Rizelmine

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mindzze
    Forumo vilkas

    • 2007 05 18
    • 375

    Rizelmine

    Rizelmine

    Metai: 2002-04-02 iki 2002-06-29
    Žanrai: comedy, drama, school life, romance, ecchi
    Studijos: © YUKIRU SUGISAKI, KADOKAWA SHOTEN, PC RIGHTS
    Serijų: 24 po 15 min

    Nuorodos:
    ANN|| AniDB || Anime.com ||Oficialus puslapis
    Youtube:
    Op || End || AMW


    Iwaki Tomonori yra 15 metų agresyvaus būdo kietakaktis berniukas, kuriam patinka daug vyresnės merginos. Vieną dieną grįžus namo vos pravėrus duris jam ant kaklo užšoko didžiausia jo gyvenimo katastrofa. Ta katastrofa buvo mergaitė vardu Rizel. Ir ne veltu aš ja taip vadinu, nes jos ašaros prilygsta nitroglicerinui, kuris palietęs žeme sprogsta. Ir lyg to būtu ne gana, pasirodo ji yra oficiali Iwaki žmona, susaigstyta aukštuomenės jėgomis. Rizeles tėvai yra iš kažkokio vyriausybės aukštojo elito. Aišku Iwaki buvo prieš viska, bet jis buvo bejėgis, berniuko tėvai buvo papirkti . Buvo dar viena priežastis, Rizelei 12 metų ir ji - visiška priešingybė Iwakio idealiai moteriai. Rizelė atrodė tiek išvaizda taip ir elgesiu kaip 8-neriu metuku vaikas.
    Po ilgo, sunkaus ir sudėtingo bendravimo, atrodė, kad niekas jų nebe suves. Tik realaus gyvenimo išbandymai įrodė vienas kitam svarbą.
    Laikui bėgant ir grįžus į prisiminimus, išaiškėja jų abiejų praeities pasekmių tiesos.
    Praeityje, kai Iwaki buvo pyplys, kuris išgelbėjo Rizelę nuo geležinio monstro, kuris galėjo juos sutraiškyti mirtinai. O tada Rizelė atrodė daug vyresnė už tą pyplį, taip Iwaki pamėgo vyresnes moteris. Bet Rizlei labiau nepasisekė, jai dėl patirto streso sutriko hormonų veikla ir ji nustojo augti. Kad Rizelė vėl taptų tokia, kokia turėtų būti, jiems reikia atlikti dalyką pavadinimu Adult C.

    (Adult C) Manau patys susiprasit kas čia tokio ^^'

    Mano komentaras:
    Tai eilinį karta anime įrodo meilės galią. Tikrai nenuobodus anime, pilnas komiškų scenų , kurios pakelia nuotaiką. O dėl ecchi galiu pasakyti, kad kai kuriuose stenuose, aš taip jų nepavadinčiau. Net pabaigoje leidžiama suprasti apie tokius dalykus kaip privalomą lytinį aktą.

    11
    1
    9.09%
    1
    2
    9.09%
    1
    3
    18.18%
    2
    4
    27.27%
    3
    5
    36.36%
    4
  • rock-san
    Tapytojas

    • 2007 10 02
    • 193

    #2
    yey pirmas komentaras ^^, na mano nuomone apie si anime tai pasaka maziems vaikams aisku ziuret 10 metu vaikui gal butu dar per anksti bet atsizvelgiant kokio amziaus veikejai ten vaidina tai butu tas pats XD...na bent buvo is ko pazvengt

    Comment

    • Arija
      Narys
      • 2008 02 22
      • 40

      #3
      tiesa kad skirtas maziem vaikam, bet linksmas ir yra nemazai vietu is kuriu galima pasijuokt jega, man patiko
      ...second shot can end the war...

      Comment

      • mindzze
        Forumo vilkas

        • 2007 05 18
        • 375

        #4
        Man idomu kaip tu isivaizduoji mazus vaikus kurie galėtu žiurėti toki anime. Beja ne visi anime yra vaikiškiški viet todel, kad ten personažai jauni. Ir Rock-san ta pataty turėjo omenyje.

        Comment

        • Vego
          Bambukas

          • 2007 07 03
          • 57

          #5
          cia tik man taip atrodo ar vaikinukas is happy world atplauke?

          Comment

          • mindzze
            Forumo vilkas

            • 2007 05 18
            • 375

            #6
            nesiginciosiu. Bet tikrai panašus, net ir charakteriai kažkuo panašus

            Comment

            • Sekirei
              Rimtas forumo narys

              • 2009 04 23
              • 170

              #7
              pradejau ir nebaigiau.. meciau ties 6 serija man berods... tad nezinau paisyba grazi, buvo juokingu scenu bet.. hmm net nzn

              Comment

              Working...