Shaman King

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    Shaman King


    Shaman King
    シャーマンキング



    Režisierius: Hiroyuki Takei
    Studija: Xebec
    Žanrai: Veiksmo, nuotykių, atgamtinis, fantastinis
    Transliacija: 2001m. - 2003m.
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 64 x 24min.


    Aprašymas: Šamanas yra tas kuris sujungia šį pasaulį ir dvasių pasaulį kartu. Šiame anime "Shaman King" šamanai sudaro komandas su dvasiomis, kad pasiektų savo tikslą. Didžiausia šamano svajonė yra tapti Šamanu valdovu, kuris gali kontaktuoti kartu su didžiaja dvasia (tai - dvasia, į kurią po mirties keliauja visos dvasios). Įvairių maginių ir religinių terminų yra naudojama per istoriją. ''Shaman King" anime yra Johio Asakuros istorija, šamanas kurio pareiga tapti šamanų valdovu. Einant laikui jis sutinka berniuką Mortį, kuris turi gebėjimą matyti dvasias. Nepaprastas žygdarbis Asakurai surasti galingą dvasią sergetoją, kad galėtų treniruotis prieš tolimas kovas su kitais šamanais. Ana yra Johio sužadėtinė, kurios gyvenimo svajonė yra gyventi paprastą ir lengvą gyvenimą būdama žmona šamanų Valdovo. Asakura taip pat sutinka daug draugų pakeliui iki išsvajotojo tikslo.Šamanai turi gebėjimą užvaldyti dvasias ir tada panaudoti jų jėgą ir gabumus kovoje. Vienas įdomiausių dalykų, tai, kad visa šamano galia ne ateina nuo užvaldytos dvasios, o tai yra šamano galių ir dvasios galių kombinacija. Anos griežtas reikalavimas treniruotis, Johiui kartu su jo dvasia Amidamaru duoda jiems vis daugiau kovinės galios. Johio yra puikus charackteris. Jis labai tingus ir retokai leidžia savo emocijoms parodyti jį, tikrąjį save. Jis kovoja dėl viso pasaulio ir draugų. Geriausiai aprašyti Johį tuo, kad jis gali sėdėti vietoje valandų valandas ir galvoti apie nieką ir tiki, kad nėra esmės dėl kažko jaudintis. Ana yra panašiai tokio pat būdo, išskirus, tai, kad ji jaudinasi del Johio - tik neleidžia to jam pamatyti. Abu turi keistus ryšius. Johis bijo Anos ir darys viską ką ji pasakys jam. Ana butinai stumdo jį aplinkui, kad būtų vis geresnis ir geresnis. Ji nenori rodyti jam savo jausmų ir rupesčio. Reziumė: Siužetas yra geras ir šis anime tikrai nėra kaip koks digimon arba pokemon, kad ten su savo dvasiomis kaunasi. Veikėjai yra labai geri - visi jų bruožai išsiskiria, na nebent sutampa jų skoniai, kai kada. Nupieštas anime yra gerai tik kai kurių charakterių kampai yra nelygus, bet čia tik daugiausiai antraeiliai veikėjai. Muzika yra normali - oppening ir ending soundrackai yra vienodi visose serijose.




    Aprašymą taisė: Kenčis-Himura

    50
    5
    44.00%
    22
    4
    28.00%
    14
    3
    14.00%
    7
    2
    8.00%
    4
    1
    6.00%
    3

    The poll is expired.

    Kartoškė
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    #2
    Balsavimą pridėk
    Ką galiu pasakyt - toks vidutiniškas anime, nors visgi žavėjo. Nežinau kas jame buvo kas įtiko man, turbūt tas retkarčiais prašmėkščiojantis humoras ir Ryo (ar kažkaip) šukuosena bei būdas... Galėčiau ganėtinai drąsiai duot 4/5. Nusisekęs savo žanre darbas
    P.S. aprašymas labai jau prastokas, nekalbant apie gramatines kalbas pilna ir stiliaus klaidų bei spoilerių.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • mindzze
      Forumo vilkas

      • 2007 05 18
      • 375

      #3
      Atsimenu kškada buvau pora epu pasisiuntes, bet labai neziurėjau, per tv dažiurejau, Bet atvirai neitin geras anime buvo, Tokia idėja orginali ,bet netaip dėstoma.Kaip čia pasakius kaip ne japonu darbas būtu.

      Comment

      • Allkadz
        Naujokas
        • 2007 07 18
        • 26

        #4
        Autorius mindzze
        Atsimenu kškada buvau pora epu pasisiuntes, bet labai neziurėjau, per tv dažiurejau, Bet atvirai neitin geras anime buvo, Tokia idėja orginali ,bet netaip dėstoma.Kaip čia pasakius kaip ne japonu darbas būtu.
        sutinku 100%!!

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          #5
          As neseniai buvau parsisiuntes, pradzia, ziauriai sunkiai ziurejosi, veliau jau buvo idomiau, bet poto vel... su tuo gigantisku spirti sword tai vos nenugriuvau nuo kedes daviau 4/5 bet siaip tai manau 3 reikejo

          Comment

          • zeroevil
            Hentaiščikas
            • 2008 02 18
            • 64

            #6
            Anksciau kai rode per lnk ziurejau (ne si karta .o dar anksciau) buvo visai idomu ,bet dabar tai kas kaip nesiziuri. Daviau 4/5 gal truputi per daug.

