Touhou: Hisoutensoku

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • tomasxp
  23 lvl Paladinas

  • 2012 09 11
  • 47

  Touhou: Hisoutensoku

  Touhou: Hisoutensoku


  Platforma: PC Windows
  Kūrėjas/leidėjas: Tasogare Frontier ir ZUN
  Žanras: Kovinis žaidimas
  Išleidimo metai: paskutinis update 2009 Hisoutensoku
  Kalba: Anglų, Japonų

  Įvadas: Immaterial and Missing Power ir Scarlet Weather Rhapsody yra ankstesnės žaidimo dalys. Hisoutensoku versija 2009 metais buvo išleistas kaip papildymas taigi toliau kalbėsiu kaip apie vieną žaidimą. Hisoutensoku - kitaip žinoma kaip Touhou: Unthinkable Natural Law arba tiesiog Touhou 12.3 buvo pristatytas per Comiket 76. Šis žaidimas ne kaip ankstesnės Touhou danmaku versijos yra kovinis.

  Istorija: Touhou Project (Project Shrine Maiden) yra doujin žaidimų serija sutelkta į danmaku (Bullet Hell) ir yra sukurta vieno žmogaus žinomo kaip Team Shanghai Alice arba ZUN. Touhou žaidimų serija buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip produktyviausia fanų kurybos žaidimų serija. Be Touhou žaidimų serijos yra išleista tūkstančiai doujin games kuriuos kūrė individualūs žmonės. Japonijoje yra kūriami Reitaisai – čia kaip Comiketai bet yra sutelkiama tik ant Touhou materialo. Šiuo metu Touhou projektas išpliti į daug doujin žaidimų, muziką, fanų knygos, manga, light novels ir t.t.

  Touhou veiksmas vyksta miese pavadinimu Gensokyo. Tai yra išgalvotas žmonių miestas esantis Japonijos pakrašty tarp kalnų. Šis miestas yra izoliuotas nuo viso pasaulio magišku barjeru. Tai ivyko todėl kad labai senai vientiniai youkai (yōkai - ne žmoniškos butybės) uždėjo magišką barjerą kad apsaugotų save ir neleistu žmonėms patekti į šį miestą. Kai taip ivyko, miestas tapo nepasiekiamas iš išorinio pasaulio, žmonės negalėjo palikti šio miesto ir niekas negalėjo atvykti. Miestas tapo neegzistuojantis ir niekas negalėjo pateisinti šio miesto egzistavimą iš išorinio pasaulio. Mieste liko gyventi žmonės ir labai daug youkai kaip magai, žvėrys, vampyrai, tengu, kappa, ir t.t.
  Mūsų eros Gensokyo turi vartus į išorinį pasaulį kurie vadinami Hakurei Shrine. Tai yra šventykla pastatyta barjeros krašte. Nuo to laiko krašte buvo sukurtos magiškų kortų taisyklės kurios leidžia naudoti magiją. Gensokyo atsitinka keisti dalykai vadinami incidentais, kai įvyksta kasnors nepaaiškinamo.
  Pagrindiniai Touhou personažai apie kurios sukasi visa istorija yra Reimu Hakurei, dabartinė šventyklos prižiūrėtoja ir Marisa Kirisame, paprasta magė, Reimu draugė.

  (Pataisykit mane jei klystu)

  Žodžiu, verčiant detales čia galima numirt. Geriau susiraskit ir paskaitykit angliškai ;D

  Žaidimo varikliukas: Būtent šio žaidimo varikliukas yra gan paprastas ir būdingas visiems figter tipo žaidimams, išsirenki personažą ir mušiesi. Kas yra naujo tai kad galima kurti savo kortų (spell card) rinkinį kurį galima naudoti per gameplay. Iš pradžių duodamos standartinės kortos bet kovojant prieš kitus galima gauti ir specialių kortų, kurios pasiskolina kitų personažų atakas.  Personažai:

  Touhou personažų yra be galo daug, bet šiame žaidime (su visais papildymais) jų yra 20.


