"Baltasis Brangakmienis"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Alicce
    Narys

    • 2009 05 28
    • 50

    "Baltasis Brangakmienis"

    Labas visiems. Nusprendžiau sukurti tokį pasakojimą po to, kai užvakar susapnavau pirmajį skyrių.. Jeigu kam patiks, sakykit, rašysiu toliau.. Na aišku, sakykit jei ir nepatiks. Ir rašykit, jei pastbėsit klaidų. Tai mano pirmasis pasakojimas, tad nežinau ar daug kam patiks.
    Tai va, pirmasis skyrius (nemanau, kad jis per trumpas, nes neprisapnavau tiek, kad prirašyčiau dar daugiau ):

    1. "Sparnuotieji"

    Erdviame, tačiau sename kambaryje stovėjo neaukšta, maždaug penkiolikos metų mergina. Ji vilkėjo baltą apsiaustą. Iš jos nugaros kyšojo dideli, tamsiai mėlyni angelo sparnai. Kadangi pro langą švietė blyškus mėnulis, jo šviesoje šie sparnai atrodė šviesesni. Priešais merginą stovėjo maždaug dvidešimties metų vaikinas, kuris taip pat turėjo tamsiai mėlynus sparnus. Jo sidabro spalvos plaukai žėrėjo mėnulio šviesoje. Sparnuotosios merginos plaukai buvo balti, tačiau mėnulio šviesa juos tik dar labiau išryškino. Sidabraplaukis padėjo ranką merginai ant galvos ir paglostė. Jo baltas apsiaustas buvo aptaškytas sodriai raudonu krauju, net matėsi ir keletas gelsvo kraujo dėmių. Jo rankos buvo gana smarkiai sužalotos, tačiau mergina buvo sveika.
    - Privalai išvykti. Jie tuoj bus čia. Negaliu leisti, kad mano vienintelė sesuo žūtų nuo priešo rankos. Išsiųsiu tave į Žemę., - tare sidabraplaukis.
    - Į... Žemę?... , - sutriko sparnuotoji mergina., - tačiau aš ten niekada nesu buvusi, Samara!
    - Patikėk manimi, ten tau bus tikrai saugiau nei čia, tokiomis sąlygomis, Naya!, - Samara nervingai apsidairė, - laiko beveik nebeliko... Klausyk, svarbiausia - niekam Žemėje nerodyk savo sparnų! Žemėje tau gynėjas atsiras.. Turi atsirasti.
    Samara dar kartą paglostė Nayai galvą ir iššoko pro langą jį tuo pačiu sudayžydamas tiesiai ant panašios į jį išvaizdos vaikino, tačiau šis turėjo raudonus lyg kraujas sparnus ir buvo aukštesnis.
    Nayos sparnai dingo. Ji pajuto, kaip ją užlieja Samaros energija. Aplink merginą pradėjo šviesti ryški šviesa ir ji dingo kartu su šviesa. Į Žemę.
    Raudonsparnis kovėsi su Samara. Auštesnysis vaikinas turėjo du plonus, trumpus, tačiau tvirtus ir aštrius kardus. Samara paskliovė ilga, balkšva ietimi, kuri jau buvo kruvina nuo daugybės kautynių.
    - Nazka, jos jau nebepasisavinsi sau!, - suriko Samara.
    Nazka piktai nusišypsojo.
    - Vistiek ją rasiu, - tarė., - Bet kur ir bet kada.
    Staiga lyg iš po žemių išdygo raudonplaukis vyrukas kruvinu apsiaustu ir palietė Samaros kaktą.
    Nazka patenkintas vėl nusišypsojo.
    - Kiap ir planavau. Artimiausiu metu gali pamiršti bet kokios magijos naudojimą.
    Jis ir raudonplaukis nusisuko nuo Samaros ir dingo.
    Samara pažvelgė į savo ietį.
    - Šunsnkukis... Vis nesugebu išsiaiškint kaip jo padėjėjas naudoja šią galią - uždraust naudoti magiją... Gaila, kad netapome artimesni broliai... Bet net ir jis negali pasinaudot savo sese.. Negali..
    Samara žiūrėjo į savo ietį. Ji mėnulio šviesoje atrodė nublukusi nuo nuolatinio jos naudijmo kovose.
    Vaikinas atsiduso ir nuėjo gaivio miško taku, per tą pačią žemę, kurioje gulėjo daugybė negyvų sparnuočiu kaip ir jis pats.
    Samaros galvoje sukosi tik viena mintis - "Ar ji ištvers Žemėje nors dieną?..."


