Valkyrie Profile

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • krapija
  Cadavariffic

  • 2008 03 08
  • 260

  Valkyrie Profile

  Valkyrie Profile  Sukūrimo data: 1999 Gruodis
  Kūrėjas: tri-Ace
  Leidėjas: Enix
  Žanras: RPG
  Platformos: PS, PSP


  Trumpas aprašymas:

     Kaip žinia, norvegų mitologijoje, Valkyrijos buvo karės, kurios buvo atsakingos, už mirusiųjų sielų gabenimą iš šio pasaulio į kitą. Šiame žaidime jūs tai ir darote. Žaidime valdote Valkyriją vardu Lenneth ir renkate žmonių sielas, būtent jiems prieš mirtį, kad galėtumėte patraukti juos į savo pusę. Valhaloje vyksta karas, todėl turėsite surinkti kuo daugiau sielų, kad jos galėtų padėti.

  Žaidimas:

     Žaidimo sistema, galima sakyti, yra gan keista. Jums duodamas laikas, per kurį turite surinkti tam tikrą skaičių sielų, kurios padės kare. Tuo pat metu darote įvairiausius questus (ar jie susiję su istorija, ar ne), kaip ir pridera RPG keliatės savo lygį, mokotės naujų skillų, perkatės ginklus ir taip toliau. Kadangi ieškote karių, o šiame žaidime stengiamasi įsigilinti į kiekvieno surasto kario praeitį ar jo vidų, žaidime sutiksite daug dramos bei tragedijos. Žaidimas suskirstytas į chapterius, o chapteriai į dienas. Visi questai užima tam tikrą skaičių dienų, pagrindiniai questai užima daugiau negu pašaliniai. Pats gameplay'us suskirstytas į tris dalis, tai: 1. Questų ieškojimas (Valkyrija skraido ore, ir naudodama galias ieško karių, kuriems gresia mirtis; 2. Vaikščiojimas po questų vietoves (miškai, požemiai, pilys ir t.t), kur gyvena įvairiausi demonai (pats vaikščiojimas yra arkados stiliaus, gal dėl to, kad gali mosikuot kardu, ir šaudyt iš šaldančių kristalų); 3. Kova. Bevaikščiodamas arkadiniame stiliuje, sutinki priešų, kuriuos palietęs arba atakavęs, pereini į kovos sistemą (panašiai kaip ir final fantasy žaidimuose), kur prasideda žaidimas eilėmis. Tačiau skirtumas tas, kad kai ateina tavo eilė, tu gali valdyti visus savo party esančius narius. Visi veikėjai turi tam tikrus sugebėjimus, ir savo atitinkamas klases. Yra tokios klasės kaip light warrior, heavy warrior, lancer, archer, ir mage. Kiekvienas turi savo individualius gebėjimus, trūkumus ir specialias atakas. Kadangi žaidime yra 25 veikėjai, tai tikrai neturėtų būti nuobodu, nes galima išbandyti juos visus. Dėl spoilinimo tikrai nerašysiu apie kiekvieną jų, nes kaip minėjau, kiekvienas turi savo istoriją, tad tikrai manau kad patiems daug maloniau viską sužinoti.

