G-Senjou no Maou

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kyousuke
    Naujokas
    • 2011 03 24
    • 12

    G-Senjou no Maou



    Pavadinimas: G-Senjou no Maou (The Devil on G-String)
    Japoniskas Pavadinimas: G-線上の魔王
    Isleidimo Data: Geguzes 29, 2008
    Zaidimo Trukme: 10-30h
    Pilna Informacija: Wikipedia
    Leidejai/Kurejai: Akabei Soft2
    Zanras: Comedy, Drama, Mystery, Romance, School LifeSexual
    Zaidimo Tipas: Vizualine novele

    Aprasymas
    Tu esi 'Azai Kyousuke', garsiausio/blogiausio gangsterio sunus. Tu leidi savo laika klausydamasis Bach'o, mokykloje zaisdamas 'Dieva' ir dirbant savo pateviui. Toks tavo 'eilinis' gyvenimas yra sugriautas, kai du zmones atvyksta i tavo miesta - grazi mergina is tavo praities, 'Usami Haru', tarp kurios plauku galetum 'pasimesti' keliom dienom, ir garsus gangsteris, apie kuri zinomas tik jo vardas - Maou (Demonas/Demonu Karalius). Be jokio delsimo, jie pradeda peles-kates zaidimus, i kuriuos ivelia tave ir tavo draugus.

    Pagrindiniai Veikejai
    Usami Haru - Kiek keista mergina (daznai nusiminus/liudna, nepaisant jos peraugusiu plauku), bet padarytu vos ne bet ka del savo draugu.
    Azai Kanon - 'Tavo' netikra sesuo, tavo patevio dukra, kuri nezino kuo tu ir jos tevas uzsiimineja ir nukreipa visa savo demesi ciuozimuj ant ledo.
    Miwa Tsubaki - Jinai yra 'didzioji sesuo' savo 4 broliam ir seserim. Jinai labai naivi apie pasauli (nezino kad galima ka nors nusipirkti internetu .. ziauru ?). Ji su savo seima turi zeme, kuria kelios kompanijos nori nupirkti, bet jos tevas niekaip jos neparduoda. Nepaisant to, visada buna 'miela'.
    Shiratori Mizuha - Tikra 'princese', gimus turtingoj seimoj, jos tevuj priklauso mokykla i kuria visi musu 'veikejai' eina. Bet vistiek, ja galima vadinti 'atsiskyrele' nuo visos klases.

    Asmenine Nuomuone
    Man sitas zaidimas patiko. Asmeniskai, vienas is geriausiu tokiu 'Anime'/'Noveliu' zaidimu kuriuos esu zaides (o ju buvo daug). Gali pasirinkti ne viena kelia (ziueint ka tu ringsies keliuose vietuose, gali baigti su skirtingomis 'herojomis'), ir ant keliu mane asmeniskai net ir sugraudino.

    Apibendrinimas
    Istorija: 10 - idomu, paprasta.
    Grafika: ~9.6 - grafika tikrai gera, taciau man biski kazko truksta.
    Muzika: 10 - labai gerai parinktos/sukurtos muzikos siam zaidimuj.
    Zaidimas: ~9.2 - idomu, taciau ne pirmas tokio tipo zaidimas.
    Vidurkis: - 9.7

    Opening


    Vaizdai
    Spoileris:




  • After
    As the psycho himself

    • 2009 07 15
    • 125

    #2
    Galetum paminet dar ant ko cia? Taprasme ps3/xbox.... O seip viskas gerai Man akiu nebado, kad ten ne-lt raides

    Comment

    • Perla
      Rašytojas

      • 2010 04 06
      • 225

      #3
      Autorius After
      Galetum paminet dar ant ko cia? Taprasme ps3/xbox.... O seip viskas gerai Man akiu nebado, kad ten ne-lt raides
      Kaip ir dauguma vizualinių novelių, ant PC.

      Comment

      • After
        As the psycho himself

        • 2009 07 15
        • 125

        #4
        Suprantu kad ant pc, bet taprasme aprasyme galetu but

        Comment

        • Hellsing_lover
          Purinsesu no Darukuneso




          • 2007 02 15
          • 1319

          #5
          Ehem, dabar kad užskaitytume aprašymą - ištaisyk ir sulietuvink tekstą, jokių pasiteisinimų dėl lt raidžių nepriimame, ir dar norime išsamesnės informacijos iš techninės bei istorijos etc. pusės, nes dabar čia kažkokios "nuomonės" visai nematau, tik man patiko ir tiek. Dar būtų kiek pageidautina, jei patvarkytum dalį su veikėjais. Jei nemoki, tai vėliau patys sutvarkysime. Bet dėkoju už pastangas ir norą aprašant VN. Jos tikrai įdomios ir tokiam forume jų aprašymų tikrai reikia

          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

          Comment

          Working...