Umineko no Naku Koro ni ( When They Cry 3)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • IVXXX
    Let's do a barrel roll!
    • 2008 03 07
    • 8

    Umineko no Naku Koro ni ( When They Cry 3)

    Umineko no Naku Koro ni




    Angliškas pavadinimas: When Seagulls Cry, When They Cry 3
    Žanras: drama, horror, mystery, psychological thriller
    Žanro tipas: Kinetinė novelė
    Leidimas: 2007.08.17 - 2008.12.29
    Platforma: PC
    Kūrėjas/Leidėjas: 07th Expansion
    Vertėjai į anglų kalbą: Witch Hunt



       Tai yra trečioji vizualinė/kinetinė novelė iš "When They Cry" serijos (pirmosios būtų: Higurashi no Naku Koro ni ir Higurashi no Naku Koro ni Kai). Pati novelė sudaryta iš 4 epizodų: Legend of the golden witch, Turn of the golden witch, Banquet of the golden witch ir Alliance of the Golden Witch.

       Veiksmas prasideda 1986 metų spalio 4 dieną, beveik neapgyvendintoje Rokkenjima saloje. Turtingos šeimos galva Kinzo Ushiromiya, kuris gyvena ir yra šios salos savininkas, netoli mirties. Taigi 8 šeimos nariai atvyksta į salą, kad susitartų dėl palikimo dalies jam mirus. Taipogi saloje gyvena kiti 3 šeimos nariai, 5 tarnai ir asmeninis gydytojas. Netikėtai užklupusi audra visus susirinkusius įkalina saloje ir netrukus prasideda paslaptingos ir žiaurios žmogžudystės...


    Techninės detalės

    Siužetas: Kvapą atimantis, tai būtų tiksliausias apibūdinimas. Teks perskaityti ir pamatyti nevieną sceną, kurių įtemptumas toks didelis, atrodys, kad žiežirbos laksto iš ekrano ar privers galvoje sukurti/atkurti scenas iki menkiausio dėtalumo. Žinoma viskas priklauso skaitančiojo vaizduotės lakumo ir įsitraukimo į istoriją, bet betkuriuo atveju neturėtumete nusivilti. 5+/5

    Grafika: Silpnoji novelės pusė, veikėjų animacija yra ypač prasta, t.y piešimas primityvus ir nedalizuotas. Praktiškai nėra CG, tai irgi liūdina. Situaciją kiek gelbsti gražiai atrodantys foniniai paveiksliukai. 2.5/5

    Muzika/Įgarsinimas: Įgarsinimo nėra. Dėl muzikos, labai gerai parinkta ir naudojama tinkamose vietose. Labai pagyvina ekrane matomas scenas. 5/5

    Gameplay: Tai yra kinetinė novelė, jokių istoriją keičiančių pasirinkimų nebus. Spaudinėji pelę ir skaitai, visas šio žaidimo gameplay'ejus. Nevertinama

    Extras: Perskaičius vieną epizodą, leidžiama prieiti prie papildomos medžiagos, kuriose išvysite viekėjus egzistuojančius už pagrindinų scenų ar pagilinsite žinias apie esamus. Nevertinama/Bonusas



    Asmeninė nuomonė/įspūdžiai

    Viskas prasideda gan nuobodžiai, šeimų susitikimas, gyvenimo įspūdžių dalinimasis. Bet istorija greitai įsibėgėja, parodomi tikrieji veikėjų veidai ir okulto/magijos šydas dengiantis visą istoriją. Perskaičius daugiau ši kūrinį pradėjau laikyti vienu iš deimantų novelių lobyne. Novelėje yra daug veikėjų, praktiškai visi yra įsimintini, nėra blankaus "nežinia ką darančio" veikėjo. Tai yra labai malonu.

    Kaip minėjau yra 4 epizodai (kolkas išversti 3), kiekvienas iš jų pasiųlo kažką įpatingo, praplečia istoriją į tą pusę, kuri nebuvo liečiama praeitam epizode ar radikaliai pakeičiamas veikėjo charakteris, jo siekiai.

    Apibendrinimas:

    Siužetas: 10, kvapą atimantis
    Grafika: 5, foniniai paveiksliukai gražūs
    Muzika/Įgarsinimas: 10, muzikinis takelis to vertas
    Gameplay: -

    Galutinis balas: 10 (vidurkis nevedamas, nes vistiek tik pievas rodytų)




    9
    10
    55.56%
    5
    8
    33.33%
    3
    7
    11.11%
    1
    6
    0%
    0
    4
    0%
    0
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!
  • Viktoras
    Rimtas forumo narys


    • 2008 03 17
    • 190

    #2
    OoooO... nors vaizdine puse ir nuvilianti, bet man labai patinka rimtos ir solidzios istorijos! Didelis dekui uz rekomedacija!

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1319

      #3
      Kažkada ir aš buvau ant aprašymo ir istorijos užsikabinus, bet pamačius grafiką, tai tikrai mane atbaidė siųstis, kadangi vizualinėje novelėje man gera ir kokybiška grafika labai svarbi.
      P.S. dėl vidurkio, tai tam yra naudojamas apvalinimas

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • Qone
        Rimtas forumo narys

        • 2006 08 28
        • 156

        #4
        Lol, "veikėjų animacija labai prasta". Protip: animacija tai ne piešimas, animacija tai judėjimas, čia be kelių efektų jokios animacijos nėra.
        Dar čia ne kinetinė vizualinė, o kinetinė garsinė (sound) novelė, nes atmosfera kuriama labiau garso, o ne vaizdo pagalba.
        Šiaip novelė 5/5, super.

        Comment

        • IVXXX
          Let's do a barrel roll!
          • 2008 03 07
          • 8

          #5
          Animuotas (piestas statinis objektas) -> animacija (animuotu objektu visuma), zodzio pagrindine reiksme kita, bet niekam nekliudo suvokti ka noriu pasakyt.

          Kinetine novele laikoma, novele be pasirinkimu. Link
          Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2009-01-22, 18:59.
          I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

          Comment

          • Qone
            Rimtas forumo narys

            • 2006 08 28
            • 156

            #6
            Lol "pieštas statinis objektas",
            aš juos piešiniais vadinu. Ir aš žinau, kas yra kinetinė novelė, gi nesakiau, jog umineko tokia nėra! Geriau susirask ką reiškia žodžiai piešinys ir animacija.

            Comment

            • Viktoras
              Rimtas forumo narys


              • 2008 03 17
              • 190

              #7
              Štai... pabaigiau pirmą ir antrą dalis ir... mano ekstazei nėra ribų!!!!
              Spoileris:
              Beatričė nugalėjo!!!! Tegyvuoja Beatričė!!!! Aš čia apie antrą dalį. Tai, kad visus ant galo suėdė demonai man buvo didžiulė palaima!
              Likusios dalys turėtų būti tik dar geresnės... o man sunku įsivaizduoti dar ką nors geresnio nei jau patyriau. Jau dabar FSN nublanko prieš šį kruviną perlą, o dar liko 2 dalys + 4 pratęsimai. Visgi gyventi dar yra dėl ko!!!




              Kitaip sakant, aš visa savo širdimi už siaubūnę Beatričę. She's DA BeST!

              Na, o apie kitas dalis parašysiu po gero mėnesio, nes noriu pasimėgauti šiuo gardėsiu lėtai, su malonumu...

              Comment

              Working...