  Iš kairės į dešinę:

  Suika Ibuki, Yukari Yakumo, Yuyuko Saigyouji, Remilia Scarlet, Youmu Konpaku, Patchouli Knowledge, Alice Margatroid, Sakuya Izayoi, Marisa Kirisame, Reimu Hakurei, Sanae Kochiya, Cirno, Hong Meiling, Utsuho Reiuji, Suwako Moriya, Reisen Udongein Inba, Aya Shameiraru, Komachi Onozuka, Iku Nagae, Tenshi Hinanawi.
  Vertinimas:
  Istorija: 10. Labai plati isorija, ne vien tik žaidimo bet ir visa Touhou. Yra atskira pačio žaidimo istorija, nors žaisti nepatariu kol neturėsite bent kokios patirties su Touhou žaidimasis.
  Grafika: 8. Paprasta, mielūs personažai, įdomus background ir efektai, patemptu seni PC.
  Muzika: 10. Muzika atlieka didelį vaidmenį visoje Touhou serijoje. Kiekvienas personažas turi savo theme, yra muzikos grotuvas kiekviename oficialiame Touhou žaidime ir yra programa kuri gali išarchyvuoti muziką. Beto ZUN muzika yra tokia populiari kad yra labai daug remixinama. Tapatį gabalą galima rasti ir Metal, Dubstep ir kitu pavidalu. Turiu youtube playlist gait pasiklausyti: http://www.youtube.com/playlist?list=PLqDjrTrzt7qZE6n1JIAxv7blo0xapbeqi
  Gameplay: 10. Reikia labai greitos reakcijos, išmokti valdyti skirtingus personažus. Dėmesio: pagal numatytus parametrus nustatytas Lunatic sunkumo lygis, galite pakeisti per nustatymus.
  Valdymas: 8. Patogu žaisti pulteliu, klaviatūra kartais neišeina padariti kai kurių judėsių.

  Reikalavimai:
  Windows XP/Vista/7/8
  Pentium 1GHz
  1GB RAM
  Direct3D-vaizdo plokštė 128MB
  2.3GB vietos diske (abu žaidimai po 1GB)

  Video:
  Mano gameplay


  Apibendrinimas: Tai yra mano mėgstamiausias Touhou žaidimas, esu labai ilgai jį žaides, nesunkiai kapoju Lunatic sunkumo lygį. Puikiai moku žaisti už bei mano mėgstamiausi personažai yra Alice, Remilia, Marisa, Sakuya, Reimu, Youmu ir Suwako. Daug laiko praleidau žaisdamas internete (IP ir LAN, hamachi neveikia gaila o dabar pas mane tupas IP adresas nepasiekiamas iš kitų tinklų). Žodžiu, kam jau nervai nelaiko nuo danmaku tai prašom pažaiskit.

  DĖMESIO: Yra išleista Touhou 13.5 dalis Hopeless Masquerade. Ji yra kaip ir atnaujinta Hisoutensou. Dėje manes neužkabino, lengvai perpratau ir yra nepatogus valdymas kadangi personažai dabar skraido ore :/
  4
  5
  75.00%
  3
  4
  25.00%
  1
  3
  0%
  0
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
 • Futari
  AZ rėmėjas  • 2007 01 07
  • 1094

  #2
  Smagus šitas! Prieš cosplayinant Touhou veikėją, Hisoutensoku papliekti bent porą kartų per savaitę būdavo puikus atsipalaidavimas ir pirštų mankšta tai taip pat yra vienas nedaugelio žaidimų kur padariau gan šlovingą atsitiktinį 30+ hit'ų combo. Mėgiamiausias ir sėkmingiausias personažas - tas pats kurį ir cosplayinau - Reimu

  Comment

  • tomasxp
   23 lvl Paladinas

   • 2012 09 11
   • 47

   #3
   Džiugu išgirsti kad lietuvoje ne vien anime fanai

   Comment

   • witkus
    Take it easy


    • 2009 11 21
    • 261

    #4
    Pamenu kai naktimis pliekdavau Touhou.
    Labai stipriai kabliuoja ne vien patys žaidimai, bet ir istorija bei veikėjai (tiksliau būtų veikėjos ).
    O muzika... na ką jau čia bepridursi, tiesiog puiki.

    Comment

    • tomasxp
     23 lvl Paladinas

     • 2012 09 11
     • 47

     #5

     Comment

     • Azeeba
      Naujokas
      • 2014 04 20
      • 2

      #6
      Puikus popietes praleidimas :P
      Akcijos

      Comment

      • Futari
       AZ rėmėjas       • 2007 01 07
       • 1094

       #7
       Nežinau ar verta būtų tam atskirą temą daryti, nes vis tiek ta pati Touhou serija, bet ką manot apie Touhou: Koumajou Densetsu (Touhouvania) žaidimus?

       Comment

       • tomasxp
        23 lvl Paladinas

        • 2012 09 11
        • 47

        #8
        Zinau sita as pats neseniai zaidziau, vat tik po Sakuya uzstrigau, gal kada vel tesiu. Netrinu as tu game is savo PC, laikau kaip kolekcija. Va manau gal padaryti tema bendrai apie visus originalius danmaku bet tada tik 6-14.

        Comment

        Working...