Azumanga Daioh

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Azumanga Daioh

    Azumanga Daioh
    あずまんが大王


    Tranciliacija: nuo 2002 04 08 iki 2002 09 30
    Žanrai: Komedija, mokyklos gyvenimas
    Studijos: Genco, J.C.STAFF
    Trukmė: 26 Ep'ai x 25min. + movie ~6mn. + web ~4min.

    Papildoma info:
    AnimeNFO || ANN || AniDB || Wikipedia || Oficialus puslapis

    YouTube resursai:
    OP || ED || AMV || AMV

    Iš kart perspėju šiame anime nėra nė lašo ecchi, ar kokių perventiškų baijrių, School-life- komedy ir be ecchi šiais laikais tai tikra retenybė.


    Tai pasakojimas apie šešių mergaičių gyvenimą, bevardėje Japonijos vidurinėje mokykloje. Į klasę netikėtai atvyksta naujokė ir ne bet kokia o dešimtmetė vunderkindė, sakysit mažas vaikas tarp pauglių, nieko nebus jis ten pražus, tačiau yra priešingai ji ten puikiai pritampa ir susiranda gerų draugų. Anime ir rutuliojasi apie mažąją vunderkindę ir jos drauges. Anime pasižymi ypatingai mielais personažais (jei aš taip sakau tai reiškia kad jie iš tikrųjų mieli, nes tokiais įvertinimais aš nesišvaistau), tiesa jie visi tuo pačiu metu yra ir be galo kvaili, bet tai tik duoda papildomo žavesio. Visi anime personažai turi kokių nors tik jam būdingų charakterio bruožų, o tai ir daro juos tokiais unikaliais. Šis anime mane užvedė savo puikiu humoro jausmu, galime pastebėti šiek tiek ir apsurdo elementų. Komedijos elementai perteikiami veikėjų emocijomis, elgesiu ir veido išraiškomis, ypač patiko Osakos veidas tokios "narkašės" dar nebuvau matęs, taip pat labai patiko Chiyo veido išraiška kai ji išsigandusi ar šiap susijaudinusi. Nors pripažinsiu iš šio anime tikėjausi kitko, mat buvau prisižiūrėjęs AMVHELL o ten šiam anime buvo skirta gana daug dėmesio, tačiau labai nenusivyliau ir su malonumu peržiūrėjau jį visą. Anime sudaro 26 epizodai taip pat trumpas filmas ir labi trumpas WEB filmas (šis man labai patiko, bet žiūrėti rekomenduoju pažiūrėjus anime, kai būsite puikiai susipažinę su veikėjais).

    OST'as OP linksmas, mielas man labi patiko, ED lėtesnis kaip ir turėtu būti. Pačiame anime skambanti muzika primena instrumentinę klasikinę, kartais atrodo kad ji kažkur lyg ir girdėta, ji neblogai perteikia linksmus momentus, o liūdnus čia tokių nėra ir niekam jų nereikia.

    Iš karto sakau, šis anime piešimu tikrai negali girtis. Viskas perteikta paprastai, be jokių įmantrybių, žinoma nereikia pamiršti ir kūrimo metų. Aplinkos perteiktos paprastai, bet aiškiai ir gerai derinasi prie bendro vaizdo. Veikėjai, va apie juos tai jau kita kalba, nors nupiešti paprastai, be didelio detalumo, tačiau ir duoda tą puikia šio anime atmosferą, piešimo stilius nuolat kinta, priklausomai nuo veikėjų emocijų ar atliekamų judesių, akys didėja mažėja, keičia formą ar pan, rankos kojos ir netgi visas kūnas kartais virsta į tarsi guminį ir plevena vėjyje. Taigi šie visi piešimo išvedžiojimai duoda dar papildoma malonu atspalvi prie ir tai spalvingų charakterių.

