Yotsuba&!

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • amidau
  ☣☠☣  • 2007 04 25
  • 1384

  Yotsuba&!

  Yotsuba&!
  よつばと!

  Autorius: Kiyohiko Azuma
  Leidėjas: ASCII Media Works
  Žanrai: Gyvenimiškas, Komedija
  Leidžiama nuo: 2003-08-27
  Apimtis: 80 + ? skyrių (tebekuriama)
  ANN reitingas: 8.88 (228)
  MAL reitingas: 8.91 (3282)

  Papildoma Info:


  Paskutinis Azumanga Daioh kūrėjo Kiyohiko Azuma darbas. Visi įvykiai sukasi apie, penkiametę Yotsuba Kowai, kuri trykšta energija ir yra linksma, smalsi, keista, tokia keista, kad net savas tėvas ją vadina keista. Pradžioje išaiškėja, kad ji netik labai keista, bet ir visiškai nieko nežino apie daugelį visiems suprantamų dalykų, tokių kaip supynės ar durų skambutis. Ši manga serija ir seka šios mielos mergaitės beveik kasdieninį gyvenimą, kiekviename chapteryje ji atranda ir savaip interpretuoja vis kažką naujo todėl niekad negali žinoti kas nutiks toliau ir kaip Yotsuba pasielgs šį kartą.

  Yotsuba Koiwai

  Pagrindinė šios istorijos veikėja, nepaprastai energinga ir guvi mergaitė, vadovaudamasi savo vaikišku ir be galo neįprastu entuziazmu, ji užkrečia visus aplinkinius gera nuotaika ir priverčia iš naujo pažinti pasaulį, kitu kampu. Prieš persikeldama į naująjį namą, ji gyveno su savo netikru tėčiu, pas jo mama, kažkokioje saloje, kuri pagal Yotsuba yra kažkur "kairėje". Apie jos kilmę nėra beveik jokių žinių išskyrus tai, kad ji savo tėvų neteko kažkur užsienyje ir vėliau ją apsiėmė globoti ponas Kowai. Vardas Yotsuba verčiasi kaip "keturlapis dobilas", taigi pažiūrėjus į jos šukuoseną, toks vardas jai puikiai tinka.
  Mr. Koiwai

  Yotsubos netikras tėvas, jo vardas nežinomas, nes jį visi vadina ponu Kowai arba tiesiog Tėčiu. Priežastys kodėl jis apsiėmė globoti Yotsuba labai miglotos, pagal jo paaiškinimą jam tiesiog patinka ją globoti. Nors jis ir sako kad Yotsuba yra keista, tačiau kartais jis neatsisako prisidėti prie savo globotinės ir pabūti ne ką mažiau keistu. Ponas Kowai pavaizduotas, kaip gana didelis tinginys, dažniausiai jis dėvi apatinius marškinėlius ir boksininko trumpikes, dirbdamas namie jis nekartą turėjo atsiprašinėti už savo neatsakingumą, nors jis dirba vertėju, tačiau ką ir iš kokios kalbos į kokią kalbą verčia taip ir lieka neatskleista. Nepaisant to, kad jis neturi jokių tėviškų įgūdžių, tačiau jis bando būti geu tėvu Yotsubai.
  Takashi Takeda

  Pono Kowai bendraklasis ir Yotsubos draugas. Jo ūgis 210 centimetrų, todėl prieš kitus personažus o ypač prieš Yotsubą jis atrodo tikras milžinas. Jis visada vadinamas tiesiog Jumbo (milžinu). Jis dirba savo tėvo gėlių parduotuvėje netoli Youtsubos namų, jis dažnai atvyksta į svečius, todėl yra tarsi youtsubos šeimos narys. Jo sausa humoro jausmas ir neišraiškingi sąmojai, dažnai trigdo Ayase šeimos narius. Jumbo tip pat yra gana impulsyvus ir dažnai organizuoja išvykas vaikams, pavyzdžiui į žvejybą ar stebėti žvaigždžių. Taip pat Jumbo jaučia slaptą susižavėjimą Asagi, jis dažnai bando pasinaudodamas Yotsuba atsidurti šalia Asagi, tačiau jo planai dažnai atsisuka prieš jį.  Piešimas išties gražus, viskas perteikta kruopščiai ir labai detaliai. Aplinkos žavi realiu vaizdavimu, medžiai, krūmai, pastatai, daiktai pavaizduoti nepriekaištingai, taip pat žavi ir realūs firmų pavadinimai, pvz Nikon fotoaparatas atrodo tarsi tikras. veikėjai taip pat atrodo puikiai, o raukšlėti ar vis kitoje pozoje prigludę drabužiai suteikia dar didesnio realumo. Veikėjų veido išraiškos, pavaizduotos nuostabiai, jos puikiai išreiškia veikėjų emocijas, toks vaizdavimas būdingas Kiyohiko Azumos kūrybai, tikrai džiugu, kad šis žmogus neatsisako šio emocijų perteikimo stiliaus, nes juo daug ką galima perteikti geriau nei tekstu.

