Cinema Bizarre skambės Vilniuje!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    Cinema Bizarre skambės Vilniuje!

    Cinema Bizarre skambės Vilniuje!


    „Cinema Bizarre“ – tai vokiečių roko grupė, 2005-aisiais susikūrusi Berlyne. Jų muzikoje telpa glam ir gotiško roko, new wave bei Japonijos muzikantams būdingas visual kei stiliai. Jų neįmanoma nepastebėti. Jie atsiliepia kviečiami pseudonimais, o atrodo taip, tarsi būtų nužengę iš manga animacinių filmų ar komiksų. Puošni bei akį rėžianti vaikinų išvaizda, įspūdingi šou elementai įtraukiantys į fantazijų pasaulį ir dainos savyje talpinančios daugybę muzikos žanrų. Tai ne tik muzika – tai gyvybe pulsuojantys teatriniai pasirodymai. Su griausmu atėję į muzikos pasaulį 2007 metais jaunuoliai padovanojo nuostabų albumą „Final Attraction“. Vaikinai žaibiškai išpopuliarėjo ne tik savo tėvynėje, bet atrado kelią į klausytojų širdis visoje Europoje. Vaikinų albumas „Final Attraction“ buvo aukščiausia naujiena Prancūzijos albumų tope. „Cinema Bizarre“ kompaktinė plokštelė iš 0 debiutavo 24 vietoje. „Mūsų muzika – tarsi sprogimas, muzikine ir emocine prasme. Savo dainomis mes norime užkerėti žmones ir vesti juos į fantazijų pasaulį“ – teigia grupės lyderis Strify.

    Ekstravagantiški ir tuo pat metu be galo mieli „Cinema Bizarre“ – pakerės Lietuvos publiką vieninteliame koncerte Vilniuje, Spalio 22 dieną. Bilietus galite įsigyti bilietai.lt kasose.

    Šaltiniai:
    bilietai.lt
    music.lt
    Kita:
    Video
    Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-07-21, 17:22.
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #2
    Nelabai klausau tokio žanro Japoniškos muzikos, tai man sunku pasakyt ant kiek panašu, bet tokio panašaus stiliaus, iš vakarieštiškų atlikėjų kažkada labai aktyviai buvo klausomi: Jay Gordon, David Draiman, Wayne Static. Nelabai sužavėjo šios grupės muzika... bet žiurovų manau tikrai atsiras dauk, o ypač merginų
    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-07-18, 17:09.

    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      #3
      WTF is this?
      na atsiprašau,bet ko ko o šito tai nesitikėjau.
      Jie yra tiesiog kažkokia nevykusi parodija,taip?jei ne tai man jų gaila..(dėl vadinimo save VK)

      ech,visual kei atsirado >______< Visul kei Janai!
      gosh,neduok tu dieve.

      Nesupykit,fanai,ar fanės,bet man jie visiškai nepatinka.Visual kei dera tik japonams?Ar nedera jiems?
      Paskutinis pakeitimas nuo zhmogeliukas; 2008-07-18, 16:47.

      Comment

      • FainaruFantaji
        Cyber Snake

        • 2007 04 28
        • 579

        #4
        Tokio Hotel 2.
        Nieko daugiau pakomentuot negaliu, geriau i kokia opera nueiciau negu i situ psirodyma.



        Working underground.

        Comment

        • 9inch
          ELO

          • 2007 11 13
          • 159

          #5
          Pripazistu tik dvi vokieciu grupes: Rammstein ir DarkSeed... Daugiau jokio vokiskos shh neklausau, bo lb pjauna gryba ir lb nepatinka ;/

          Comment

          • Tsuyu
            VAK

            • 2007 03 30
            • 135

            #6
            Nulis VIsual!!!!
            gal jie durni??kas turi psiaudonimus japoniskus tai dar nereisia, kad automatiskai pasidaro akys siauros ir igyji japonu visual kei(man atrodo jiems protas susiaurejo vietoje to)...baaaakos.ka as galiu pasakyt..bet gales dziaugtis pyples Tokio Hotel fanes..praklyks savo mazuosius balselius..
            to 9inch..na, drisciau nesutikti.manau labai siaurai klauses..bet tiek to, juk pats ir pasakei kas tik tau taip atrodo..=)

            Comment

            • SeiSoraYu
              That's my pie.

