Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (20 is 24 Episodai)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • AnimeSayWhat
    God Left Me Unfinished

    • 2016 08 15
    • 12

    Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (20 is 24 Episodai)

    Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu


    Ka manot apie Re:Zero
    Bloga ar gera, isireikskit, visu nuomones idomios.
  • Dai-Katana
    Podcast or Death




    • 2004 10 04
    • 687

    #2
    Treileris patiko. Šiandien greičiausiai pažiūrėsiu. Tikiuosi nebus nuobodu kaip "Boy and the beast". Šiaip klausiant nuomonės gali ir savo parašyti. [emoji14]

    Sent from my STV100-4 using Tapatalk

    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

    Comment

    • AnimeSayWhat
      God Left Me Unfinished

      • 2016 08 15
      • 12

      #3
      Jeigu parasyciau savo nuomone, tai visi re:zero fanai mane su peiliais uzbadytu XD
      Jau negana to mal uzdegiau su re:zero, tai adminai posta mano istryne

      Comment

      • Augis24
        AZ rėmėjas




        • 2009 03 29
        • 769

        #4
        This is not MAL ^^

        Man asmeniskai patiko tas anime, nes tiesiog megaujuosi viskuo kas turi bent kazkiek idomumo savyje, aisku pilnai nujauciu kiek bus visokiu negatyviu komentaru apie si anime vien del to, kad jis yra labai high-spec ir visi super anime specai / Doktorantura apsigyne anime kritikai des savo "reality-based-for-anime-just-because-i-can" nuomone, nes neatitiko ju, kawaii-sailor-moon-chibii-girls-love-yuri-incest anime reikalavimu ir prades lyginti astro fizika, biochemija ir kitus raketu mokslus + realityvumo, laiko ir erdves teorijas su siuo anime ir t.t. Cia galima vardinti iki begalybes visko, kas realiai kaip ir neturi nieko bendro su anime, tad... Get a life guys. Bet jo, kad nebuciau paduotas i Strazburo Teisma uz zmogaus teisiu pazeidimus isreiskiant savo nuomone, teks klausytis.

        Keisciausia, kad visi tie "rageriai" vis tiek damusa anime iki galo vien del to, kad... neturi ka gero veikt ir uz interneto pasikapojima nera nieko geriau. Taip jau ivyko su "Erased".

        Yup, Fan-Boy desu!



        Apie pati anime, tikrai rimtas dalykas, kurio nesupras neisigilinus, t.y.: jeigu ziuri valgydamas cipsus ir chatindamas per snapchat'a - negaisk laiko.
        Kas sudrebins visus, tai tas laviravimas tarp: depresijos ir totalios tamsos, ir sugryzimas i sviesa ir susiemimas i rankas. As per daug "nestresavau" del to, nes tai visgi yra anime, tai yra "neralus dalykas", kai kur aisku atitinka realybe siek tiek, nes visgi arba palusi arba ne, ir zmones sugeba atsistoti ant koju, ne tik anime, bet ir realiam pasaulyje.

        Comment

        • Dai-Katana
          Podcast or Death




          • 2004 10 04
          • 687

          #5
          Pirmas epizodas apgaulingas. Turiu omenyje 0 epizodą. Jau atrodė kad bus paprastas mėšliukas, bet ties 4 epizodu kolkas nenusibodo kaip kitas mėšliukas - Akame Ga Kill. Brutualus šiek tiek. Kolkas nieko dar nenustebino nes tik pradžia. Jeigu tokiu tempu ir toliau eis ir gerės bent kiek - manau pabaigsiu visą

          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

          Comment

          • AnimeSayWhat
            God Left Me Unfinished

            • 2016 08 15
            • 12

            #6
            Na daugiausia ka pasakei turiu su tuo sutikt.
            Zmones kiek maciau dabar visi Re:Zero lygina su sao, vien del to nes sao irgi pradzioje buvo geras, o link pabaigos visi su sakutem uzbade (taipat kaip ir su re:zero dabar)

            Comment

            • AnimeSayWhat
              God Left Me Unfinished

              • 2016 08 15
              • 12

              #7
              Pasiziurek daugiau nei 4 ep, suprasi del ko mano post is mal istryne ir del ko visa anime community eina is proto del re:zero

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1691

                #8
                Autorius AnimeSayWhat
                Pasiziurek daugiau nei 4 ep, suprasi del ko mano post is mal istryne ir del ko visa anime community eina is proto del re:zero
                Kaip mums suprasti kodėl tavo post iš mal ištrynė, jei mes jo neskaitėm? Jei turi išsaugojęs papost'ink čia arba bent jau pagrindinę mintį parašyk, labai įdomu. Nebijok iš čia niekas neištrins (nebent necencūrinių žodžių privartojai ten) .