            Comment

            • niekšas
              forumo idiotas

              • 2006 08 23
              • 544

              #7
              padoriai sito anime nesu mates, tik per lnk kiek paziuredavau, kiek praleisdavau. Kai kurie veikejai man patiko, bet kai kurie buvo nesamones tikraja to zodzio prasme. Kartais anime biski nesdavo amerikonizmu (vaikiskai durnos frazes ir pan. nors gal cia lietuviskas igarsinimas buvo kaltas). Nors kovos kai kur buvo gal ir nieko. Siuzeto nezinau, nes kaip sakiau mazai seriju maciau, todel nuo balsavimo susilaikysiu, bet siaip duociau 3/5 .

              Comment

              • SataNa
                Mind Zone



                • 2008 02 15
                • 600

                #8
                kol kas kritikos sulaukiau tik ish 2ju zhmogu
                Kartoškė

                Comment

                • Izzo
                  one vs all, DIE AZ!



                  • 2007 02 25
                  • 1530

                  #9
                  o ar nebuvo SHK aprasymo?
                  SCREW YOU, PEOPLE!

                  Comment

                  • Kaede
                    Naujokas
                    • 2007 04 07
                    • 28

                    #10
                    Nezinau... man visai patiko sakot sunkiai ziurejos? Tik tam tikros pavienes serijos, o siaip visai neblogai pirma karta perziurejus atrode kad pabaiga kazkokia neuzbaigta, bet kai antra karta perziurejau, man patiko toks geras filmukas ir tiek
                    Your Friendly affection is a bright light in my life, illuminating my soul and adding radiance to my life

                    Comment

                    • FainaruFantaji
                      Cyber Snake

                      • 2007 04 28
                      • 579

                      #11
                      5/5
                      Ne tai, kad jis yra kazkuo ypatingas aplamai, o tai, kad jis ypatingas man. Jei jis neturetu tokios dideles reiksmes man, tai duociau 3/5, bet dabar ranka nekyla tiek duot.
                      Kazkada, kai pirma karta rode sita anime per LNK prasidejo tikras chaosas mano smegeninej. Vis dar buvo sudetinga atsigauti, kad Dragon Ball/Z/GT baigesi, jokiu "filmuku" kaip as tada vadinau anime ir viska kas animuota ziureti nesinorejo, nes viskas atrode kaip absoliutus shit po Dragon Ball ziurejimo. Bet stai viena diena pasirodo Shaman King. Kazkas kito, kazkas kas ziurisi daug geriau... Pirmiausia is siuzeto man jis buvo nuobodus. Poto uzsikabinau neatplesiamai ir jau mokykloj sededama laukdavau kada grisiu ir rodys SK, o galiausiai... Pasireiske pirmoji [nors ne visai, pries tai garbinau Yamcha, Songoka, Gohana, Gotena ir Trunks`a is DB/Z] "meile" anime veikejams. Ana, Yoh... Pasirodzius Lyserg`ui visai isprotejau, nes tuo metu dar nelabai buvau macius toki kawaiina berniuka... Net Len patiko... Bet po Hao pasirodymo isvis isprotejau, uzverciau kompa visokiais pic`ais is Shaman King and stuff.. Taip pat beveik visada mano tikrasis nickname`as buvo [ir yra] "SHAMA_N" [be kabuciu] kuris ir kilo is Shaman King ziurejimo. [Gerai, kad po FMA uzteko proto nepersivadint i "A_lchemist"]



                      Working underground.

                      Comment

                      • Kaede
                        Naujokas
                        • 2007 04 07
                        • 28

                        #12
                        O man Len kaip tik labai patiko- toks mielas snobas pamenu, kai baige rodyt shaman king gal menesi apatiska vaiksciojau, labai jau gaila buvo
                        Your Friendly affection is a bright light in my life, illuminating my soul and adding radiance to my life

                        Comment

                        • SataNa
                          Mind Zone



                          • 2008 02 15
                          • 600

                          #13
                          bus 2ntras sezonas kiek teko versti ir konspektuoti anglishkus aprashymus, tai pastebejau kad 2008 bus season 2
                          Kartoškė

                          Comment

                          • greysandman
                            Chaoso dainius

                            • 2008 01 02
                            • 67

                            #14
                            nuu wisai nk kai pradedi ziuret iki galo bet siaip nebuvo nk ispudingo
                            juodas teisingas keistuolis

                            Comment

                            • amidau
                              ☣☠☣







                              • 2007 04 25
                              • 1384

                              #15
                              Autorius FainaruFantaji
                              5/5
                              Ne tai, kad jis yra kazkuo ypatingas aplamai, o tai, kad jis ypatingas man. Jei jis neturetu tokios dideles reiksmes man, tai duociau 3/5, bet dabar ranka nekyla tiek duot.
                              Kazkada, kai pirma karta rode sita anime per LNK prasidejo tikras chaosas mano smegeninej. Vis dar buvo sudetinga atsigauti, kad Dragon Ball/Z/GT baigesi, jokiu "filmuku" kaip as tada vadinau anime ir viska kas animuota ziureti nesinorejo, nes viskas atrode kaip absoliutus shit po Dragon Ball ziurejimo. Bet stai viena diena pasirodo Shaman King. Kazkas kito, kazkas kas ziurisi daug geriau... Pirmiausia is siuzeto man jis buvo nuobodus. Poto uzsikabinau neatplesiamai .......
                              Sutinku 100%
                              Ta vasara kai ji rode per lnk as buvau kaime ir kaip tycia tame name givenau nerode lnk todel kiekviena diena kai ji rodidavo as prasydavau tetos kad pas ja galeciau paziuret, todel manau kad jus suprantat kodel as jam duodu 5/5, tiesiog sis anime man sukelia tokia "silta" nostalgija.
                              Be to nuo sio anime prasidejo ir mano niko istorija.
                              Sia vasara buvau pradejes ji siustis ir ziuret kaip komedija nes jo bairiai man labai patinka

                              Comment

                              Working...