              • 2007 03 09
              • 212

              #7
              Žiauru žiauru, kur žmonija ritasi....

              Visual-Kei - 0% (jau drąsos turėjimas save vadinti VK, kai esi vokietis...aš pripažįstu tik japonus)
              O iš muzikinės pusės tai sakyčiau praktikos vyrukams reikia... nežinau, gal čia tik man taip jie nusidainuoja....tai kas, kad turi porą įrašytų dainelių, bet įdomu, kaip jie live padainuotų..juk V-kei nesusideda tik iš yspūdingos išvaizdos, labai daug ką reiškia live pasirodymai, šou turėjau omenyje..na geras balsas, muzikantai tai čia kas be ko...

              Na man CB kelia pasipiktinimą...kažkokia nevykusi kopija....pasityčiojimas iš taip gerbiamo stiliaus. Ir dar tas būgninikas , vardu Shin (kas per vardas? ogi jo autoritetas yra Shinya iš Dir En Grey..taigi nenuostabu, iš kur tas vardas), jis net grodamas bando panašiai judėti kaip Shinya-san <_<

              Negalėjau neišsakyti savo nuomonės _ _+

              My DeviantArt

              Comment

              • Miglaja
                Cute potato ~


                • 2007 12 16
                • 560

                #8
                Nesmerkit jus ju taip As pati ju neklausau, bet jei toki atsirado vadinasi juos paveike Japonija.... Beto jie nedainuoja vokiskai, o jei jie visual key tai gerai Jei betkuris is musu noretu buti visual key, tai nemanau kad butina buti japonu( nors sis stilius is ten kilo)...
                Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                Comment

                • Gvauz
                  Naras
                  • 2006 11 18
                  • 271

                  #9
                  bullshit! pritariu FainaruFantaji kad TH2

                  Comment

                  • zhmogeliukas
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2007 03 21
                    • 722

                    #10
                    miglaja>kokie dar visual kei?
                    Jie tik taip save vadina,o jie palyginti su visual kei grupemis dar plintusais sliauzioja >__<

                    Ihatethemihatethemihatethem

                    Comment

                    • Egura
                      Super mega ultra rašytojas


                      • 2007 05 17
                      • 684

                      #11
                      hmmmm... pažiūrėjau... jeez tas klavišais grojantis very scary ir špaklius jaunatvinių spuogų nebepaslepia.... tikiuosi man naktį nesisapnuos... šiaip tai baisiai jau jie dirbtinai atrodo...
                      tas gabalas, kurio video yra, tai už TH gal ir geriau skamba, nors pastarųjų gal ir tik kokį vieną gabalą girdėjau...:P Gabalas tai šiek H.I.M. dveksmą turį, bet tokį labai prastą dvelksmą :P

                      Comment

                      • SeiSoraYu
                        That's my pie.

                        • 2007 03 09
                        • 212

                        #12
                        Yup Yup Egura...H.I.M daro jiems įtaką..kažkur skaičiau, kad jie tipo ir HIM`us kopina (turiu dabar bendrai ko nemėgt su drauge, mat ji HIM`us klauso)......nesuprantu....va ko aš nesuprantu - kam reikia kopint? Na, žinoma, ir Japonijoje daug tų kopijų yra, bet kiek esu mačius, tai jos bent kokybiškos...o čia.............. -_-+................netelpa žodžiuose....-_-+

                        _ _+

                        My DeviantArt

                        Comment

                        • Bardakas
                          Žmogus Ne





                          • 2005 09 22
                          • 1462

                          #13
                          O, pridavė Lietuvai dar vieną gay band'ą, good for all emo school girls. Jeez, atrodo nieko geresnio negali būti...
                          Maybe on Earth, Maybe in the Future
                          sigpic
                          Kurokawa idėjinis lyderis
                          Lėtai keičiu slaptažodžius

                          Comment

                          • Grafkyte
                            Naujokas
                            • 2008 02 20
                            • 13

                            #14
                            Dideles publikos jie pas mus nesulauks

                            Comment

                            • Sandrutea
                              Naujokas
                              • 2008 07 14
                              • 14

                              #15
                              Man labaj patinka sita grupe O man jokio skirtumo ar jie visual kei man patinka grupe as ir klausau Ir seip jie cia susilauke nemazo populiarumo

                              Comment

                              Working...