  Išties puiki gyvenimiška manga, sugebanti ne tik įtraukti, bet ir priverčianti garsiai juoktis. Mieli personažai, gražus piešimas priverčia susigyventi su šia istorija, su ne kantrumu laukti ką mieloji Yotsuba iškrės vėl. Didelę intrigą kelia nemažai paslapčių neaiški Yotsubos kilmė, kitų veikėjų kaikurios gyvenimo detalės, taigi laukiam naujų chapterių ir tikėkimės netrukus visa tai sužinosime. Dėl savo realistinio pateikimo, ši manga puikiai tarnauja, kaip pažintinis vadovėlis apie Japonija, taigi skaitydami šią mangą ne tik linksmai praleisime laiko bet ir susipažinsime su egzotiškosios Japonijos apylinkėmis ir japonų kasdienio gyvenimo ypatumais. Pakol kas duodu 9/10, kadangi ši manga dar kuriame balsavimo nedėsiu.

  Asagi Ayase

  Vyriausioji iš trijų Ayase šeimos dukrų. Ji kartu su šeima gyvena Yotsubos kaimynystėje ir lanko netoliese esantį universitetą. ji yra patraukli jauna moteris, kuri mėgsta erzinti kitus žmnes, o ypač savo tėvus. Pasak jos motinos, kai Asagi buvo jauna, ji labai priminė Yotsuba. Toks jos budas ir nepagarbumas kitiems ko gero atėjo iš jos motinos, erzinančios Asagi kai ji buvo vaikas, pavyzdžiui kai ji surado keturlapį dobilą, ponia Ayase vietoj jo parašė penkialapio dobilo, kurio Asagi negalėjo surasti.
  Fuka Ayase

  Jaunesnioji Asagi sesuo, jai šešiolika ir ji mokosi vietinėje vidurinėje mokykloje. Labiausiai tasakinga iš seserų ir yra mokyklos viceprezidentė. Fuka yra dažnai erzinama kitų veikėjų, ypač dėl savo rengimosi stiliaus ir jos humoro jausmo, tačiau ji kartais taip pat sugeba sunervinti Asagi. Ji dažniausiai vilki marškinėlius su netradiciniais užrašais ar simboliais, dėl šio apsirengimo stiliaus ją ir traukia per dantį jos šeimos nariai. Taip pat ji mėgsta pliušinius žaislus, pavyzdžiui jos kambaryje yra Azumanga Daioh pagrindinės veikėjos Chiko tėvo pliušinė figūrėlė.
  Ena Ayase

  Jauniausia Ayase šeimos dukra, Ena keliais metais vyresnė už Yotsuba ir yra jos geriausia draugė. Ji yra protingesnė už savo bendraamžius ir bando būti atsakinga, ji rūpinasi ekologija ir riboja savo oro kondicionieriaus naudojimą. Ena'os pastangos saugoti Yotsubos jausmus dažnai priverčia jai nekaltai pameluoti,pavyzdžiui pagirti jos vaikiškas tepliones ar toliau sakyti, kad kartoninis roboto kostiumas iš tikrųjų yra robotas. Taip pat ji užsiiminėja rytine mankšta kartu su kitais apylinkių vaikais. Ena visiškai nebijo tokių dalyku kaip varlių ar gyvos žuvies apdorojimas.  Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2012-09-22, 12:27.
 • SaimonasSako
  Manga >>> Anime

  • 2008 03 13
  • 164

  #2
  Aš turbūt sakau taip apie kiekvieną amidau aprašyta mangą, bet nesu skaitęs nieko panašaus Čia toks nuostabus kūrinys, dar turbūt niekad taip nesijuokiau ką nors skaitydamas Skaitosi labai greitai, vakar parsisiunčiau ir per +-15 min pirma tomą perskaičiau
  Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
  NEDELSK - CLICK TO READ IT!
  sigpic

  Comment

  • amidau
   ☣☠☣   • 2007 04 25
   • 1384

   #3
   Autorius SaimonasSako
   Aš turbūt sakau taip apie kiekvieną amidau aprašyta mangą, bet nesu skaitęs nieko panašaus Čia toks nuostabus kūrinys, dar turbūt niekad taip nesijuokiau ką nors skaitydamas Skaitosi labai greitai, vakar parsisiunčiau ir per +-15 min pirma tomą perskaičiau
   He he, pagaliau atsirado dar kažkas skaitantis šią mangą
   Pasijuokti tikrai galima, bet bėda kad labai lėtai ši manga eina, o taip norisi dar Yotsubos T_T

   Comment

   • SataNa
    Mind Zone    • 2008 02 15
    • 600

    #4
    veikėjai žiauriai Azumanga Daioh panašūs
    Kartoškė

    Comment

    • amidau
     ☣☠☣     • 2007 04 25
     • 1384

     #5
     Autorius SataNa
     veikėjai žiauriai Azumanga Daioh panašūs
     Tas pats autorius juk

     Comment

     Working...