Sunkiausia vieta piešiant

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • m-a-z-y-l-i-s

    Sunkiausia vieta piešiant

    Kokia kuno vieta jum sunkiausia piesti pasakykite ir ash paieskosiu jums totorialu ir ishversiu juos i LT kalba galesite pasimokinti...
    Ir neverykit kad ash tipo naujokas ir rasau nesamones nors si saita suzinojau labai nesenai apie manga tikrai ishmanau daug...
  • KazE
    Forumo vilkas
    • 2003 09 22
    • 139

    #2
    eik eik isversi :? o tau neatrodo kad jei jau zmones domisi anime manga tai anglu kalba tikrai moka :? ir kaikurie nat ir bendra supratima apie japonu :?

    o delsi ishmanymo as tau pasakysiu kaipsi viena karta man Homer J. Simpson per televizoriu pasake: "Klausyk dabar manes idemiai, kad ir koks grazus, greitas ar protingas bebutum, pasaulyje atsiras bent 1000000 zmoniu, kurie tau parodys, kaip tu nieko nesupranti"
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

    Comment

    • bi0dileet
      Miau

      • 2004 09 05
      • 27

      #3
      jo jo KazE žmogus nori padėt o tu jį kritikuoji taip žiauriai šeip būtų gerai jei rastum kokį tutorialą plaukus piešt nes ** gaunas

      Comment

      • m-a-z-y-l-i-s

        #4
        Autorius bi0dileet
        jo jo KazE žmogus nori padėt o tu jį kritikuoji taip žiauriai šeip būtų gerai jei rastum kokį tutorialą plaukus piešt nes ** gaunas
        http://artcorner.org/tutorials/lessons/hair/keiiii/
        Prasom... O tam kuris mane kritikuoja neatsimenu jo nick'o tai neturiu ka pasakyt... Nebent kad jam tik tuos simsonus o ne anime ziuret Na jej nenorit verstu tai tada jum tik ir angliski tutai...

        Comment

        • DJ
          >_<'
          • 2002 02 20
          • 87

          #5
          KazE - TU NIEKO NESUPRANTI

          Comment

          • Lei

            #6
            man reiketu pagalbos su rankomis... (delnais, pirshtais, nagais ir t.t...) kartais neblogaj isheina , o kartais tikras sh gaunasi...

            Comment

            • Foxsym
              I Want To Believe

              • 2005 10 29
              • 100

              #7
              mirus tema blin

              ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

              Comment

              • Thanatos

                #8
                Man sunkiausei kuna , akis ir veida piesti problemu nera .

                Comment

                • Mouse[ON]
                  me, myself and i

                  • 2005 06 21
                  • 50

                  #9
                  Kas nors turit ka nors pries simpsonus?! man tai nieko nera linksmiau (aisq yra bet..) kaip ziureti simpsonus ir juoktis!

                  P.S. m-a-z-y-l-i-s, vertinu tavo pastangas padeti, bet ar nepaprasciau butu tiesiog kur nors ikelti visa informacija kuria turi apie manga piesima? as nepiesiu, bet manau kitiem tai praverstu, nevisi zino ko nori paklausti, o kai informacija lengvai pasiekiama imi skaitai ir randi tai apie ka net negalvojai kad gali rejketi
                  "Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra." - Rėjus Bredberis

                  Comment

                  • juliteo

                    #10
                    man tai blogai sekasi piešti akis

                    Comment

                    • Foxsym
                      I Want To Believe

                      • 2005 10 29
                      • 100

                      #11
                      na jo mouse , pritariu ,butu daug parasciau,
                      ma nosi sunku piest je ka , is sono ypac bet ziurint kokiudar stiliu piesi, lb daug laiko uztrunku kol nupiesiu sia kuno dali, palygis su kitomis kuno dalimis.

                      ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

                      Comment

                      • piccosan
                        Daft Punk

                        • 2005 11 28
                        • 250

                        #12
                        man tai reik pasymokit piest,,,pirstus ir pedas...uzknisa.... nors ir siap nemoku piest...

                        Comment

                        • FAlleN_AngeL

                          #13
                          Man sunkiai pedos,pirstaij,nosis ir liemuo.

                          Comment

                          • CeraS`VictoriA

                            #14
                            man tai sunkiauisiai rankos ir uzpakalis lol
                            p.s. klausiau dailes mokytojos - rankas ismoksta normaliai piesti tik 5 kurse tad nesinervinkit jei neiseina ^^

                            Comment

                            • ocard'a
                              LaLe
                              • 2004 10 25
                              • 22

                              #15
                              Kol pradesiu piest bent pakenciamai man dar piest ir piest.. Bet, sunkiausia rankas
                              ir nosys tokios lame iseina
                              "Live and let live" is a polite way of saying "*** off".
                              -Me-

                              Comment

                              Working...