    Chiyo Mihama: Paprastai vadinama Chiyo-chan, ji yra 10 metų vunderkindė perkelta į penkiomis klasėmis. Ji puikiai susibendravo su naujaisiais bendraklasiais, kurie ją vertina kaip miela ir žavų asmenį, tiesa kartais pasinaudoja jos jaunatviškumu ir žiniomis. Taip pat Chiyo-chan ji kompleksuoja dėl savo miniatiūrinio ūgio, dėl kurio ji bijo jog yra našta kitiems. Į Chiyo dažnai žiūrima šiek tiek pavydžiai, pradžioje dėl jos intelekto, o vėliau dar ir paaiškėjus kd jos šeima be galo turtinga (jie valdo didžiulius rūmus ir vasarnamį į kurį Chiyo vasarą kviečiasi bendraklasius).

    Tomo Takino: Ji yra nepaprastai energinga ir konkurencinga (t.y. nuolat nori būti geriausia ir visur pirma) tačiau ji yra didelė tinginė. Taip pat ji yra linkusi suerzinti kiekviena kas pasipainioja jai po kojomis, ypač Yomi, savo geriausią draugę ir bendraklasę nuo pat pradinės mokyklos. Tomo yra nepaprastai impulsyvi, ji niekada nesvarsto ir nesirūpina pasekmėmis kurios bus po jos neapgalvotų veiksmų.


    Koyomi Mizuhara: paprastai žinoma kaip Yomi, ji yra rimčiausia iš visų, savo draugių. Nors ji yra protinga ir atletiška, tačiau ji yra savimi nepatenkinta ypač dėl savo svorio, ji bado įvairias dietas, nors jų nesilaiko, nes pastoviai susivilioja savo mėgstamu maistu.


    Sakaki: Aukšta, krūtininga ir kompleksuota, dėl savo drovumo, ji kalba retai. Sakaki turi įgimtą talentą sportui todėl kiekvienais metais, yvairūs mokyklos sporto klubai bando ją prisivilioti. Skirtingai nei apie ją galvoja kiti mokiniai ji yra labai emocinga ir labai myli gyvūnus, ypač kates deja katės jos ne ir nuolat ją kandžioja, ir visaip kitai p skriaudžia.


    Ayumu Kasuga: Tiesiog Osaka, ji atvyko iš Osakos ir yyra naujokė kaip ir Chiyo, ji stokoja energijos ir motyvacijos, atrodo lėta ir išsiblaškiusi, tačiau tai yra tik dėl to jo gjos protas dirba kiek kitaip nei kitų žmonių, todėl ji yra linkusi svajoti ir nelogiškas išvadas. Taip pat ji mano kad Chiyo kasos juda savarankiškai ir netgi valdo pačia Chiyo.


    Kagura: Ji pasisrodo veliau kai prisijungia prie Yukari klasės antraisiais metais. Kagura šiek tiek savo energingumu ir polinkiu į konkurenciją primena Tomo, tačiau ji savo energijos perteklių nukreipia į sportą, ji priklauso plaukimo komandai. Kagura nepasižymi dideliu intelektu ir taip pat neatsisako progos pakvailioti kartu su Tomo.

    36
    5
    55.56%
    20
    4
    13.89%
    5
    3
    16.67%
    6
    2
    5.56%
    2
    1
    8.33%
    3
  • Youka
    bishoujo

    • 2006 01 30
    • 335

    #2
    Turiu prisipazinti, esu siokia tokia megeja paspoksot panasius anime, kaipo Ichigo Mashimaru, School Rumble ir pan, tikejausi ir cia kazko panasaus, bet nusivyliau.
    Sitos paneles, palyginus su, kad ir I.M., yra siaubingai blankios arba ju charakteriai manes neitikino. Be to, jas po viena arba poromis galima sutikti kas antrame, jei ne kiekviename anime. Sablonai sablonai...

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      O man net palyginus patikęs buvo. Gal todėl kad mačiau prieš visus tuos Ichigo Mashimaro ar School Rumble.

