Hanaukyo Maids Tai: La Verite

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Toky
    forumo idiotas
    • 2007 12 29
    • 17

    Hanaukyo Maids Tai: La Verite

    Hanaukyo Maids Tai: La Verite Metai - 2004
    Žanrai - komedija, ecchi, romantika, haremas
    Studija - Doumu
    Panašūs anime - Anime-Planet
    Oficialus puslapis
    Serijų kiekis - 12 (~25 min.)
    Alternatyvi istorija
    Wiki || AniDB || AnimeNFO || ANN


    Trumpa, neišsami informacija apie kontekstą:

    Pradėsiu nuo to, kad šis anime turi dvi alternatyvias istorijas. Pirmoji istorija buvo sukurta (pasak informacijos šaltinio) 2001m. Būtent nuo jos ir pradėjau žiūrėt. Deja, man asmeniškai tas anime nelabai patiko, todėl nebaigiau jo žiūrėt ir negaliu daug apie jį pasakyt. Bet, kaip supratau, tai yra originali, pradinė istorija, o "Hanaukyo maids tai: La Verite" nėra jos tęsinys ar koks "rebuild'as", bet alternatyvi istorija.

    Einam prie esmės:

    Dabar kalbu apie alternatyviąją istoriją, sukurtą 2004m. - "La Verite". Pirmiausia kas atkreipė mano dėmesį - tai daug normalesnė animacija. Daug gražesnė nei pirmajame variante. Negana to, "La Verite" visais atžvilgiais man pasirodė gražesnis, padoresnis, santūresnis ir daugeliu atžvilgių malonesnis. Pirmiausia nebuvo tiek daug visokio "durnizmo", kuris neva turėjo būti juokingas. Nors to "durnizmo" buvo ir pačiame La Verite, bet čia iš jo bent jau buvo galima pasijuokti. Taigi antrąjį La Verite variantą vertinu daug geriau už pirmtaką.
    Šis anime man labiausiai patiko kaip komedija. Būtent komedija man pasirodė stipriausia anime pusė. Nors komedija "papuošta" visokiom pošlybėm, kaip mergų "pantsu", kuriais "papuoštas" net openingas (gerai tai ar blogai, spreskit patys). Animacija iš pradžių atrodo keista, bet prie jos priprantama ilgiau pasižiūrėjus.

    Toliau istorija: Tarou Hanaukyo, po mamos mirties turėjo gyvent pas senelį. Bet kuomet jis atvyksta į senelio dvarą, paaiškėja, kad jo senelis labai turtingas žmogus ir savo anūkui skyrė visą atskira dvarą, o, negana to, tame dvare dar ir visa tarnaičių "armiją". Labai daug tarnaičiu, ir ne betkokių... Visos jaunos ir gražios. Pasirodo viskas taip rimta, kad tarnaitės netgi yra suskirstytos į savo sritis, tokias kaip: "security departament", "cooking department", "administrative department", "physical care department" ir t.t. Dar paaiškėja, kad Tarou nuo šiol bus Hanaukyo šeimos prezidentas. Taip ir prasideda jo gyvenimas tarp daugybės tarnaičių.

    Turiu pasakyt, kad istorija kai kur nelogiška. Kai kurie dalykai šitam anime tiesiog daro jį nerimtu ir nelogišku. Na, atsiprašau, bet koks bebūtum turtingas, negalėtum turėt karinės technikos ar ginkluotų tarnaičių armijos, jau nekalbu apie iš ežero išnyrančias mechas. Bet iš kitos pusės, buvo pora serijų, kurias praskaidrino kovos. Vienoj serijoj išvydau gana įspūdingą kovą kardais. Bet kovos čia - labai retas reiškinys ir jos čia trečiam, o gal ir dar tolimesniam, plane. Ir šiaip, kovos keistai "žiūrisi" tokio tipo anime. Jos čia kaip ir ne į temą, nes pagrindinė tema čia komedija ir romantika.
    Kai kur man nepatiko, kad anime vietomis vos nenusirita iki amerikonų šlamšto lygio. Kaip jums patinka iš dangaus veikėjams ant galvų krintantys "bliūdai" ir panašios nesąmonės? Nors tokių situacijų čia mažai.

