Shigofumi: Stories of Last Letter (2008)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Shigofumi: Stories of Last Letter (2008)


    Shigofumi: Stories of Last Letter
    Režisierius: Tatsuo Sato
    Studija: J.C.STAFF, GENCO, Bandai Visual
    Transliacija: 2008-01-05
    Žanras: drama, psychological, supernatural
    ANN reitingas: 8,4
    Trukmė: 12 TV serijos

    Trading Yesteray - Shattered (AMV)




    Aprašymas:
    Istorija apie mūsų kasdieninį gyvenimą, apie mūsų tamsiąją ir šviesiąją pusę, pasakojimas, kuris teigia bet kokiais atvejais gyventi ir mėgautis tuo ką turim. Shigofumi reiškia pomirtinis laiškas, paskutinė žinutė nuo negyvo asmens. Aprašymo viršelio nuotraukoje mes matom Fumika, kuri yra viena iš paštininkių, bet nepaprasta laiškanešė, o ta kuri perduoda neseniai mirusio asmens paskutinį pranešimą jo ar jos mylimiems: šeimai, draugams ir kitiems reikšmingiems žmonėms. Kiekvienam epizode pateikinėjama vis nauja trumpa istorija apie žmones, kurie parašė shigofumi, bet visose serijose svarstoma ta pati problema – mirtis. Siužeto eigoje keliamas vis didesnis nerimas ir tai neatrodys kaip lengvas pasivaikščiojimas, kuriuose momentu taip pat bus pabrėžtos širdį kutenančios ir nuoširdžios istorijos. Veikėjai šio anime visi labai puikus, nes jie visi yra gerai išvystyti per toki trumpą laiką, neskaitant, kad kiekvieną kartą jie turėjo persikelti vis į skirtingą atmosferą.

    Piešimas:
    Piešimo kokybė turėjo savo geru ir blogų pusių, bet labiau pastebimas malonus ir švelnus suderinamumas. Puikiai, išsamiai ir detaliai pateiktos aplinkos, dramatizuotos scenos buvo nerealiai atkurtos ir perteiktos, kuriuos leisdavo puikiai susilieti su pasakojama istorija.

    Reziumė:
    Bendrai paėmus, galiu pasakyt, kad, tai nuostabiai atkurtos dramatiškos, psichologiškos, gyvenimiškos ir natūralios istorijos, su antgamtinėm jėgom. Manau jis turėtų paliesti tikrai daugumą dėl vienokių ar kitokių požiūrių į gyvenimą, mirtį, savižudybę. „Code Geass“ rašytojo įtaka buvo pastebima kartais, subtilios ir nekasdieninės Jigoku Shoujo idėjos ir tai ką jis moka, sugebėjo puikiai perteikti vietomis ir čia.

    Screenshots:



    Dar Nematėt?

    41
    5 (Nuostabus!)
    0%
    21
    4
    0%
    7
    3
    0%
    9
    2
    0%
    1
    1 (Šlamštas!)
    0%
    3
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Atvirai pasakius ta tema apie mirties dievus, aka shinigamius jau pradeda užknist. Negi negalima tų pačių problemų ar minčių perteikt kitokia forma. Su merga shinigami jei neklystu tai jau trečias anime, o dar naują galvoja daryt šį balandį, tai kažkaip...

    Dėl paties animo, tai nėra jis labai kabinantis ar dar kas, pusė epų nei kokį dėmesį sukelė nei ka. Na bet kažkiek šurmuliuko atskiri epai aišku sukėlė ir pačioj japonijoj. Berods serijos apie savižudžius paauglius, iš kurių buvo tyčiojamasi, nerodė per jp tv. Kaip slice of life drama anime tikrai gan neblogas, bet tos idėjos pateikimas vis gi...nu ne slice of life. Parodytų visą realybė nuo a iki z, be jokių mergaičių shinigamių būtų pats tas. 3/5 overall - vien už bandymą parodyt socialines problemas

    Comment

    • DarkNazi
      former german officer

      • 2006 12 25
      • 54

      #3
      Man labai patiko piešimo stilius toks gražus ir mielas pateikta aplinka labai graži ir detali. Gerai išvystyti veikėju charakteriai ir pati istorija yra gera nors ir yra nevienas anime panašia tema. už ši anima duodu 5/5

      Kalbant apie shinigamius per visa anime jų ne vieno nemačiau, buvo tik paštininkes, shinigamis viršininkas jų gal buvo aš visai ne prieš merginas shinigamius bele būtu kawaiinos
      Šis anime primene Shinigami no ballad bet ten vietoj paštininkes ir kalbančios skraidančios lazdos buvo shinigami ir kalbantis skraidantis katinas.
      sigpic

      Comment

      • Kleopso
        Followkata Toushifollow


        • 2008 04 01
        • 208

        #4
        Laiškas nuo mirusio žmogaus - įdomi idėja ir viso anime vinis. Įdomu buvo stebėti paties laiško perdavimą ir tolesnės jo istorijos plėtojimą. Nuo pat pirmos serijos užkabino netikėti siužeto vingiai (patinka man toks problematiškas slice of life). Ir viskas būtų buvę gerai, tačiau maždaug nuo vidurio laiško idėja buvo pamiršta ir prasidėjo o dabar pakalbėkim apie paštininkus. O tai jau manęs nesujaudino, neįtikino ir išvis - nepatiko, o ir tos kalbančios lazdos nervuot pradėjo. 4/5 vertinant tik pirmą dalį.
        Paskutinis pakeitimas nuo Kleopso; 2009-03-17, 14:19.

