Samurai Gun

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    Samurai Gun

    Samurai Gun

    WIKI || ANN

    Metai: 2004
    Žanras: Istorinis, Veiksmo
    Direktorius: Hideki Sonada
    Studija: Studio Egg
    Epu: 13

    Industrinės revoliucijos pradžia ir feodalinės Japonijos sumišimas. Valdantysis Shogun naudoja savo galias, įvarydamas žmonėms baimę ir taip dominuodamas savo šalyje. Fizinis smurtas, įkalinimas, prievartavimas ir net žudymas yra priimtos šio Shogun taktikos, kad išlaikytų savo viešpatavimą. Šis kraujo liejimas turi baigtis. Grupelė Samurajų susivienijo ir naudoja naujausius ginklus ir naujausią technologiją kovoms prieš Shogun.


    <-Ichimatsu yra vienas iš tų kovotojų. Dienomis jis dirba inkognito vietinėje smuklėje, o tamsią naktį kovoja už teisingumą kaip Samurai Gun.



    P.S. Gun japonų kalboje reiškia būrys arba kareiviai.



    Šio anime siužėtas ir veiksmas man patiko, bet paišyba ir muzika mane erzino.
    8
    5
    37.50%
    3
    4
    12.50%
    1
    3
    37.50%
    3
    2
    12.50%
    1
    1
    0%
    0
    Kartoškė
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #2
    SataNa, gal ir gerai, kad stengies aprašyt anime, bet būtų gerai, kad tavo aprašymai būtų daug kokybiškesni, nepakanka parašyt, kad patiko veiksmas, reikia jį aprašyt ar jis statiškas ar dinamiškas ar vėl koks kitoks. Kitas dalykas, jei jau rašai aprašymą būtų malonu, kad naudotum lietuviškas raides.

    Savo nekokybiškais aprašymais tik padaugini moderatoriams darbo. Tikrai nenorėjau įžeisti ar kitaip sumenkinti, juolab, kad mano paties aprašymai net neprilygsta slickrox ar Sable, tiesiog perskaitęs tavo aprašymą tikrai nepulčiau žiūrėti šio anime, nes nepasakei NIEKO, kuom jis išsiskiria iš daugumos.
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #3
      hahaha... Best aprasymas ever Manau modai net nesiterlins su situo aprasymu

      Comment

      • mindzze
        Forumo vilkas

        • 2007 05 18
        • 375

        #4
        Kadaise norėjau žiurėti šita anime , nežinau aškas buvo parkomnedaves. Gal su laiku.
        Autorius Izzo
        SataNa, gal ir gerai, kad stengies aprašyt anime, bet būtų gerai, kad tavo aprašymai būtų daug kokybiškesni, nepakanka parašyt, kad patiko veiksmas, reikia jį aprašyt ar jis statiškas ar dinamiškas ar vėl koks kitoks. Kitas dalykas, jei jau rašai aprašymą būtų malonu, kad naudotum lietuviškas raides.

        Savo nekokybiškais aprašymais tik padaugini moderatoriams darbo. Tikrai nenorėjau įžeisti ar kitaip sumenkinti, juolab, kad mano paties aprašymai net neprilygsta slickrox ar Sable, tiesiog perskaitęs tavo aprašymą tikrai nepulčiau žiūrėti šio anime, nes nepasakei NIEKO, kuom jis išsiskiria iš daugumos.
        Bet tai Izzo jis su LT raidėm rašė , jug aš prmas skaičiau jo aprašyma. O ka gal pasteve lt raides cheroglifais meta?

        Autorius Evil_of_Darknesz
        hahaha... Best aprasymas ever Manau modai net nesiterlins su situo aprasymu
        Bet ikėlė i aprašymus , tai neištrins jau .Beja netavo reikalas, neteršk aprašymo.

        Comment

        • Toky
          forumo idiotas
          • 2007 12 29
          • 17

          #5
          Ir jus vadinate tai aprasymu?!?! Nu *censored*.

          Jus turbut juokaujate. SataNa, tu minejai kad dingsi is forumo, kodel to nepadarei? Kodel tersi sia zona su savo kliedesiais, kuriuos tu vadini aprashymais? Kur tai matyta, kad aprashymas butu is triju eiluciu ? dar niekur to nemaciau.

          Pageidauju kad sis "aprasymas" butu kuo skubiau pasalintas (istrintas)
          Paskutinis pakeitimas nuo Toky; 2008-04-09, 20:20.

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            #6
            Autorius mindzze
            Kadaise norėjau žiurėti šita anime , nežinau aškas buvo parkomnedaves. Gal su laiku.

            Bet tai Izzo jis su LT raidėm rašė , jug aš prmas skaičiau jo aprašyma. O ka gal pasteve lt raides cheroglifais meta?


            Bet ikėlė i aprašymus , tai neištrins jau .Beja netavo reikalas, neteršk aprašymo.
            am, rimtai, pažėjau į ta vieta kur "epu: 13" parašyta ir užsifiksavo, gomen del to, suklydau, pats kaltas pripažįstu

            bet visvien, nuo to kokybė nepagerės
            Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2008-04-09, 20:23.
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Evil_of_Darknesz
              Suicide is painless...

              • 2006 04 09
              • 998

              #7
              Autorius mindzze
              Bet ikėlė i aprašymus , tai neištrins jau .Beja netavo reikalas, neteršk aprašymo.
              Kad cia nera, net ka terst...

              Comment

              • Monstras
                Naujokas

                • 2008 08 02
                • 27

                #8
                koks anime toks ir aprasymas

                Comment

                • enjutsu
                  Rimtas forumo narys

                  • 2008 08 19
                  • 131

                  #9
                  anime turi kazko itraukiancio, bet jis nebuvo man isimenantis nors turi pakankamai, kad galeciau sau leisti ji perziuret
                  sigpic

                  Comment

                  Working...