    Pliusai:

    O dabar paminėsiu ir pliusus šio anime, kurių tikrai yra: pats siužetas man pasirodė gan įdomus, netgi dramatiškas (animui įpusėjus), nors elementarios logikos pačioje istorijoje ir truko. Labiausiai likau patenkintas šiuo anime kaip komedija. Jei mėgstat "durnavotas" komedijas ir turit gerą humoro jausmą, rekomenduočiau pažiūrėt. Buvo netgi gana graži meilės istorija įterpta (nors aš šiaip ne mėgėjas "romance" žanro), tik jos buvo gerokai mažiau nei komedijos ar ecchi, bet, kaip sakoma, svarbu kokybė, o ne kiekybė .


    16
    5
    37.50%
    6
    4
    37.50%
    6
    3
    6.25%
    1
    2
    6.25%
    1
    1
    12.50%
    2
  • Vego
    Bambukas

    • 2007 07 03
    • 57

    #2
    seip abi dalis geros, visu seriju dar neziurejau, bet seip 5/5

    Comment

    • niekšas
      forumo idiotas

      • 2006 08 23
      • 544

      #3
      Ziurejau senokai, bet kai neseniai perziurejau kai kurias serijas, tai daugiau dabar atsimenu. Man asmenishkai anime patiko, nors kai kurie dalykai akis bade. Bet sitas bent pasizymejo tuo kad nebuvo school life, kaip paprastai buna su visais ecchi/comedy ir turejo tokia neyprasta "gyvenimo dvare" atmosfera. Labai patiko serija kai cosplayino kitu anime veikejus ir anime kaip komedija ir romantika tikrai neblogas, tik durnizmo galejo but maziau ir siuzetas nera stiprioji anime puse. 11 serijoj mane isverte is koto samuraiskas boevykas, tokio dalyko tokiam anime isvyst nesitikejau.

      Comment

      • AKUJI-SAN
        Anime narkomanas ;-)
        • 2008 02 16
        • 190

        #4
        O maiden maiden...

        O maiden maiden,
        Tu tokia nuostabi,
        Be tavęs aš pražūsiu,
        Tad būki su manim.
        Kaip norėčiau būti Tarou vietoj...Smagiai susižiūrėjo HMT:La Verite,nepalyginsi su visišku šlamštu HMT.

        Comment

        • Apriliuke
          Narys

          • 2007 07 02
          • 64

          #5
          geriausas anime everrr man taip patiko kad as verkiau kai jis baigesi nesamone nesamone kodel jis baigesi man patiktu gyventi tokiuose rumuose !!!! ir tokiu vaikina tureti tai rojus zemeje zmones rojus zemeje !!!
          Forumo rėksnė.

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            #6
            Puikus anime, pažiūrėjau vienu prisėdimu. Siužetas ganėtinai paprastas, bet tikrai sugebantis įtraukti. Tokio dydžio haremo dar niekur neteko matyti. Ir šiaip man kaip tarnaičių mėgėjui, jų čia buvo per akis. Tiesa gaila, kad kūrėjai neišlaikė tokio ecchi kiekio kaip pirmame ep'e, toks pat atvejis kaip ir su Mahoromatic. Taip pat įstrigo tarnaičių ir jaunojo šeimininko cosplay manga festivalyje.
            Vienu žodžiu puikus anime 5/5.

            Comment

            • zeke
              trust me i'm engineer

              • 2009 01 02
              • 392

              #7
              Hanaukyo Maid Team La Verite - geras anime patiko labai, tad noriu paklausti ar Hanaukyo Maid Team pasakoja nors kiek kitokia istorija ar ne? Kiek cia perskaiciau vistiek nesupratau.
              S_T

              Comment

              Working...