    Na, sakykit ką manot.. Lauksiu komentarų
    Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!
  • VaniLLa
    Naujokas

    • 2009 03 06
    • 20

    #2
    Neblogai, man visai patiko, tik trumpokas, tad daugiau greičiau susapnuok tęsinį. O jei apie patį kūrinį, tai trūksta aplinkos aprašymo. Tikiuosi jis bus kitoje dalyje detalesnis. Dabar aišku tik, kad veiksmas vyko kambaryje ir lauke, kažkur netoli miško kaip supratau. Lauksiu naujos dalies

    Comment

    • Nakviša
      DragonFly

      • 2008 09 03
      • 180

      #3
      Kol kas visai neblogai, tik norėtųsi daugiau visko, nes dabar veiksmas kažkaip skubotai klostosi. Kaip ir VaniLLai, man trūko aprašymu (kadangi pati jiems skiriu labai daug dėmesio). Stenkis viską labiau išplėsti, negailėk kokių naglesnių, jausmingesnių epitetų ir bus tvarka. Kaip ir neturiu ką daugiau pasakyt, nes tokio trumpo tekstuko man neužteko susidaryt kažkokiai apibrėžtai nuomonei, taigi laukiu tęsinuko. :}

      Ai, ir manau, kad šita gija turėtų būti Fanfiction skiltyje :}
      Paskutinis pakeitimas nuo Nakviša; 2010-03-19, 21:42.

      Comment

      • Aequus
        Spam is your friend!

        • 2009 07 09
        • 39

        #4
        Įdomus pasakojimas. Tikrai galėtai susapnuoti tęsinį
        Jeigu ir bus tęsinys, labai nekantriai laukiu.

        Comment

        • Juoda Letena
          Narys

          • 2009 09 05
          • 74

          #5
          Įdomu, įdomu... Lauksim tęsinio. Sekmės!!!

          Comment

          • RayYuka
            Paraamnestical

            • 2009 11 02
            • 206

            #6
            Neblogas, tik kaip ir užknisa netaisyklinga kalba ir mintis rėžiantys kvailoki vardai . Primena man daugeli skaitytų mangų ir žiūrėtų anime su vaikiškais scenarijais ,pvz: Sailor moon. Ir kokia ten manga yra išleista Lietuvoje apie cosmoso princesę priversta gyventi Žemės planetoje? xD
            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

            Comment

            • Nakviša
              DragonFly

              • 2008 09 03
              • 180

              #7
              Autorius RayYuka
              Neblogas, tik kaip ir užknisa netaisyklinga kalba ir mintis rėžiantys kvailoki vardai . Primena man daugeli skaitytų mangų ir žiūrėtų anime su vaikiškais scenarijais ,pvz: Sailor moon. Ir kokia ten manga yra išleista Lietuvoje apie cosmoso princesę priversta gyventi Žemės planetoje? xD
              Princesė Ai . Joa, man ir ta pati tematika pasirodė labai jau pažįstama, bet čia tik pradžia, pažiūrėsim, ar Alicce sugebės mus nustebinti, kai rašymas įsibėgės :P

              Comment

              • Lota :D
                Love and Peace~!

                • 2010 02 17
                • 239

                #8
                Rimtai kažkuo į 'Princesę Ai' užnešė, labai jau panašiai skamba... Šiaip gana įdomu, tik veiksmas vystosi per greitai, šį gabalėlį galima būtų labai smarkiai praplėsti... Aplinka nepakankamai aprašyta, todėl gana sunkiai susidaro vaizdas... O šiaip tai neblogai
                Omoshiroi, laukiam kas bus toliau

                Comment

                • Alicce
                  Narys

                  • 2009 05 28
                  • 50

                  #9
                  Oho, nesitikėjau kad jums patiks. ^^ Dėl vardų, tai man patinka išgalvoti keisčiausių vardų. Dėl aprašymų tai žinau, aš nepratusi daug aprašinėt, bet pasistengsiu.
                  Neseniai baigiau skaityti Princesės Ai mangą, tai turbūt čia jos įtaka pasireiškė Bet, aišku, nesistengiu kopijuoti tos mangos
                  Reiks prisėst ir parašyt 2-ajį skyrių
                  Paskutinis pakeitimas nuo Alicce; 2010-03-22, 15:09.
                  Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

                  Comment

                  • xipzo
                    I hate IDIOTS

                    • 2009 04 16
                    • 224

                    #10
                    Kada kita dal5 para6ysi? Neblogai atrodo , tik gal kaip visada- kiek trumpokas
                    My Anime List <---
                    Waiting for Peacefull summer...

