Daphne In The Brilliant Blue

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • amidau
  ☣☠☣  • 2007 04 25
  • 1384

  Daphne In The Brilliant Blue

  Daphne In The Brilliant Blue

  Studija: J.C.STAFF
  Transliacija: nuo 2004 01 17 iki 2004 07 03
  Žanrai: veiksmas, komedija, drama, mokslinė fantastika, ecchi
  Trukmė: 24 EP x 24min.
  Nuorodos:
  AniDB
  ANN
  AnimeNFO
  Wikipedia
  Siųstis:
  Linkomanija 24EP + 2 Bonus [Eng sub]
  Torrent 24EP + 2 Bonus [Eng sub]
  YouTube resursai:

  OP
  ED
  AMV
  Gaudynių vaizdelis  Pagrindinė veikėja - netekusi tėvų penkiolikametė Maia. Tik ką baigusi vidurinę mokyklą, ji padavė prašymą dėl darbo valstybinėje, sukarintoje Okeano agentūroje, kuri rūpinasi Japonijos laivyno sauga ir išteklių vadyba. Tačiau ten patekti nėra taip paprasta, kadangi į Okeano agentūrą priimami tik patys protingiausi, geriausi ir fiziškai sveiki studentai. Taigi ji bando tapti viena iš tų nedaugelio. Deja, jos idealaus gyvenimo svajonė žlunga, nes Maia neišlaiko bandomųjų egzaminų. Todėl ji bando ieškotis darbo kitur, bet ir tai jai nesiseka. Negana to, ją dar paima įkaite, tačiau netrukus iš pagrobėjo gniaužtų Maia išgelbėja dvi moterys, Reana ir Shizuka, kurios dirba ganėtinai keistoje "Nereids Kamchatka" kompanijoje, tvarkančioje žmonių problemas (už tam tikrą kainą, žinoma). Maia gauna pasiūlymą dirbti kartu su Reane ir Shizuka, bet pasiūlymo ji atsisako ir grįžta namo. Grįžusi pamato, kad ją iškeldino, o supratusi, kad jos visi ateities planai sudužo į šipulius ir nebėra ko prarasti, ji galiausiai sutinka dirbti Nereids agentūroje.
  Visas anime veiksmas vyksta ateityje, pasaulyje, kurį dėl globalinio atšilimo užliejo vanduo. Pasaulis susideda iš didelių vandenynų, kelių salų ir plaukiojančių miestų. Taip pat pamatysime ore sklandančias mašinas bei dar daugybę kitų ateities daikčiukų.
  Daphne in the Brilliant Blue yra smagus ir šiltas anime su maloniais charakteriais ir puikiu, spalvingu piešimu, turintis nemažai veiksmo, sprogimų ir susišaudymų, taip pat pateikiantis gana neblogą ir visai realią ateities pasaulio viziją. Ecchi's šiame anime netradicinis, nes nėra jokių vėjo pakeltų sijonų ar "nosebleed'ų". Daugumą nuogybių sudaro pagrindinių veikėjų "kovinių" kostiumų atvirumas. OST'as neblogas, skambanti muzika puikiai susilieja su matomu vaizdu ir neerzina, kas ir yra svarbiausia.


  Maia Mizuki


  Pagrindinė veikėja. Optimistiška, nebijanti sunkaus darbo, dora, šiek tiek naivi, turinti A klasės vairuotojos/pilotės licenziją. Maia dirbdama Nereids agentūroje tuo pačiu ieško ir savo praeities.

  Ren Honjo


  Nereids Kamchatka agentūros lyderė. Elegantiška, sukta, neturi jokių moralinių kompleksų dėl viliojimo, manipuliavimo kitais ar ginklo naudojimo.

  Shizuka Hayama


  Užaugusi senosios miesto dalies rajone, ji pažįsta daug žmonių. Taip pat yra draugiška, protinga, gerai išmananti mechaniką, taip pat turinti nemažą apetitą.


  Gloria


  Tamsiaodė šviesiaplaukė, impulsyvi, sunkiai tvardosi, jaučianti šiokią tokią pagiežą Renai dėlto, jog ją paliko praėjusioje misijoje. Taip po gi ji puiki ginklų ekspertė ir labai gera snaiperė. Labai mėgsta pinigus ir renka kiekvieną rastą montą. Taip pat ji vienintelė komandoje nuolat vilkinti "kovinį" kostiumą.
  Yu Park

  Tyli, susimasčiusi, vienišė, tikra Glorios priešingybė. Yu nepaprastai stipri, kovose pasikliauna daugiau savo jėga, o ne ginklais. Dėl praeityje vykusio jos siautėjimo, kada buvo suniokota daug privačios nuosavybės ir sužeisti keli policininkai, ji sėdėjo kalėjime ir buvo netekusi licenzijos dirbti Nereids agentūroje. Ji ištikima Ren ir nelabai sutaria su Gloria.


  Šis tas apie pabaigą ir bonus EP:
  Spoileris:
  Atsargiai, spoiler'is

  Paskutinėse serijose iš kupino veiksmo ir humoro anime tampa rimtu ir labiau draminiu (nedidelė išimtis paskutinis EP jame jau yra daugiau veiksmo ir galima įžvelgti komedijos bruožų) mat viskas susikoncentruoja ties Maia'os praeitimi, paskutiniuose epizoduose paaiškėja kaip žuvo jos tėvai, Kas iš tikrųjų yra jos senelis, ir dar daug visko.
  Pirmasis Bonus epizodas yra tarsi televizijos laida apie Nereids agentūrą, čia Maia reklamuoja agentūros veiklą. O tai atrodo tikrai labai juokingai.
  Antrasis Bonus epizodas labai linksmas. Jame pamatysime, kaip Gloria su Maia netyčia apsikeičia kūnais ir bando apsimesti, kad nieko neįvyko. Tai vienas iš juokingiausių epizodų.


  Vaizdai:
  Spoileris:
  Kitas gėris:

  Spoileris:


  11
  5
  54.55%
  6
  4
  18.18%
  2
  3
  18.18%
  2
  2
  9.09%
  1
  1
  0%
  0
 • mants
  Naujokas
  • 2008 11 05
  • 22

  #2
  Tikrai puikus anime davė daugiau negu tikėjaus
  Paskutinis pakeitimas nuo mants; 2009-03-21, 20:31.
  sigpic

  Comment

  • Aramis

   #3
   Aš aišku suprantu, kad neperšaunamos liemenės turėjo kada nors pasenti, tačiau kad vis dėl to jas pakeis neperšaunamos virvelinės kelnaitės, nesitikėjau (Greičiau ta ateitis ateitų). Piešimas tikrai nėra stebuklingas, gerai piešiamos tik tam tikros kūno dalys (įsivaizduojate kokios? ). Siužetas neypatingai įtraukiantis, bet parašyti tris galima. Už gerai nupieštas tam tikras dalis, kurios pas penkiolikametes Japonijoje labai gerai išsivystę

   Comment

   Working...