                Na su trūkumais visada yra taip, kad jei nėra kažko kas seriale patiktų, negatyvas nustumia viską. Taip pat daug lemia išankstiniai nusistatymai, jei anime jų nepatenkina, jis dažnai bus išvis nurašomas kaip niekam tikęs. Tarkim iš savo pusės man taip buvo su Erased, Kiznaiver ar Kabaneri. Daug tikėjausi ir daug jie žadėjo, bet ant galo viskas nusivažiavo ir likau nusivylęs. Tuo tarpu atvirkščiai atsitiko su Grimgar, atrodytų nieko ten gero nėra, daugumą peikia ir laiko kaip pervertintą, bet man asmeniškai jis patiko, nes žiūrėjau į jį nieko gero nesitikėdamas, o užsikabinau už veikėjų būrelio kaip komandos vystymo ir tai man šį serialą išnešė iš negatyvo. Tačiau jo trūkumų aš nurašyti negaliu, nes jie akivaizdūs.

                Re:zero aš vertinu teigiamai, pirmi epizodai man visai nepatiko, bet antroje arkoje užkabino ir po to jau kiekvienos serijos laukiau su nekantrumu. Pagrindinės problemos, kurias aš matau, tai per daug šokinėjantis Subaru vystymas, stipriai uždragintas istorijos tempas šiuo metu ir tai kaip serialas ignoruoja pagrindinę istoriją (kodėl Subaru atsitiko kas atsitiko). Taip pat akivaizdu, kad kai kur buvo ryškiai perdėta su bandymu žiūrovą šokiruoti tam tikromis scenomis. Bet man įdomu į kokius istorijos vingius ir extremumus istorija nukels Subaru ir kaip jis tas problemas spręs. Taip pat manau, kad pačių didžiausių problemų šis anime išvengė ir galutinis rezultatas nebus labai blogas, bet dar reikia sulaukti pabaigos.

                Spoileris:
                Bet labiausiai nesuvokiu, kaip dar neišsikrovė tas jo telefonas. Tai tiesiog bado akis.


                Šiaip manau šiom dienom galima pilnai susitaikyti, kad kiekvienas užhype'intas anime susilauks antra tiek negatyvių atsiliepimų. Ir nereikia jų ignoruoti, nes jie dažniausiai nėra iškelti be pagrindo (ką mano akimis visąlaik bando paneigti Augis). Čia jau nuo asmens priklauso ar jis suras tai kuo gali mėgautis viename ar kitame anime ar nesuras, tik aišku bet kokia nuomonė turėtų būti pagrįsta argumentais.
                Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2016-08-19, 08:43.

                Comment

                • Dai-Katana
                  Podcast or Death




                  • 2004 10 04
                  • 687

                  #9
                  Nieko blogo negaliu pasakyti apie šitą anime. 20 epizodų sužiūrėjau. Personažai nėra visiški daunai, pagrindinis irgi nėra blogas. Atrodytų, kad gal dažnai žliumbia ir panašiai, tačiau dešimt kartų nukapojus rankas kojas ir žarnas paleidus bei prisižiūrėjus į visur išdrabstytus lavonus ir jų gabalus čia normaliam žmogui stogas dar ne taip pavažiuotų.

                  Pradinės kokios 10 serijų davė tokį SAO vibe, bet paskui labiau man jis mindfuckinis pasirodė. Labiau man jis panašėjo į Memento filmą kurtą ir rašyta Christopherio Nolano - iš pirmo žvilgsnio padrikas filmas. Jo restartas gyvenimo keliose vietose buvo užknisęs, bet sulaukus kitos serijos kaip ir atlėgsta tas nepasitenkinimas.

                  Man siužetas visai patinka. Labiau gal dėl to, kad toks fentezi stilius prie širdies. Haremas yra čia šioks toks, bet mergos nėra kvailos kiaunės ir su didesniais kiaušais nei pats protoganistas. Nors gal ir ne haremas... Romantikos šiek tiek ir tiek. Abiem atvejais ji vienpusė kolkas atrodo. Ir Rem atveju ji atėjo skaudžiai ir kruvinai - ne iš karto. Pofig man ta romantika vistiek. Tiesiog ryšiai tarp personažų vystosi ir tas yra gerai. Elementas animėje, kuris žiūrovui sukelia simpatijas visokiems meilės trikampiams ir kas svarbiausia - padeda perteikti ryžtą, emocines būkles, duoda kaip visuose panašiuose animuose - "subjektą, kurį žūtbūt turi apginti".