                    Comment

                    • Alicce
                      Narys

                      • 2009 05 28
                      • 50

                      #11
                      Autorius xipzo
                      Kada kita dal5 para6ysi? Neblogai atrodo , tik gal kaip visada- kiek trumpokas
                      Gal ketvirtadienį arba geriausiu atveju poryt arba rytoj baigsiu rašyti 2-ąjį skyrių, dabar reikia spėt daugybę dalykų
                      Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

                      Comment

                      • Alicce
                        Narys

                        • 2009 05 28
                        • 50

                        #12
                        Parašiau 2-ąjį skyrių greičiau nei tikėjausi

                        2. Ne viena.

                        Naya pramerkė akis. Ji gulėjo ant šalto, purvino šaligatvio. Mergina atsisėdo ir pakėlė galvą į dangų. Stambūs lietaus lašai krito ant jos, dangų ir mėnulį dengė stori, pilki debesys. Aplink buvo tamsu, tik palei šlapią kelią švietė vienas kitas gatvės šviestuvas. Naya pažvelgė į kelią. Iš už kampo dideliu greičiu atlėkė nedidelis juodas automobilis ir pravažiuodamas aptaškė merginą šaltu lietaus vandeniu. Naya susigūžė drebėdama iš šalčio. Nustojo lyti, dangus po keleto minučių stori debesys praretėjo ir Naya pamatė žvaigždžių nuklotą dangų. Ji susižavėjusi stebėjo žvaigždes. Šitaip mergina beveik valandą spoksojo į žvaigždes. Pagaliau ji atsistojo ir lėtais žingsniais pradėjo eiti tolyn nuo purvinos gatvės.
                        Naya praėjo tamsius, tuščius namus iš raudonų plytų. Kartkartėmis ją išgasdindavo vienas kitas šuns lojimas. Maždaug po dešimties minučių ėjimo namai praretėjo, kol jų visai nebeliko. Mergina įsuko į gražiai sutvarkytą parką. Palei švarų, baltais akmenukais grįstą taką augo jauni medeliai, kai kur augo baltų bei raudonų rožių krūmai. Naya stabtelėjo ir atsitūpė prie vieno iš baltųjų rožių krūmų. Ji savo plonais pirštais pakreipė link savęs vieną rožę ir pauostė. Rožė skaniai kvepėjo. Naya nusišypsojo lyg mažas vaikas, pamatęs trokštamą žaislą. Jos jūros mėlynumo akys švytėjo džiaugsmu. Tuo pačiu metu pakilo skaisti ryto saulė. Saulės apšviesta Naya atrodė dar dailesnė ir tyresnė.
                        - Tu tokia graži, baltoji gėlele..., - prabilo mergina. - tau visai nereikia rūpintis kaip ir kodėl čia atsidūrei. Tu bent turi tikslą - augti ir žydėti, džiuginti žmones savo grožiu. O aš... Nė nežinau kodėl aš čia. Ir išvis, kokia čia vieta?... O koks mano tikslas?... Aš čia tokia vieniša...
                        Naya atsiduso ir atsistojo. Ji nebešvytėjo džiaugsmu. Merginos akys buvo liūdnos. Ji išėjo iš parko ir nužingsniavo per plačią rasotą pievą, kurioje augo vešli,jai iki kelių siekianti žolė. Kai kur buvo pramindžioti siauri takai. Horizonte matėsi ryto saulė.
                        Mergina sustojo prie geležinkelio bėgių. Ji susidomėjusi užlipo ant jų. "Kas čia?" - pagalvojo. Naya jau norėjo eiti, bet pargriuvo. Ji pažiūrėjo į savo kojas. Kairioji koja buvo įstrigusi tarp bėgių. Iš jos kelio varvėjo šiltas kraujas.
                        - Padėkit!, - suriko ji. - Prašau, padėkit!, - suriko graudesniu balsu.
                        Tačiau niekas neatsiliepė. Ji suriko dar kartą. Ir dar. Norėjo surikti vėl. Tačiau jai nuo ašarų užlūžo balsas.
                        - Prašau... Kas nors..., - be vilties tyliai ištarė.
                        Tolumoje pasigirdo ūžesys - artėjo traukinys. Mergina kilstelėjo pavargusią galvą ir tolumoje pamatė balto traukinio priekį. Siaubo kupinomis akimis ji žiūrėjo į artėjantį traukinį. Galvoje sukosi tik viena mintis - "Šitas keistas daiktas mane sutrėkš!". Mergina nuleido galvą ir stebėjo žoles. Papūtė gaivus ryto oras. Žolės lėtai siubavo. Tolumoje džiaugsmingai čiulbėjo paukštelių būrys. Staiga Naya pajuto kaip kažkas švelniai sugriebė jos kairiažąją koją ir pradėjo tarukti. Mergina pakėlė galvą ir pažiūrėjo į pagalbininką. Jos koją bandė išlaisvinti aukštas vaikinas. Jis dėvėjo žalią kepurę su snapeliu. Jo plaukai buvo trumpi, raudoni lyg ugnis su keletu gelsvų sruogų. Dangaus mėlynumo akys rimtai žiūrėjo į atliekamą darbą. Jis vilkėjo tamsiai mėlynus marškinėlius su balto vilko atvaizdu. Vilkėjo jis baltus šortus. Avėjo nutrintus juodus sportbačius. Nayai jis atrodė kaip angelas sargas nusileidęs iš dangaus jai padėti. Tačiau traukinys artėjo greitai. Vaikinas susikaupęs bandė ištraukti merginos koją. Traukinys jau buvo netoli. Staiga mergina pajuto lengvumą - jos kairioji koja buvo laisva. Vaikinas trūktelėjo merginą į save ir pagriuvo į žolę kaip tik tuo metu, kai traukinys dundėdamas pralėke pro juos. Naya stipriai apkabino vaikiną. Vaikinas pažiūrėjo į danguje lėtai plaukiančius baltus debesis. Jis atsiduso.
                        - Gerai, paleisk mane., - vaikino balsas buvo švelnus, veido bruožai irgi švelnūs.
                        Naya paleido vaikiną, nulipo nuo jo ir atsistojo.
                        - Auč... Skauda koją... , - sumurmėjo mergina.
                        Vaikinas atsistojo.
                        - Kibkis man į parankę. Žinok, galėjai žūti. Žmonės čia vaikšto gan retai.
                        - Aa..., - numykė Naya. - Ačiū.. Koks tavo vardas?.., - droviai paklausė ji.
                        - Zamgna. O tavo?
                        - Naya..
                        Zamgna atsitūpė priešais Nayą, nusiplėšė marškinėlių skaiutę ir aprišo Nayai sužeistą kelį. Naya nuo jo švelnių prisilietimų nuraudo.
                        - Kas yra?, - paklausė vaikinas.
                        - Ee... Nieko..
                        - Tu turi namus?
                        - Nežinau... Aš nieko nebeatsimenu...
                        Zamgna atsistojo.
                        - Taigi... Gal užeik pas mane kol atrasim tavo namus?, - tarė jis.
                        Naya linktelėjo galva. Jie pradėjo eiti plačia pieva atgal link raudonųjų namų. Pūstelėjo smarkus vėjas ir Zamgnos kepurė nukrito ant žemės. Naya pamatė tamsiai violetines Zamgnos ausis ant jo galvos lyg vilko.


