Saviveikla

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mildziux
    tebunie meska!

    • 2003 07 25
    • 35

    Saviveikla

    Vienintelis tinkamas zodis, kuri suradau.
    Taigi, ar kas nors is sios bendruomenes kuria patys savo mangas, ar jos taip ir tures ismirti? A?

    As pati ir mano drauge tai labai rimtai i tai ziurim, nors jai kurybine krize. Galvoju savo komixu daugiau nupiesti, nugaleti baisia geda del mazu piesimo klaideliu, nuskenuoti, ir paleisti i platuji pasauli Keenspace tinklalapy...

    Jeigu niekas cia tuo neuzsiima, bent leiskit issipasakoti, kaip baisu, kai laikai veikejus savo vaikais ir pastoviai turi pasokti is vietos bei lakstyti po soda dziaugiantis, kad sugalvojai tokia puikia istorija, po to kristi ant zoles ir ja slykstetis. O gal as tiesiog labai emocionali...? Atradau toki desni, kad kuo daugiau as planuoju ir mintyse detalizuoju savo manga, tuo maziau norisi ja piesti. Tai jau susiko kokius penkis projektus. Paskaiciuojam... baisus enciklopedijos ilgumo komiksai, besitese tik per 30 puslapiu... juokinga pasakele, kuria as (mintyse) ispletojau i romana ir numeciau... grazi, shounen, mylima istorija apie kara ir politika, kuri irgi mire... kvailoka plastelinine istorija apie PUODELIU PARDAVEJA... buvo daug daugiau, bet cia tik tie, kuriu labiausiai gailiuosi. Kaip lewwwdna.

    Nezinau, apie ka as isvis norejau rasyti, bet gi kaip nors reikia pradeti diskusija.
    Girls don't like boys, girls like cars and money...

    Boys will laugh at girls when they're not funny...
  • zio
    Administratorius


    • 2000 02 22
    • 264

    #2
    shiaip nzn kaip tu paishai, bet kazhkodel abejojuos ar verta tau prasideti. Visu pirma uzhsisvajoti visada idomu : susikurtsi sau priimtinus personazhus, pletoti ivykius ir wiska pagal savo skoni. Tada dar dar mastai, taisai sceariju, personazhus gilini ir teip toliau. Tisiog lyg mintyse skaitytum savo knyga. Bent jau man teip buna ( tik ne su manga, bet panashumas tas pats). Na o kai prirekia sedeti ir pieshti...entuziasmas ishgaruoja. Na ir nenuostabu, juk didelis darbas teis yra...gali ir pabosti beto dazhnai shauna geesniu minchiu ar uzhsimimu tad teip ir numetamas.

    Comment

    • Mildziux
      tebunie meska!

      • 2003 07 25
      • 35

      #3
      Niaaaaaa. Geresnio uzsiemimo tai as tikrai nerasiu. Gal nuo trecios klases paisiau, paisau ir paisysiu. Tik toks bjaurus dalykas, kad va dabar... neisejo man pedas nupiesti, tai ir sedziu nusiminus. Atrodo, man teks visa ta daikta su kompu paredaguoti.

      Norejau mamai iduoti savo piesini, kad nuskenuotu ir as galeciau ji cia prideti, bet ji pamirso mane pakeeeeeelllllltiiiiiiii!!! Po to paskambino puse desimt, pazadino is gilaus, saldaus, turiningo miego ir pranese, kad pamirso! O siandien vienintele diena, kai ji dirba! O skeneris tik pas ja darbe! O Egle Vokietijoj ir negaliu jos skenerio naudoti be leidimo! (As ir jos namu rakto neturiu) Dieve dieve... gal iki to laiko, kai vel eis i darba, pavyks nupiesti ka nors geresnio.
      Girls don't like boys, girls like cars and money...

      Boys will laugh at girls when they're not funny...

      Comment

      • zio
        Administratorius


        • 2000 02 22
        • 264

        #4
        na pieshti chia daugumai patinka
        bet kai eina kalba apie mangos ieshima , teis bishki kas kita jau gaunas

        Comment

        • Mildziux
          tebunie meska!

          • 2003 07 25
          • 35

          #5
          Jo, toks grandiozinis projektas karta ateme is manes be galo daug jegu ir laiko. Nezinau, ka tuo metu galvojau, bet ten buvo gal astuonios siuzeto linijos, kruva instrukciju, kaip pakeisti pasauli ir dar klaikiai sudetingos kiekvieno veikejo istorijos...

          Bet as pasimokiau. Dabar turiu gal keturis ar penkis veikejus is viso ir paprasta, elementaru siuzeta. Bet ka is jo galima padaryti........

          Geriau parasysiu, kai busiu daugiau nupiesus. Taciau tas kraupias kojas man reikes su kompu padailinti, nes man baisu i jas ziureti.
          Girls don't like boys, girls like cars and money...

          Boys will laugh at girls when they're not funny...

          Comment

          • DJ
            >_<'
            • 2002 02 20
            • 87

            #6
            nesupratau :/ čia kokstai fantazistu susirinkimas ar ką?

            sapaliojat čia kažkokias nesamones, aš tą aš aną, o aš paksą primušiau ir partrenkiau brazauska, bet pala per žines tai juk nerodė, tai niekas manim ir netikės
            taipkad kol nepamatysiu nei vieno pavizduko kokius jus super duper šmiker šmaker mangas npaišę turit tai, .. . tai... :dizzy:
            vienžodžiu nenusipeizikit gerai, arba atsakot už bazarą arba eikit svilpt!

