40 days and 40 nights of Rain

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1319

    40 days and 40 nights of Rain

    40 days and 40 nights of Rain


    Platforma: PC (Windows; Max OSX)
    Žaidimo tipas: Vizualinė novelė (read)
    Oficialus puslapis: ZigZag [jp]
    Išleidimo metai: 2007/01 prasidėjo nemokamas platinimas ?






       Istorija prasideda...

    Karas. Jaunas kareivis pašaunamas kulkos. Jis guli ant žemės ir jaučia, kiek dar miršta kareivių, kokia beprasmė jų auka, tačiau tai jam mažai rūpi. Staiga lietus pradeda lyti jam ant veido ir jis praranda sąmonę. Nuskrendančių balandžių triukšmas jį pažadina. Pramerkęs akis, supranta, kad atsidūrė kaimelyje. Viename iš tų mažų ir apleistų kaimų, kuriame karo metu yra apsistoję kareiviai ir gyvena senyvi žmones, atsisakę palikti namus. Vienas vaikščiodamas gatvėmis jis sutinką mažą baltaplaukę mergaitę mėlynomis, kaip dangus, kurį ji nuolatos stebi, akimis. Lietus vėl pradeda lyti, apmirusiame kaimelyje atsiranda mergaitė, kuri nori pažinti šį pasaulį. Be namų, be šeimos, be praeities, "alaviniu kareivėliu" pravardžiuojamas kareivis susipažįsta su mergaite, kuri atneša gyvybės ir šiek tiek džiaugsmo karo išvargintame pasaulyje. Tačiau karas dar nebaigtas...

    "40 dienų ir 40 naktų lietaus, du žmonės susitiko. Istorija apie mergaitę, turinčią dangaus mėlynumo akis ir alavinį kareivį."







    Techninės detalės:

       Valdymas ir papildomos funkcijos: Novelė nepasižymi jokiu išskirtiniu valdymu. Visos pagrindinės funkcijos: išsaugojimas, įkėlimas ir teksto paslėpimas, kai norite pamatyti foninį paveikslėlį. Čia susiduriame su minusais: jūs negalite išsisaugoti patikusio paveikslėlio ar muzikos. Viskuo mėgaujatės "čia ir dabar". Už tai žaidimas vertas 6/10
    P.S. Dalį grafikos vaizdų galite atsisiųsti iš kūrėjo puslapio

    Grafika: Piešimas sukuria labai jaukią atmosferą, spalvos malonios, tačiau nerėžiančios akį. Dominuoja balta ir pilka, todėl galima pajusti tarytum nostalgišką, slogią nuotaiką. Tamsus, tačiau ramiai nuteikiantis piešimas sukuria savo nuotaiką. Veikėjai nupiešti detaliai ir gražiai priderinti prie bendro vaizdo, nepasižymintys "išsišokančiu" piešimu. Vietovių vaizdai taip pat nuostabūs. Kaimelis pavaizduotas senovinis, pilnas "liūdnų" spalvų, tačiau labai artimas ir kažkuo patraukiantis žvilgsnį, tarytum kiekviena vietovė būtų paimta iš atskiro paveikslo. Tačiau, dėl šiek tie per blankaus ir neryškaus piešimo, skirčiau 9/10

    Istorijos perteikimas: Istorija tikrai labai sužavinti, kažkuo tokia tokia artima ir miela. Ji tikrai pasižymėjo originalumu, tekstas buvo gerai parašytas ir išverstas. Rodos, norėtum, kad ši istorija tęstųsi visados: tos pačios ramiai slenkančios dienos, nuolatos šniokščiantis lietus ir ramybė, karo apgaubtame pasaulyje. Tačiau pabaiga yra, ir ji yra tokia, kokios ir reikėjo tikėtis iš pradžių, jei ne vienas "netikėtumas", kuris taip pat gerai čia tiko, nors gali atrodyti ir neįtikėtinai. Vieni sako, kad istorija galėjo baigtis ir anksčiau, turėti kitokią pabaigą, tačiau aš manau, jog ši pabaiga tikrai tinka ir skiriu 9/10

    Muzika/Garso efektai: Muzika labai rami, garso takelis visad atliekamas to paties instrumento, tačiau jis tarytum tave nuneša į kitą pasaulį, alsuojantį ramybe ir gerumu. Jis tikrai nėra nuobodus ir per daug monotoniškas, nes čia taip pat yra pakankamai įvairių variacijų, kurios puikiai tiko šiai tamsiai atmosferai ir padėjo atsiskleisti istorijai. Novelė nėra įgarsina, tačiau jo čia nė netrūksta. Garso efektai atrodė kokybiški, nors jų ir nebuvo labai daug. Pradžioje šiek tiek erzino pernelyg dažnai pasikartojantys "apsišaudymai", todėl šiai daliai skiriu 8/10





       Mano nuomonė:

    Likau sužavėta. Visa istorija mane labai įtraukė, mane pavergė jos tamsi atmosfera, sukelianti liūdnus, tačiau gražius prisiminimus. Tarytum nuostabi pasaka prieš miegą, kurios galėtum klausytis dar ne vieną kartą. Tokia paprasta ir tuo pačiu paslaptinga istorija, pilna nuoširdumo. Būtent šis pasakojimas man pasirodė toks nuoširdus ir nekaltas. O muzika mane taip pat sujaudino, dar net dabar klausausi tos pačios melodijos, kuri rodos galėtų tęstis amžinai. Pabaigoje net šiek tiek susigraudinusi buvau, kas yra pliusas šiai novelei. Labai patartina žiūrėti ją vakare, lietingą dieną su puodeliu karštos arbatos Rekomenduoju ją visiems, pasiilgusiems kažko ramaus ir savaip paprasto bei nuoširdaus.