                        Na, vertinkit Ir rašykit, jei atrasit klaidų
                        Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

                        Comment

                        • Lota :D
                          Love and Peace~!

                          • 2010 02 17
                          • 239

                          #13
                          Net nežinau kas čia blogai... Galbūt reikėtų daugiau ne tik aplinkos aprašymo, bet ir merginos požiūrio į jį, pvz kad ir žvaigždės: ji galėjo pagalvoti kad jos visai panašios į tas kur jų planetoje arba atvirkščiai, na ir šiaip tokių visokių dalykėlių primąstyti Nežinau... Bet kas aš kad tave taisyčiau, žodžiu, pamiršk viską ką čia pasakiau ir rašyk toliau, tau tikrai gerai sekasi

                          P.S Iš kur sėmeisi įkvėpimo šį kartą?

                          Comment

                          • Ru.
                            Narys

                            • 2008 02 24
                            • 67

                            #14
                            na matosi kad rašo labai neprityręs žmogutis. kaip jau kiti sakė trūksta detalių ir aprašymu. ir būtu visai nieko šiek tiek mažiau banalumo )) o šiaip sėkmės. laukiam tęsinių.

                            Comment

                            • Alicce
                              Narys

                              • 2009 05 28
                              • 50

                              #15
                              Autorius Lota :D
                              Net nežinau kas čia blogai... Galbūt reikėtų daugiau ne tik aplinkos aprašymo, bet ir merginos požiūrio į jį, pvz kad ir žvaigždės: ji galėjo pagalvoti kad jos visai panašios į tas kur jų planetoje arba atvirkščiai, na ir šiaip tokių visokių dalykėlių primąstyti Nežinau... Bet kas aš kad tave taisyčiau, žodžiu, pamiršk viską ką čia pasakiau ir rašyk toliau, tau tikrai gerai sekasi

                              P.S Iš kur sėmeisi įkvėpimo šį kartą?
                              Ačiū tau

                              Sėmiuosi įkvėpimo iš visur - aplinkos, (sapnų ), savo galvos
                              Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

                              Comment

                              Working...