            Comment

            • Mildziux
              tebunie meska!

              • 2003 07 25
              • 35

              #7
              Killer...

              Nera reikalo cia isizeisti del nieko. As sakau, kad norejau iduoti mamai nuskenuoti, bet nespejau. Jei primusei Paxa ir Brazauska, tai sveikinu.
              Girls don't like boys, girls like cars and money...

              Boys will laugh at girls when they're not funny...

              Comment

              • Mildziux
                tebunie meska!

                • 2003 07 25
                • 35

                #8
                Nors nesistebiu, kad cia mazai kas raso, jei taip kraustomasi is proto del kiekvieno posto. Ar kas nors yra lankesis padoriuose uzsienio anime forumuose?

                Apskritai, kam as sita rasau, dar prikibs kas nors is kolonijos. :disgust:
                Girls don't like boys, girls like cars and money...

                Boys will laugh at girls when they're not funny...

                Comment

                • Mildziux
                  tebunie meska!

                  • 2003 07 25
                  • 35

                  #9
                  Nuostabi jusu klase... man kazkaip mazuma sunku nesiparint. Lietuvo internete retai lankausi. Matai, cia protas ir elgesys laisvesnis, tai zmones, isskyrus mane, supranta kritika. Ups. As juk ne pas psichoterapeuta.

                  Nuskenuociau viska ir parodyciau placiajai visuomenei, bet kad prie jokio skenerio negaliu prieiti. Kita savaite tai turbut galesiu. O apskritai, tai as sita rasiau ne tam, kad apie savo manga pasigirciau, o suzinociau, ar daug jas kuria. (Po to si ta suzinojau...) Nuuuuu... bent del vienos veikejos sukuosenos nesigediju, tikrai verta butu ideti parodyti...
                  Girls don't like boys, girls like cars and money...

                  Boys will laugh at girls when they're not funny...

                  Comment

                  • Mildziux
                    tebunie meska!

                    • 2003 07 25
                    • 35

                    #10
                    Todel visi stipriai stipriai apsikabinkim...

                    Kazin, ar as tas pasaipas taip uztikrintai ir uzciaupsiu. Piesimu didziuojuosi, o va su siuzeto igyvendinimu - nelabai, nelabai... nors as tiesiog paranojike. Zmones skaitydavo net tuos senuosius komiksus, kuriuos as is gedos ismirkiau vandeny ir ismeciau...

                    Na, aisku, kai turesiu laisva kelia prie skenerio, papostinsiu. Kol kas uzsiimu piesimu. *very busy*
                    Girls don't like boys, girls like cars and money...

                    Boys will laugh at girls when they're not funny...

                    Comment

                    • DJ
                      >_<'
                      • 2002 02 20
                      • 87

                      #11
                      Originally posted by Mildziux
                      Nuskenuociau viska ir parodyciau placiajai visuomenei, bet kad prie jokio skenerio negaliu prieiti. Kita savaite tai turbut galesiu.
                      primuščiau viską ir visus, bet deje paraližuotas nuo kaklo esu. Kita savaite tai jau turbut įstatys naują stuburą ir eisiu visų tada mušt.
                      plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai

                      kaip aš nekenčiu kai taip ateina ir skiedžia čia visokias nesamones, tai gi gal turi kokiu senų savo mangu nuskenavus ar tu tik užvakar pradėjai paišyt ?
                      :curse:

                      Comment

                      • Mildziux
                        tebunie meska!

                        • 2003 07 25
                        • 35

                        #12
                        Ne apie savo mangas as isvis cia norejau kalbeti! Ne apie save, suvoki sitoki daikta? As norejau paklausti, ar daug zmoniu piesia mangas!

                        Klausyk, ar tu manes asmeniskai nekenti, ar kaip cia dabar? Esu maciusi ir cia, ir kitur daug didesniu nesamoniu, nei pati parasiau.

                        Ne, as nieko neturiu nuskenavusi, nes man tai butu pridare nemazai problemu. Tu senu mangu man geda, ju yra per daug, kad nuskenuociau, niekas neskenuoja mangu, nupiestu liniuotam ar languotam sasiuviny, ir gailiuosi, kad isvis pradejau sita tema, nes pasirodo, cia tik piesiniu reikia.
                        Girls don't like boys, girls like cars and money...

                        Boys will laugh at girls when they're not funny...

                        Comment

                        • DJ
                          >_<'
                          • 2002 02 20
                          • 87

                          #13
                          gerai, aš pasakysiu tau tiesiai šviesiai, jei dar nesupratai,
                          Aš netikiu kad tu esi nupiešus bent viena suknistą mangą
                          ir niko aš prieš tave neturiu, tiesiog labai pergražiai čia rašai kad tai būtu tiesa, turi kažkaip įrodyt savo pasakojimus.

                          Comment

                          • Mildziux
                            tebunie meska!

                            • 2003 07 25
                            • 35

                            #14
                            Ai, tik tiek!


                            Negi as tau jas visas taip ir nuskenuosiu? Gerai, nupiesiu, bet negi as visa savo manga ir idesiu i sita foruma?

                            Am, nezinau, kaip tiksliai cia atsakyti, bet esu nupiesusi, ir dar kiek...
                            Girls don't like boys, girls like cars and money...

                            Boys will laugh at girls when they're not funny...

                            Comment

                            • DJ
                              >_<'
                              • 2002 02 20
                              • 87

                              #15
                              tai bent vieną gali parodyt ar ne ?

                              Comment

                              Working...