                  Ganėtinai kruvinas anime. Šiaip labai kruvinas. Tas yra gerai. Išskyrus kur tas psichas kultistinis sau pirštų sąnarius kandžiojo. Šikt eina jis. Gerai dar kad nagų neatsilupinėjo.

                  P.S. Nepanašu, kad 25 epizodų jam užteks kad pabaigti istoriją. 20 epizodas o vis dar neaišku kas ta ragana ir tik jos dantis parodė 20 serijoje. Manau bent jau.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2016-08-19, 09:11. Priežastis: P.S.

                  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                  Comment

                  • Augis24
                    AZ rėmėjas




                    • 2009 03 29
                    • 769

                    #10
                    Autorius Miesto_Druidas

                    Šiaip manau šiom dienom galima pilnai susitaikyti, kad kiekvienas užhype'intas anime susilauks antra tiek negatyvių atsiliepimų. Ir nereikia jų ignoruoti, nes jie dažniausiai nėra iškelti be pagrindo (ką mano akimis visąlaik bando paneigti Augis). Čia jau nuo asmens priklauso ar jis suras tai kuo gali mėgautis viename ar kitame anime ar nesuras, tik aišku bet kokia nuomonė turėtų būti pagrįsta argumentais.
                    Ka bandau paneigti, tai, kad zmones, kurie istikro nemego tam tikro anime, bet ji paziurejo vien tik tam, kad isreikstu savo nepasitenkinima

                    Don't like it - ignore it. Patiko, negavai ko tikejais - viskas okay. Bet erzina tiesiog, kai visai su sudais sudirba, nors ir buvo geru vietu, taciau vis vien nebuvo ju pamineta ir sudirbta viskas su sh. Tai del to ir stengiuosi buti The Positive Anime Knight.

                    Comment

                    • AnimeSayWhat
                      God Left Me Unfinished

                      • 2016 08 15
                      • 12

                      #11
                      Cia Va kaip viskas prasidejo.
                      Spoileris:

                      Tada cia suvariau viena zmogu kuris sake, kad SAO nekencia.(pazymejau save kaip ''me'')
                      Spoileris:

                      Ir cia ant kissanime susipesiau su vienu fanu re:zero (As Surrender)
                      Spoileris:

                      Comment

                      • AnimeSayWhat
                        God Left Me Unfinished

                        • 2016 08 15
                        • 12

                        #12
                        Ir va ka man adminas atsiunte po poros val situ skerdyniu lol
                        Spoileris:

                        Comment

                        • AnimeSayWhat
                          God Left Me Unfinished

                          • 2016 08 15
                          • 12

                          #13
                          Gaila savo konkretaus post negaliu perkurt nes kruva ten ko prirases buvau.
                          ir screenshot nepaiemiau
                          Spoileris:

                          Comment

                          • Dai-Katana
                            Podcast or Death




                            • 2004 10 04
                            • 687

                            #14
                            Postinant pasistenk redaguoti ankstesnį pranešimą, kad nebūtų kelių postų iš eilės kaip kokiam chate.

                            Ištrinta tema buvo, nes jis labai abstrakti greičiausiai ir labiau kaip provokacinė. Bent jau toks įspūdis susidaro iš pavadinimo jos. Moderatorius stengiasi palaikyti kuo konstruktyvesnius topikus ir suprantu jį. Tai ypač svarbu tokiose vietose kaip MAL ar panašiai, kur aktyvių žmonių tūkstančiais yra. Priešingu atveju pavirstų į tokią šiknaskylę kaip 4chan ar reddit su trollinimais, baitais ir provokacijomis be normalios diskusijos.

                            Va dėl tokių paprastų klausimų reikalingas chatas. Tiek čia tiek dar kur.

                            Tačiau bet kokiu atveju patį anime aš vertinu šiek tiek labiau nei vidutiniškai šiuo memomentu. 6-7/10 su pirmais epizodais kiek žemiau, paskutiniais aukščiau.

                            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                            Comment

                            • AnimeSayWhat
                              God Left Me Unfinished

                              • 2016 08 15
                              • 12

                              #15
                              Kas teisybe tas teisybe.
                              bet as nesitykejau, kad tiek daug zmoniu prades atsakynet it thread. kaip isprotejo ten visi replyint pradejo

                              Comment

                              Working...