Balandžio parašų konkursas II dalis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • biganimefan
    Vienišė manijakė


    • 2008 03 20
    • 228

    Balandžio parašų konkursas II dalis

    Štai antroji dalis. Šioje dalyje tema yra - horror. Balsavimas viešas, kūrėjai už save nebalsuoja. Laukiame komentarų ir paaiškinimų, kodėl pasirinkote vieną ar kitą parašą.


    1.

    2.

    3.


    Linkiu sėkmės dalyviams.
    47
    Nr.1
    0%
    6
    Nr.2
    0%
    38
    Nr.3
    0%
    3

    The poll is expired.

  • ast.
    AZ rėmėjas


    • 2007 11 16
    • 159

    #2
    Atvirai, tai kokie efektai ten viename ar kitame paraše naudoti, tai man visiškai nerūpi, nes nieko apie tai nenusimanau tai balsuoju už tą, kurį vos pamačius manau, jog temą atitinka.
    1-jei matei anime, tai žinai šią veikėją ir jos elgesį, ir taip supranti iš kur tas galimas horror efektas. Tačiau nematęs, matai tik merginą, anime pavadinimą ir 'kruviną' foną.
    2-balsavau už šį, kadangi vien jau veikėjos veidas kraupokai atrodo, o tas fonas dar labiau suteikia to horror efekto..
    3-na.. man labiau su veiksmu galbūt šis parašas siejasi, nejaučiau jokio siaubo.

    Comment

    • Original_Prankster
      Mr. Mojo Risin'

      • 2008 11 04
      • 200

      #3
      Sutinku su ast. Elfen Lied man apskritai neatsocijuojasi su siaubu. Afro nematęs, bet parašas irgi jokių ypatingų jausmų nesukelia. O štai antras jau prie horror. Ir apiforminimas man patinka. Ne tai, kad tarp "keturių sienų", o toks laisvas. Nežinau kaip čia pavadint Ai ir veidas primena "Jokerį".
      Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
      There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #4
        Same here opinion dėl pirmojo. Balsavau už 2. o Afro fegas..hmm.. kur čia horror? Raudonų akių efektas?
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • fasian
          Tas kur daug kalba.


          • 2009 01 28
          • 586

          #5
          Autorius Original_Prankster
          Sutinku su ast. Elfen Lied man apskritai neatsocijuojasi su siaubu. Afro nematęs, bet parašas irgi jokių ypatingų jausmų nesukelia. O štai antras jau prie horror. Ir apiforminimas man patinka. Ne tai, kad tarp "keturių sienų", o toks laisvas. Nežinau kaip čia pavadint Ai ir veidas primena "Jokerį".
          Prie visų elfen lied aprašymų rašo kas šis anime horror stiliaus /su horror elementais :P
          Ech tie seni laikai ..

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            #6
            Autorius fasian
            Prie visų elfen lied aprašymų rašo kas šis anime horror stiliaus /su horror elementais :P
            Tai ir sige reikėjo žanrus parašyt, gal labiau temą atspindėtų
            Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-04-26, 15:47.
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Piano4rest
              ...
              • 2009 04 14
              • 65

              #7
              1- visai nebauginantis, pavaizduota rami mergina. Galima buvo parinkt kitokį vaizda iš šito anime. Juk tiek kraupių scenų jame buvo.
              2-va šitas tai jau tikrai panašus į horror. Kraupus veidas, tamsokos spalvos(už jį ir balsavau).
              3- šis man primena labiau įniršusį kovotoją, siaubo jausmo nesukelia.
              Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

              Comment

              • Chibi
                Protingai trenktas
                • 2009 03 31
                • 4

                #8
                Balsavau už antrą. Originaliausiai atrodo, labiausiai atspindi temą.

                Comment

                • Spirit of Nightmare
                  !,,!_ (-_-) _!,,!

                  • 2008 10 17
                  • 209

                  #9
                  Tarp rimtų kandidatų matau tiktais antrajį. Trečias visiškai horror neprimena, o pirmasis ko gero primintų tik tiems kas matė Elfen Lied.




                  Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                  [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                  Comment

                  • animegirl
                    Narys
                    • 2007 10 19
                    • 39

                    #10
                    2-vienintelis tema atitikes. 1ir3nekelia asociaciju su horror tematika.

                    Comment

                    • Chaoslity
                      Profesionali panikuotoja
                      • 2009 03 03
                      • 24

                      #11
                      Nr.2 Nes... hmmm... Horror (už šitą ir balsavau)
                      Nr.1 Irgi lyg ir tiktų, tik tiek, kad tie, kurie nežino/neskaitę/nematę Elfen Lied nesupras, ir be to, buvo galima parinkt 'siaubingesnę' sceną
                      Nr.3 Na, Afro Samurai tai man kažkaip nelabai rišasi su siaubu/baime/įbauginimu. Na taip, ten daug kraujo. Tai? Juk neišsigąsti, kai tau ima kraują tyrimams? O tos kurios tai prapjauna pirštą juk tai daro daugybę kartų, ir neišpritėja...

                      P.S. Afro kūnų pjaustymas ne toks turėtų būt skausmingas(juk auka iš kart miršta ), kaip Liusės galūnių nutraukimas

                      Comment

                      • Pasalune
                        Narys


                        • 2008 08 10
                        • 50

                        #12
                        Balsavau už 2 dėl įdomaus pateikimo. Paskaičius jūsų komentarus atrodo, kad horror tematiką visu turi suprasti vienareikšmiškai ir jeigu sige nėra kraujo - blogai. Nesutinku. Yra daug būdų išreikšti šitą temą ir nebūtinai viskas turi būti taip banalu bei aišku, kartais galima giliau paieškoti prasmės ir ją rasti. Sutinku, kad 3 darbas palyginus su kitais dviem nėra toks horror, bet net ir jame tai galima įžvelgti.

                        Comment

                        • Jin
                          Crazy Weirdo

                          • 2009 02 06
                          • 242

                          #13
                          2. Tikrai gražiai pateiktas, atrodo toks gan paslaptingas .

                          Comment

                          • SeiSoraYu
                            That's my pie.

                            • 2007 03 09
                            • 212

                            #14
                            Antras jėga Horror`iškiausias iš visų. Ir padarytas originaliai.

                            My DeviantArt

                            Comment

                            • AnimeFreak
                              Stalker >.>
                              • 2009 04 17
                              • 92

                              #15
                              Man labai patiko antrasis variantas.:] Ir daugumai patiko. Taciau man sunku nebalsuot uz Liucy.

                              Comment

                              Working...