True Remembrance

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Viktoras
    Rimtas forumo narys


    • 2008 03 17
    • 190

    True Remembrance

    True Remembrance





    Platforma: Windows 2000/XP/Vista
    Kūrėjas: Shiba Satomi, 2004
    Žanras: romance, drama, mystery, fantasy
    Žaidimo tipas: vizualinė novelė (siužetas nesišakoja)
    Leidėjas/Vertėjas: insani




    Aprašymas:

       Šis žaidimas yra “paprasta” istorija apie “paprastas” dienas praleistas “paprastame” mietelyje “paprastos” mergaitės, kuri sužino, kad viskas šiame pasaulyje yra ypatinga – nes jeigu ne, tada nieko nėra ypatingo. Todėl, jog šiame pasaulyje gyvena Blackiris – atsiminimų žudikas profesionalas. O šalia jo egzistuoja mergaitė vardu La – švelni ir maloni visomis reikšmėmis. Tai judviejų istorija...

       “Tai istorija apie “paprastus” nutikimus mažame miestelyje. Kai jie susitiko aštuntojoje gatvėje, istorija jau prasidėjo.(!!!)” – įsiminkite ir niekada nepamirškite šio sakinio!!!



    Techninės detalės:

    Istorijos perteikimas: “Paprasta” kasdienybė, ane? Nifiga! Tik pirmoje pusėje atrodo, kad lyg ir nieko nevyksta, tačiau labai greitai išlenda samoklslai, pasikėsinimai ir... tikroji istorija, kuri jau tęsėsi, kai žaidėjas perskaitė pirmuosius žaidimo sakinius... Tikrai geniali ir intriguojanti, nors pakankamai trumpa ~5-6 valandos neskubaus skaitymo, istorija. Tie, kas žaidėte visokius eroge ir t.t. tiesiog privalote susipažinti su šiuo iš pažiūros kukliu, bet iš tikrųjų genialiu kūriniu. 10/10

    Grafika: Galite su manimi ginčytis tačiau apipavidalinimas tikrai malonus akiai ir perteikia savotišką atmosferą – šlovė iliustratoriui už tai! 10/10

    Muzika/Garsai/Įgarsinimas: Labai paprasta, bet be galo geniali ir neišdildomus atsiminimus sukurianti muzika, labai deranti prie “retro” piešimo. Įgarsinimo nėra... 9/10

    Valdymas: Standartinis: click and watch. 9/10

    "In game" funkcijos: Standartinės: "Options", "Skip", "Auto", “Save” “Load” ir panašios; nėra tik “Repeat”. Nieko naujo. 10/10

    Žaidimo "bonus'ai": Pabaigus žaidimą galima pamatyti įvairius naudotus paveiksliukus, keletą vertėjo pabaigos žodžių ir panašiai. Labai patartina tai perskaityti. Nevertinama.


    Pagrindiniai personažai:

    Blackiris. Kiek sunkoko charakterio, bet kilnios širdies vyriškis (~25-30 metų). Jo profesija yra gydyti depresijos apimtus žmones panaikinant jų skausmingus atsiminimus.







    La. Kiek paslaptinga, tačiau maloni mergaitė. Iš pradžių ji labai neišsiskiria, tačiau antroje pusėje pradeda aiškėti tikroji jos asmenybė ir jos atvykimo gydytis pas Blackiris priežastys.







    Rook. Blackiris “draugas”, šiaip senas geras pažįstamas. Turi savo kavine mieste bei reikiant gali pasirūpinti, kad reikalingi žmonės ir daiktai atsirastų arba paliktų šį saugomą miestą (turi reikalinų ryšių).







    Mano nuomonė:


       Aš jau spėjau pereiti įvairių visualinių novelių – su erotika, be erotikos, įdomių ir neįdomių, gražiai ir negražiai apipavidalintų ir įgarsintų... bet šis trumpas ir “paprastas” žaidimėlis perspjovė bent pusę to ką jau esu žaidęs... ir turbūt perspjaus dar daug kitų žaidimų, kuriuos sužaisiu ateityje. Tai be galo genialiai sukurta geniali istorija, kuriai aš nesu abejingas. Kad bent pusė visualinių novelių turėtų tokias įdomias istorijas... Šlovė jos genialiam kūrėjui!

    Apibendrinimas:

    Istorija: 10 už nuostabiai “paprastą” ir genialiai perteiktą istoriją.
    Grafika: 10 už specifinį ir malonų akiai “retro” stilių.
    Muzika: 9 už paprastą ir genialią muziką ir už tai, kad nėra įgarsinimo... .
    Gameplay: 9 tiesiog standartas ir jokių naujovių.

    Vidurkis: 9,5

    Vaizdai:

    Spoileris:






    4
    10
    75.00%
    3
    8
    0%
    0
    7
    0%
    0
    6
    25.00%
    1
    4
    0%
    0
  • zeke
    trust me i'm engineer

    • 2009 01 02
    • 392

    #2
    labai sudomino nekantrauju isbandyti. daugiau tokiu aprsymu dekit. labai aciu.
    S_T

    Comment

    • shashke
      迷失

      • 2007 12 15
      • 161

      #3
      Na tikiuosi kad bent sitas veiks o kiek buvau anksciau siuntes visiems norint instalint erora mesdavo.

      Comment

      • IVXXX
        Let's do a barrel roll!
        • 2008 03 07
        • 8

        #4
        Naudok applocale, instaliuok east languages supporta (WinXP).

        Si novele nepapuola i mano "top" sarasa, bet yra netoli. Trumpas idomus pasiskaitymas.
        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

        Comment

        Working...