      Btw, jei dar kažko panašaus reikia, tai patarčiau Pani Poni Dash pasižiūrėt

      Comment

      • Bax
        Artificial Troll
        • 2007 04 09
        • 4

        #4
        Geriausia mokyklinė komedija. Kiekvieną seriją žiūrėjau su dideliu pasimėgavimu. Sukausto dėmesį ir nepaleidžia, kol nesužiūri viso. Skirtas šiek tiek vyresniai publikai. Giriamas ne be reikalo:


        Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-04-25, 11:21.
        █▄ █▄█ █▄ ▀█▄

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Ishkenciau gal pora seriju. Visishkai apie nieka. School Rumble bishki geriau. Bent jau "romantikos" yra.

          Comment

          • civer
            Inspire to conspire


            • 2006 12 05
            • 92

            #6
            Vienas is dvieju mano kadanors dropintu anime (kartu su soultaker). Kvailas ir visiskai nejuokingas
            What if all the world's inside of your head?
            Just creations of your own
            Your devils and your gods all the living and the dead
            And you're really all alone...

            Comment

            • Evil_of_Darknesz
              Suicide is painless...

              • 2006 04 09
              • 998

              #7
              Sitame anime visi veikejai alei vieno yra durniai, tas ju durnumas ir gelbsti si anime. Situacijos perdaug nuobodzios todel ir buvo sunku baikti ziuret si anime, nepamenu nuo kelintos serijos ji drop'inau, bet tikrai drop'inau

              Comment

              • 1616
                [url=http://bigbars.ru/][

                • 2006 11 03
                • 79

                #8
                Itikino ar neitikino manau jei nori atispalaiduot ir gaut gera humoro doze galima pasizhiuret sita anime'a .
                Nuobodoka gal todel kad pasizhiurejau priestai Today In class 5-2 .Bet jei kvailumas ir beprasmishkumas ir kartias banalios situacijos jums patinka pasizhiurekit ji gal ir nenusuivilsit .

                Comment

                • Apriliuke
                  Narys

                  • 2007 07 02
                  • 64

                  #9
                  Sis anime man labai patiko lengvas nenuobodus su issisokimais pasijauciau kaip tarp savuXDDDDDD 5+++++
                  Forumo rėksnė.

                  Comment

                  • demoniacman666
                    Forumo vilkas

                    • 2008 04 16
                    • 370

                    #10
                    Nu man tai jis net labai patiko. Seniai jau maciau tokia atpalaiduojancia komedija apie mokykla be igrisusios romantikos ar ecchio. Tikrai buvo daug juokingu situaciju, jau vien ko veikeju fizionomijos vertos. taigi 5/5

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Miyata
                      Find your own sins, kid.



                      • 2008 01 09
                      • 452

                      #11
                      man tai nelabai patiko, bent jau pradzia poto per vidury pasijuokt gerai galima buvo. vertinu 3/5, nes be rysio anime, tik kad juokingas, ir tas katinas prikolnas kur kanda tai panai, nepamenu vardo xD
                      Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2008-11-08, 19:33.

                      Comment

                      • enjutsu
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 08 19
                        • 131

                        #12
                        man tai anime labai patiko
                        p.s. na daugelis veikeju kaip ir sake daugkur sutinkami, bet osakos tikrai niekur nesu mates
                        sigpic

                        Comment

                        • FLCL Fan!
                          Naujokas
                          • 2009 02 11
                          • 8

                          #13
                          10 metų paminėjime Azumanga žada išleisti naują mangą, o gal ir anime serijų. Prie šio projekto Azumanga dirba jau apie metus Šauni naujiena. http://wonderland.schala.net/index.p...iew=getnewpost

                          Comment

                          • soshite
                            pinky promise

                            • 2009 01 22
                            • 119

                            #14
                            man patinka sitas anime... taip neuzkisa galvos, kazkoks lengvas turinys... laukiam kas bus toliau ^_^

                            please, wake up to reality...

                            Comment

                            • Jin
                              Crazy Weirdo

                              • 2009 02 06
                              • 242

                              #15
                              Man tai labiausiai iš visų veikėjų patiko Osaka su savo klausimais ir nesamonėm. Seip kartais pabosdavo žiūrėt, vietom pasidarydavo nuobodus. Dėl to daviau 4/5 Bet šeip smagus.

                              Comment

                              Working...