Demon Hunters-01 [Mano manga]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Guglz
    Naujokas
    • 2011 09 02
    • 4

    Demon Hunters-01 [Mano manga]

    Megaukites ir kritikuokit ;D









    Na stai link i visa episoda.

    http://imageshack.us/g/710/97698597.jpg/
  • pinokio
    友情

    • 2008 11 16
    • 218

    #2
    Hmmm..... Sėkmės tobulejant!!!

    Comment

    • vykis
      Narys

      • 2009 02 18
      • 70

      #3
      Na tobuleti tikrai dar yra kur

      asmeniskai manau, kad jei bandytum patonuoti, butu kiek lengviau skaitytojui susiorientuoti, nes pora kartu turejau isiziureti kad suprasciau kas kur kaip. Taip pat krito i aki fonu nedetalumas.

      sekmes tobulejant

      Comment

      • 青の狐 Ao no Kitsune

        #4
        Bandymas kurti manga yra tikrai sveikintinas.
        Taip pat sutinku su vykiu, kad reikėtų patonuoti. Jei kyla problemų iš kur gauti tonų, manau internete jų galima rasti per akis. Dau dėl piešimo stiliaus negaliu pasakyti. Tikrai trūksta detalumo ir linijų švelnumo, be to proporcijos netaisyklingos, bet visa tai ateina su laiku ir praktika. Nemesk šio darbo ir ateityje tikrai galėsi džiaugtis savo kūryba. Patarčiau atsižvelgti į rašybos klaidas (caring=carrying ir dar daug kitų, bei nepamiršti taškų sakinio gale). Man asmeniškai nepatinka rėmelių išdėstymas. Jis gan vienodas ir labiau primena šiaip komiksų, o ne manga išdėstymą. Gal reikėtų pamėginti į vieną puslapy įtalpinti nuo daugiau nei 1 ar tris rėmelius ir tegul jie su kraštinėm ir be jų, tegul dengia vienas kita ir geriau būtų, kad dažniau naudotum taisyklingo keturkampio formos rėmelius, o visus tuos įstrižus paliktum scenoms su veiksmu ar stipriom emocijos.
        Sėkmės piešiant ^^

        Comment

        • B3llj3

          #5
          Mhm.. Visai neblogai :3
          Sėkmės tobulėjant! ^-^

          Comment

          • Toxiz
            Naujokas

            • 2009 10 25
            • 13

            #6
            Yeaaaah, tikrai verta atsakinėti į 2 metų senumo postą.

            Comment

            Working...