     Siužetas (9) - Viskas buvo padaryta remiantis skandinavų mitologija, tačiau perteikta anime stiliumi, todėl šiek tiek matosi unikalumo, pati istorija man pasirodė gan unikali (na identiškos tikrai nesu matęs). Žaidimas sugeba įtraukti žaidėją tuo, kad vis nori surasti naujų veikėjų, juos paleisti į karą, bet taip pat ir sužinoti kuo baigsis visas šis karas, ar užsives tam tikri santykiai tarp veikėjų.
     Grafika (8) - Kaip minėta, šiame žaidime yra keletas skirtingų interfeisų, kaip kova, misijų ieškojimas, intarpai bei arkadinis vaikščiojimas, o tai tikrai yra daug. Taip pat žaidimas yra senas, nors jis tik dalinai 3d, tačiau viskas nupiešta tikrai gražiai, bei visi veikėjai (o jų daug) atrodo itin skirtingai.
     Muzika (7) - Man asmeniškai labai patinka bitinė muzika, todėl visada žaviuosi senais, tokio žanro žaidimais. Muzika gerai atspindi veiksmus, kuriuos tu tuo metu atlieki, tačiau muzikos kokybė nėra labai ypatinga, o kartais gali ir pabosti.
     Gameplay (10) - Kaip visuose žaidimuose, spręsti iš karto neverta, tačiau pažaidus gerą valandą ar dvi jau visiškai susipažįsti su valdymų, veikėjų lygio kėlimu, daiktų pirkimu ir kovomis. Valdymas niekuo neišsiskiria, tik tuo, kad kartais kovoje reikia šiek tiek greičiau paspausti mygtukų kombinaciją, kad pavyktų koks nors geresnis veikėjo manevras, ar burtas. Kaip sakiau, šis žaidimas tikrai yra unikalus žiūrint iš daugelio pusių, todėl jo sistemos yra daug įdomesnės ir ne taip pabodę, kaip daugumos jau peržaistų žaidimų. Bonusų šiame žaidime nėra daug, žinoma, bus paslėptų priešų, kurie gali duoti kokį nors stiprų itemą, ar aukso bei daugiau patirties, taipogi ir paslėptų mini-misijų. Nors pirmą kartą žaisdamas tikrai neatrakinsi visų veikėjų, todėl po kažkiek laiko užsinorėsi pereiti šį žaidimą dar kartą, o gal ir dar kartą norėdamas išbandyti ir sunkesnius žaidimo rėžimus.

     Vidurkis (8.5)- Istorija man tikrai pasirodė įdomi, nes jau nuo pirmos žaidimo valandos buvau susidomėjęs kaip reikiant, o žaidžiant toliau, vis labiau šis žaidimas įtraukė į save. Net nežinau ką rašyt daugiau, tik, kad tikrai patariu visiem rpg mėgėjams išbandyt šitą šedevrą.

  Žaidimo vaizdai:  13
  10
  69.23%
  9
  8
  15.38%
  2
  7
  0%
  0
  6
  0%
  0
  4
  15.38%
  2
  Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.  http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

  http://www.last.fm/user/bombska
 • DancingWind
  AZ rėmėjas

  • 2008 04 27
  • 18

  #2
  Labai fainas grajus venas ish orginalesniu zaidimu .. tiesa kiek slogios nuotaikos butinai pabandykite VP2 ten irgi zveris... tiesa man laiko keliones bishki nepatinka

  Comment

  • krapija
   Cadavariffic

   • 2008 03 08
   • 260

   #3
   su laiku tai tikrai žopa, antras dėl to man labiau patiko, nes nėr limito laiko ir nereik skraidyt ieškant tų sielų. šiaip abu kieti
   Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.   http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

   http://www.last.fm/user/bombska

   Comment

   • Squalleh
    .MØNSOON.    • 2009 01 12
    • 1892

    #4
    Dabar ji zaidziu. is trukumu galiu pazymeti tutoriala, kurio zaidime tiesiog nera. aisku kiek jrpg jau zaidziu, as dauguma greitai supratau, bet daug pazystamuju mete nes ten viskas per greitai prasideda, + toks ultimatumas pradzioje "You have *amount of time* till the End of the World. Save the world and have fun!". nuo to is pradziu pasijutau nejaukiai. bet jeigu ilgiau pazaisti, tai visai neblogas dalykas (:
    rekomenduoju.

    Comment

    • Catas
     (...)^.^(...)
     • 2009 07 02
     • 25

     #5
     Zaidas tai nesveikas vienas is milijono bet as dbr noreciau antra dali pazais nes kiek ziurejau per YouTube irgi geras laibai bet mano Pc Emuliator netrauke ir Litu ner and Ps2 tai reike kentet.

     Comment

     • RyuMaster
      Narys

      • 2010 05 25
      • 48

      #6
      Pirmas tai super, ypac kai as gavau pirma kart bad endinga! =) Paskui is antro karto gavau jau gera, buvau pasakiskai laimingas! ^^ Antras nebeidomus. Lineinis scenarijus, ir tokio vidutinio lygio. Gamplaejus ka as zinau, as be problemu radau savo victory tactic, siaip nobodu darosi zaidimo vidury. Nesulyciau.

      Comment

      • Mao
       a.k.a. Lzq

       • 2006 07 25
       • 223

       #7
       Nerealiai kietas šitas. Aišku šiek tiek confusing, kaip ir paprastai rpgs būna iš pradžių (neskaitant kokių ff), bet taip tai žiauriai geras.x]
       I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

       Comment

       Working...