, nes esu mmorpg mėgėjas.

                taigi, vidutiniokas man šitas pasirodė, bet jei ten bus kažkoks pratęsimas, gal pasikeis ir nuomonė. labai laukiau šito, bet likau tikrai nuviltas. GONZO studija kažkaip pradėjo nuvilt, ypač sugadino Dragonaut:The rosonance, o šitas tęsia neviltį, nors maniau, kad reabilituosisi GONZO.
                Paskutinis pakeitimas nuo angellus; 2008-07-01, 20:33.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius angellus
                  GONZO studija kažkaip pradėjo nuvilt, ypač sugadino Dragonaut:The rosonance, o šitas tęsia neviltį, nors maniau, kad reabilituosisi GONZO.
                  Pradėjo nuvilt? Šlamšto pas gonzo visas vežimas ir dar karutis. Va su The Tower of Druaga net pasikėlė truputi.
                  Spoileris:
                  -1 už skubėjimą. va tik pradėjo, naj jau paskutiniam aukšte ta druaga nugali.
                  Buvo ne visai taip. Nors ep tik 12, bet veiksmo daug ir laiko veltui nešvaistė. Aišku viskas gan greit įvyko, bet ir nusibosti nespėjo.
                  -1 už neplėtojamą herojų gyvenimo istoriją. probėgšmiai prabėgo viena kita detalė, o šiaip, iš niekur atsirado.
                  Buvo šeip daugiau nei viena kita detalė. Prisipažinsiu, man kartais atsibosta visi tie personažų "atskleidimai" palydimi tonomis flashbeku ir viso kito brudo. Norisi, kad būtų šeip, iš niekur ir su paslaptimi.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-07-01, 01:36.

                  Comment

                  • slicKrox
                    Catching some Zzzzs...




                    • 2012 08 01
                    • 2161

                    #10
                    Duodu 3/5 - 6/10 vien už penktą epizodą ir už šiek tiek nustebinusią pabaigą. O taip, tai visas siužetas, humoras labai jau nuvalkiotas, kaip ir jo veikėjai. Nors golfo žaidėjęs su savo asistente visai patiko Raudonplaukė kažkuom šiek tiek taip pat patiko... Iš pabaigos galima spręsti, kad gal... gal... gal antras sezonas be nuvalkioto humoro turės kažko ir daugiau.



                    Autorius Killerbee
                    Adresu kartais nesuklydai? Kuom čia humoras labiau nuvalkiotas nei kokiam nors School Rumble?
                    Hmmm... na lyg ir ne. Na "School Rumble" mane asmeniškai tikrai daugiau prajuokino, o ir iš pat pradžių jis buvo sukoncentruotas būtent kvailoms, neįprastoms situacijoms ir kvailiems santykiams. Kad čia tų juokingų scenų, šitame anime galima ant pirštų suskaičiuoti. Nei humoras, nei istorija yra nedakramtyta... Kaip bebūtų, bet man sunku išvelgti šiame anime ką nors neįprasto ir verto dėmėsiui, išskyrus 5'ą epizodą ir pabaigą... ir nebutina iškarto akmenimis mėtytis.
                    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-08-29, 18:27.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius slicKrox
                      Iš pabaigos galima spręsti, kad gal... gal... gal antras sezonas be nuvalkioto humoro turės kažko ir daugiau.
                      Adresu kartais nesuklydai? Kuom čia humoras labiau nuvalkiotas nei kokiam nors School Rumble?
                      Autorius slicKrox
                      Hmmm... na lyg ir ne. Na "School Rumble" mane asmeniškai tikrai daugiau prajuokino, o ir iš pat pradžių jis buvo sukoncentruotas būtent kvailioms situacijoms ir kvailiems santykiams. Kad čia tų juokingų scenų šitame anime galima ant pirštų suskaičiuoti. O čia nei humoras, nei istorija nedakramtyta... Kaip bebūtų, bet man sunku išvelgti šiame anime ką nors neįprasto... ir nebutina iškarto akmenimis mėtytis.
                      Aš tikrai juokingas situacijas iš SR galiu suskaičiuot ant vienos rankos pirštų. Ir jos neatstoja vienos penktos The Tower of Druaga serijos per kurią aš žvengiau kaip arklys ir tikrai prasiilginau sau gyvenimą. Beje, su pirma serija tas pats. Humoro yra ir daugiau tik jis kiek specifinis ir neįkyrus. Istorija, turint omenyje kad antras sezonas tikrai bus, ok. Ji jau bent jau yra ir matoma be padidinamojo stiklo.
                      Akmenų nemėtau. Tiesiog esu bjaurus....kaip visada...
                      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-09-03, 16:50.

                      Comment

                      • Izzo
                        one vs all, DIE AZ!



                        • 2007 02 25
                        • 1530

                        #12
                        Geriausia ir labiausiai prajuokinusi scena per visas 12 serijų
                        SCREW YOU, PEOPLE!

                        Comment

                        • slicKrox
                          Catching some Zzzzs...




                          • 2012 08 01
                          • 2161

                          #13
                          Na, bet tas firminis anime šokis taip pat turi savo šarmo, neveltui man vienintelis epizodas, kuris galėjo išsiskirti daug kuom:

                          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-08-29, 18:27.

                          Comment

                          • ryuayumi
                            Narys
                            • 2007 08 05
                            • 37

                            #14
                            Mane tai sudomino... turetu buti idomus anime
                            tas video geras
                            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-09-08, 16:08.

                            Comment

                            • Psichas
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 04 16
                              • 147

                              #15
                              sudas! uz pabaiga kurejus paskerst maza. pradzia iki vidurio patiko. tik nlb ikirtau vienur Jil stprus kitur gauna welniu. gaila man laiko praleisto ant sito anime. siaip man tokie aime prie sirdies bet PABAIGA!!! ar jie durni?!!! (beje cia tik mano nuomone kuri dazniausiai kertas su kitom)
                              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                              Comment

                              Working...