        Comment

        • Skylarkiss

          #5
          Nuostabus anime! piesimui duociau 4 balus temai ir jo israiskai 5 balus

          Comment

          • DontStay
            Naujokas
            • 2007 12 11
            • 17

            #6
            Taip taip patiko ir man Kaip ir Jigoku Shojo, gal ir ne is tos pacios serijos, bet kazkuo panasus. Siaip pritariu kad pirma puse idomesne buvo, gal del situaciju ivairoves ir tu laisku perdavinejimu, bet visgi ziurejosi idomiai iki pacio galo.
            Beje nebuvo ten jokiu shinigamiu ;D Jos tik laiskus pristato, nieko daugiau. Ir aplamai manau jei del socialiniu problemu ir panasiai, tai Jigoku Shojo labiau verta ziuret

            Comment

            • epoh
              epoh

              • 2007 02 21
              • 18

              #7
              man asmeniskai patiko: idomi ideja, grazi piesyba, neigrystantys veikejai. Nera vienas is tu, kuris paliktu dideli ispudi, bet tikrai vertas demesio.

              Comment

              • sakura445
                Narys
                • 2008 05 03
                • 56

                #8
                Vertinu 5/5
                Labai įdomus.Man patiko piešimas,istorija,bei veikėja Fumika

                Spoileris:
                Jei tau šis anime tikrai labai patiko, tai nusakyt savo nuomonę galėjai ne dviem žodžiais.




                Paskutinis pakeitimas nuo sakura445; 2008-11-21, 08:44.
                Aishiteru Daisuke~han

                Comment

                • Izzo
                  one vs all, DIE AZ!



                  • 2007 02 25
                  • 1530

                  #9
                  Labai sunku įvertint, nes jis man į dvi dalis skilo.. Pirmoji dalis baigėsi su 8-ąja serija, o likusi iki pat galo. Pirmoji dalis man patiko savo atmosfera, paties animo idėja ir po truputį bręstančia mystery gyslele, tačiau po paslapties atskleidimo, kažkaip pasidarė nuobodu, pradėjo animas kvepėti shojo stilium, o pabaiga išvis man susidirbo.. Tikėjaus bent kažko dramatiško, bet oh well kažkaip šiaip laikais vis sunkiau pamatyt kažką skirto ne plačiajai auditorijai, nors pirmoji dalis man tokia ir buvo, bet kaip sakiau, vis ta pabaiga... Tas pats kas ir su Ghost Hound buvo.. Gaila.. Iš 10 būtų 7, bet iš 5 kažkaip gaila duoti 3, bet ai, tiek to.. 3

                  P.S. labai sužavėjo Fumikos įgarsinimas ir jos charakteris. Tokia... mmm.. paslaptinga asmenybė buvo
                  SCREW YOU, PEOPLE!

                  Comment

                  • zeke
                    trust me i'm engineer

                    • 2009 01 02
                    • 392

                    #10
                    as taip pat piesimui skiriu 5/5
                    beto man tokios istorijos visai nieko susiziuri
                    S_T

                    Comment

                    • ast.
                      AZ rėmėjas


                      • 2007 11 16
                      • 159

                      #11
                      Dar neapsisprendžiau ar jis toks vidutiniškas ar dar žemiau vidutiniškumo. Pradžia daug žadėjo, atrodė išties įdomios atskiros istorijos ir pati laiškanešė žavesio turėjo (neskaitant tos erzinančios lazdos), bet, kai pradėjo visas veiksmas suktis apie Fumiką, pabodo, tapo eilinis anime su gal kiek išskirtine tokios Fumikos būsenos priežastimi.. Paskutinis epizodas iš vis be žodžių. Tiesa, šlykštesnės OP dainos dar paieškot reikėtų.
                      Nusivylimas. 5/10 3/5 vien už piešimą ir tuos pradinius epizodus.

                      Comment

                      • dfsafsaf
                        Beautiful Lies

                        • 2010 05 13
                        • 265

                        #12
                        Buvo neblogų serijų, bet visumoj tai nieko įpūdingo. Kaip suprantu, čia tokio tipo anime, kur ale turėjo kokių susimąstymų ar emocijų sukęlt žiūrovui, tai bent man jis tokio poveikio neturėjo. Tikra vidutinybė, silpnas 6/10.

                        Comment

                        Working...