Kas stipriausias šinobis Naruto visatoje? (mangoje, komentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sharous
    Narys
    • 2010 11 08
    • 81

    Kas stipriausias šinobis Naruto visatoje? (mangoje, komentuojam)

    su draugu susiginčijom, kas vis dėl to stipriausias ninja. miręs, ar ne - nesvarbu.
    tai man įdomi jūsų nuomonė kas jūsų manymu stipriausias ir biškiuką argumentų brūkštelkit.

    aš manau, kad rikudo, nes pagal narutopedia jis valdo visus nature type ir turėjo rinnegan ar kažkas panašaus.

    p.s. nepeikit, kad vaikiška tema.
    39
    Minato Namikaze
    0%
    3
    Naruto Uzumaki
    0%
    18
    Madara Uchiha
    0%
    6
    Sasuke Uchiha
    0%
    4
    Hashirama Senju
    0%
    0
    Rikudo Sennin
    0%
    5
    Kitas (parašykite)
    0%
    3
  • Aramis

    #2
    įdėk balsavimą, daugiau aktyvumo bus... Dėl stiprumo, tai spėju jog Naruto. Kishis mus visada mokė,kad ateinanti karta stipresnė už praėjusią. Reali galimybė,kad ir dabar taip yra... Nes Ketvirtasis pačiam Madarai į kaulus davė, nepaisant išliaupsintojo ems. Su rinnegan irgi bus ne kitaip.

    Comment

    • Sharous
      Narys
      • 2010 11 08
      • 81

      #3
      Dėl balsavimo, vat bėda, kad nežinau kurie čia stipresni, silpnesni, nes manga skaityt pradėjau palyginamai neseniai.

      Tai kas, kad Kishimoto mokė, kad ateinanti karta stipresnė, bet šiuo metu tai tikrai nemanau, kad Narutas stipresnis už Hashirama. Nes kai kovojo prieš Madara + buvo lapinas (jei neklystu), ir tai pakrovė malkų.
      Paskutinis pakeitimas nuo Sharous; 2011-01-01, 11:57.

      Comment

      • Aramis

        #4
        Tam yra stebuklingas žodis Kitas(parašykite). Už Hashiramą ne stipresnis? Tiesiog iš smalsumo paklausiu kodėl? Madara dabar jau ne rodiklis. Jis dabar tesugeba tik teleportuotis, o kaip žinia tas, į kurį negali pataikyti nebūtinai stipresnis. Jeigu jau su draugu ginčijatės, tai reikėjo jo pasirinktą ir savo dėti, + kita (parašykite). Jei pasakysi kas ten jūsų favoritai, pakeisiu

        Comment

        • Sharous
          Narys
          • 2010 11 08
          • 81

          #5
          Dabar ne, bet jaunystės laikais Madara buvo iš ties stiprus, argi ne taip? Ką bekalbėt apie lapiną. Na nežinau, Narutui tik 16 metų, o jis jau stipresnis už Pirmajį kažkaip irgi nelabai. Labai svarbių argumentų irgi negaliu pateikt, nes mažokai apie Pirmojo kovojimo būdą. Bet faktas tas, kad Madaros žydėjimo laikais jį patiesė.

          EDIT: na juk nekursiu temą special for me and ma friend. Jis kaip ir favoritų neturi, bet ties sasukes ir madaros linksta. O man įdomi ir kitų nuomonės.
          Paskutinis pakeitimas nuo Sharous; 2011-01-01, 12:46.

          Comment

          • Aeval
            Rašytojas


            • 2009 01 12
            • 259

            #6
            Manau, kad stipriausias yra (bus) Naruto. Demon fox, chakros kiekis ir pan. Bet dar jam reikia mokytis ivaldyt tai ka turi. Kol kas yra stipresniu uz ji ( nemanau, kad jis dabar Madara iveiktu ), bet Kishi jam piesia slovinga ateiti ( nindze, kuris pakeis pasauli ).

