Jūsų pasiūlymai komiksų / mangos parduotuvei Herojus.lt

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Herojus.lt
    Naujokas
    • 2013 12 06
    • 1

    Jūsų pasiūlymai komiksų / mangos parduotuvei Herojus.lt

    Labas rytas, manga bei anime mėgėjai,

    Su Jumis sveikinasi šiuo metu tik komiksų parduotuvė, bet greitu metu mangą pardavinėti planuojanti parduotuvė - Herojus.lt. Neslėpsime sulaukėme daugybės Jūsų laiškų su užklausimais, patarimais ar kritika. Esame už tai dėkingi. Mes veikiame tik antrą mėnesį, todėl tobulėti tikrai dar turime kur. Kadangi mūsų komandoje trūksta žmonių turinčių žinių apie mangą, anime bei kitus susijusius aspektus nusprendėme paklausti Jūsų nuomonės

    Ar galėtumėte pakomentuoti šiuos klausimus:
    1) Kokią mangą norėtumėte matyti Herojus.lt parduotuvėje?
    2) Kaip vertinate dabartinį Herojus.lt puslapį? Ko jam trūksta?
    3) Jūsų pasiūlymai, patarimai.


    Na... o jei nenorite viešai reikšti savo nuomonės su mumis susisiekti visada galite:
    info@herojus.lt
    dziugas.petruskevicius@gmail.com

    P.S. taip pat norėtume atsiprašyti moderatorių jei patalpinome savo žinutę netinkamoje temoje
  • airidas20th
    Narys

    • 2011 06 24
    • 47

    #2
    1)Norėčiau matyti vyresnei auditorijai skirta mangą, tokia kaip (Berserk,Claymore,Gantz, etc..), toliau populiarias mangas (Attack on titan, Highschool of the dead, Death Note,etc..), taip, pat unikalias siaubo žanro mangas(Doubt,Judge,Elfen Lied, etc..) bei galbūt įdomesnę arba standartinę shonen mangą(Rurouni Kenshin, Bleach, Soul Eater, Psyren, etc...). Vienu žodžiu, kažką panašaus.
    2)Ne esu web ekspertas, todėl nepasakysiu, tačiau jeigu planuojate prekiauti manga būtinai vėliau įterpkite manga skiltį, kad ji nepasimestu tarp komiksų ar grafinių novelių.
    3)Siūlyčiau susikoncentruoti ties vyresne auditorija, nes nemanau kad šios šalies žmonės brandžiais mato komiksus apie superherojus, tai liečia ne vien manga, bet ir amerikietiškus komiksus, galėtumėt tarkim kokį Sin City serijos komiksą savo parduotuvėje patalpinti, nes lietuviškos leidyklos taip ir nebaigė jos pilnai išversti.

    Comment

    • pawpwn
      Naujokas
      • 2013 11 23
      • 3

      #3
      1) Manga list (jei * yra reiskia butini):
      -Attack on titan*****
      -One piece***
      -Iron knight (kai prades volume eiti)
      -Berserk***
      -Death note
      -Magi*
      -Parasyte*
      -Akame Ga kill*
      -Vagabond
      -20th century boys*
      -Fairy tail( man paciam nepatinka fairy tail, bet sia manga megsta LABAI daug zmoniu tad manau kad ja tikrai priktu)
      -HUNTER X HUNTER*
      -yu yu hakusho*
      -Rurouni Kenshin
      -Bleach(man si manga irgi nelabai patinka, bet ja megsta LABAI DAUG zmoniu)
      -Naruto(man si manga irgi nelabai patinka, bet ja megsta LABAI DAUG zmoniu)
      -Terra Formars
      -Blade of inmortal
      -Flowers of evil************
      -Monster
      (Pavadinimuose galejo buti klaidu)

      Comment

      • Miglaja
        Cute potato ~


        • 2007 12 16
        • 560

        #4
        Tik visai neseniai sužinojau, kad Lietuvoj egzistuoja tokia parduotuvė, tai iškart susidomėjau nusipirkt ir kokį amerikietišką komiksą, tik nuliūdau, nes daugelio komiksų pirmųjų numerių jau nebėra (vieni parduodami nuo 3čio, kiti nuo 15to...:/ )

        Manau beprasmiška klausti kiekvieno žmogaus nuomonės atskirai dėl norimų mangų. Pasiūlymas - orientuotis į mases pažiūrėjus šitam psl. populiariausias arba geriausiai įvertintas mangas ir tiek : http://myanimelist.net/topmanga.php
        Bet čia vėlgi, sunkus reikalas, nes kiek Lietuvoj buvo bandyta "prijaukinti" mangą spausdintu pavidalu - nelabai pavyko. Kita vertus, jei mangos nebus verčiamos į LT kalbą, o bus pardavinėjamos anglišku vertimu - aš už
        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

        Comment

        Working...