    Apibendrinimas:

    Istorija: 9 už originalumą, paprastumą ir savo netikėtumus.
    Grafika: 9 už neįprastą, tačiau šiek tiek per blankų piešimą, gražią grafiką ir jos tamsų koloritą.
    Muzika: 8 už paprastą ir ausiai mielą muziką, bei gerus garso efektus.
    Valdymas ir papildomos funkcijos: 6 už mažas galimybes bei funkcijų pasirinkimą.

    Vidurkis: 8





    Vaizdai:




    Spoileris:
    Pagrindinis žaidimas (arba galite atsisiųsti per HongFire)
    Šalutinė istorija (patartina žaisti tik baigus pagrindinę istoriją)
    17
    10
    64.71%
    11
    8
    23.53%
    4
    7
    0%
    0
    6
    5.88%
    1
    4
    5.88%
    1

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?
  • Shit Happens
    a.k.a JoinK!!!
    • 2008 07 24
    • 15

    #2
    Sudomino Reik pabandyti sita.
    Ginklai, Soviniai, <ANIME>, Toks jau mano givenas...

    Comment

    • Lust
      a.k.a Yurla


      • 2006 12 17
      • 274

      #3
      sitas zaidimas ir yra nemokamas, be to tokiu yra kruvos nete, asmeniskai sitas man nelabai patiko, geriau jau 'a dream of summer', super piesimas ^__^
      Lust-Yurla @ DeviantArt

      Comment

      • IVXXX
        Let's do a barrel roll!
        • 2008 03 07
        • 8

        #4
        Sauni, trumpa VN.
        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

        Comment

        • Sheeva

          #5
          ūūū, man čia taip mistiškai atrodo ir screenshot'ai tokie įdomūs.Reikės pabandyti.O čia jis kaip normalus žaidimas?

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1319

            #6
            Autorius Sheeva
            ūūū, man čia taip mistiškai atrodo ir screenshot'ai tokie įdomūs.Reikės pabandyti.O čia jis kaip normalus žaidimas?
            Na, skaityk, kad čia yra kompiuterizuota knyga, tad kokiu tradiciniu žaidimu jos neina pavadinti

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            • zeke
              trust me i'm engineer

              • 2009 01 02
              • 392

              #7
              Autorius Hellsing_lover
              Na, skaityk, kad čia yra kompiuterizuota knyga, tad kokiu tradiciniu žaidimu jos neina pavadinti
              Tikrai idomu skaityti kai fona uzpildo svelni melodija.
              Megstu tokias knygas(nors tik keleta dar teskaites )
              S_T

              Comment

              • Karoliukas.*

                #8
                Idomus, ramus zaidimas ;DDD

                Comment

                • zeke
                  trust me i'm engineer

                  • 2009 01 02
                  • 392

                  #9
                  Autorius Karoliukas.*
                  Idomus, ramus zaidimas ;DDD
                  kad cia skaityt reikia
                  Paskutinis pakeitimas nuo zeke; 2009-04-26, 11:42.
                  S_T

                  Comment

                  • Mendeks
                    Rimtas forumo narys
                    • 2008 01 21
                    • 117

                    #10
                    nu greiciau tegul ten tvarko noriu paziuret kas ten yra lb jau mane sudomino

                    Comment

                    • Karoliukas.*

                      #11
                      Autorius zeke
                      kad cia skaityt rekia
                      Del to ir ramus ;DDD

                      Comment

                      • Andriuxxxx
                        Naujokas
                        • 2009 09 03
                        • 10

                        #12
                        Gal kas galetu paskyt is kur atsisut toki zadimuka noretus pabandyt

                        Comment

                        • Hellsing_lover
                          Purinsesu no Darukuneso




                          • 2007 02 15
                          • 1319

                          #13
                          Autorius Andriuxxxx
                          Gal kas galetu paskyt is kur atsisut toki zadimuka noretus pabandyt
                          Kadangi nežinia kuriam laikui vertėjai pašalino nuorodą atsisiuntimo iš savo svetainės, gali mėginti atsisiųsti per čia.

                          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                          Comment

                          • Andriuxxxx
                            Naujokas
                            • 2009 09 03
                            • 10

                            #14
                            Aciu uz pagalba butinai atsisiusiu

                            Comment

                            • Andriuxxxx
                              Naujokas
                              • 2009 09 03
                              • 10

                              #15
                              Šeip žaidimas svotiskai idomus gaila kad istorija trumpa palyginti su Kana litle sister bet garso efekati ir muzika man patiko

                              Comment

                              Working...