            Comment

            • nemesis
              Super mega ultra rašytojas

              • 2010 11 08
              • 1186

              #7
              Stipriausias dabar yra Kabucimaras su savo pupitais

              Comment

              • baganas
                Narys
                • 2010 08 14
                • 31

                #8
                Kalbama yra individualia,bet tuos zombius galima laikyt kaip sumonus..


                Comment

                • Shinigami-
                  Narys

                  • 2010 09 03
                  • 36

                  #9
                  Well ofc it's naruto who else could it be? ^__^



                  Comment

                  • arc9944
                    wut?

                    • 2010 01 30
                    • 92

                    #10
                    1.Rikudo Sennin
                    2.Madara (Prime) / Hashirama
                    3.Kabuto
                    4.Naruto(KM)/Sasuke (EMS)

                    Logiskiauses top'as butu toks...

                    Spoileris:
                    Tik del kabuto nesu tikras... jisai yra 2 arba 3 vietoj

                    Comment

                    • tobyy
                      Narys

                      • 2009 10 20
                      • 80

                      #11
                      Šiaip tai aš manau kad Minato arba Sarutobi's, pačių blogiausių atveju mirtų kartu su savo priešininkų, nes su "Dead Demon Consuming Seal" technika niekas nesusitvarkys.
                      Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                      Legendary ninja of nine tails...

                      Comment

                      • arc9944
                        wut?

                        • 2010 01 30
                        • 92

                        #12
                        Autorius tobyy
                        Šiaip tai aš manau kad Minato arba Sarutobi's, pačių blogiausių atveju mirtų kartu su savo priešininkų, nes su "Dead Demon Consuming Seal" technika niekas nesusitvarkys.
                        Dauk kas su ta tehnika susidorotu...(ilgas sarasas)
                        Rikudo sannin (net nieko sakyti nereikia )
                        Itachi,Sasuke(Sussano,genjutsu...)
                        Madara (time space jutsu..)
                        Naruto (clonai, didelis greitis ir KM su tom chakros rankom.. dar treniruojasi su nauja tehnika kuri tikriausiai veiks is didelio atstumo..)
                        Siaip vardinti dauk galima, reikia palaikyti atstuma ir neleisti buti suciuptam...
                        Manau dauguma didziausio lygio kovotoju tai sugebetu


                        Minato tikrai arti virsunes ir ne del tos tehnikos...

                        Comment

                        • tobyy
                          Narys

                          • 2009 10 20
                          • 80

                          #13
                          Tikrai kad ne daugumą, nes matėme Sarutobi's vs Tobirama,Hashirama ir Orochi, manai jie buvo žemo lygio kovotojai? Ir kaip žinome Edo Tensei leidžia naudoti visas prikviestųjų technikas o Sarutobi's laimėjo būtent dėl to kad turėjo šia technika.
                          O Sarutobi'o ir Minato tikrai greitis žymiai skiriasi patys matėme mangoje, aišku šita technika yra paskutinis variantas Minato ir be jos turi savo kovos stilių.
                          Dabar dėl Naruto kai naudoja Nine-Tails chakra klonu naudoti tikriausiai negalės.
                          Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                          Legendary ninja of nine tails...

                          Comment

                          • arc9944
                            wut?

                            • 2010 01 30
                            • 92

                            #14
                            Autorius tobyy
                            Dabar dėl Naruto kai naudoja Nine-Tails chakra klonu naudoti tikriausiai negalės.
                            Kolkas mangoje sakoma kad negales. Bet kai jis nebus tame rikkudo mode jis gales naudoti klonus.

                            Autorius tobyy
                            Sarutobi's laimėjo būtent dėl to kad turėjo šia technika.
                            Nepavadinciau to laimejimu, pavadinciau tai kamikadzes ejimu , kai zinai kad neturi sansu laimeti tj nusizudai save ir kita
                            Bet sakau neverta del tos jutsu kelti sarutobi i padanges...

                            Ir butent Minato stirpus ne del tos jutsu....

                            Comment

                            • ♥MiKi_LT
                              Naujokas
                              • 2011 02 13
                              • 8

                              #15
                              ar taip ar kitaip stipriausiais bus Narutas :3

                              Comment

                              Working...