Alphabeta

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Alpha
    Keep On Rollin' Baby

    • 2009 07 20
    • 18

    Alphabeta

    pabaiga.
    Paskutinis pakeitimas nuo Alpha; 2013-12-10, 01:11. Priežastis: gija galima trinti, ačiū už kritika/
  • shigofumii
    cruel man
    • 2008 07 05
    • 137

    #2
    Gana toks draskantis ir kupinas depresingos atmosferos ,nors ir trumpas ,bet parasytas gana itraukianciai, ir gana idomiai negaliu lyginti su kitais mano skaitytais kuriniais ,bet manu parasyta neprastai,aisku galima buvo isvystyti placiau ,bet cia jau tavo reikalas,sekmes ir toliau kuriant.
    Paskutinis pakeitimas nuo shigofumii; 2009-11-22, 09:49.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      Hmm... pirmi blynai tikrai prisvilę, na, bet nieko čia jau nepadarysi, komentuojam:
      Visų pirma, kas gadina bendrą vaizdą tai gramatinės klaidos, kai kuriuose sakiniuose žodžius sunku sujungt net skaitant, nes priklausomai nuo kur nepadėjai kablelio ar nosinės ar jungtuko, ten sunkiau ir pagaut mintį, dėl to pats skaitymas strigo ir nerišliai skaitėsi išviso. Toliau nepatiko "AŠ", čia gal kaip stilistinę priemonę norėjai panaudot (ala, kaip eilėraščiuose būną), bet neišėjo sužaist, jis neritmingai panaudotas ir dėl to tokį kartojimą išvis eilėraštyje tik pritariu ir tai tik kartais, per daug dažnai tokios priemonės vartojamos ir tampa kiču jauniems rašytojams.
      Širdies tylumos (tuštumos?) sulyginimas su mašinų keliamu triukšmu pasirodė gan keistas. Taip pat kai pradėjai tekstą tokiom mintim, kad jau neviltyje atsikėlei, bet eidamas vėl matai neviltį, toks jausmas apima, kad tą neviltį akimirkai pamiršai ir *pokšt* vėl neviltis. Toliau visam tekste labai dažnai kartojosi tas pats ir jei apimtume visą tekstą bendrai ir norėtume surast bendrą mintį tai gautųsi kažkas panašaus į "Mane vis apima neviltis ir tas labai biesina, kartais pasimetu mąstyme apie ją galvodamas, bet šiaip ar taip nepasiduodu savo sumišimams", būtų užtekę maždaug tokiop vieno sakinio kaip pradžiai ir pabaigai to parašymo, nes visa kita kas parašyta tai pilstymas iš tuščio į kiaurą.
      Kitaip tariant, verdiktas - tekstas paaugliškas +/-. Reik kabliuko, ryškesnės erdvės, personažų vystymo, kad nebūtų klaidžiojantys zombiai su dviem žodžiais "Aš, neviltis". Kitu atveju geriau rašyt tokio tipo eilėraštį, panaudok metaforų kokių nors, aliuzijų į kažką.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Alpha
        Keep On Rollin' Baby

        • 2009 07 20
        • 18

        #4
        Na tai akimirka ir aš nematau prasmės toje akimirkoje atskleist personažu. Šiaip, aš personifikavau neviltį, o ne ją lyginau su savim. Taip , klaidų yra ir aš su tuom sutinku.
        P.s. Čia reikia išaiškint esme, kad nebūtu panašių komentarų. Taip, sutinku reikėjo tiesiogiai rašyt, dabar milijonas nuomonių gali būt, bet va kaip aš suprantu ką parašiau. Neviltis (NE MANO) mane drąskanti pažadino, kad su ja pašnekėčiau.
        Taip širdį tylu, tu atsibudęs jauti sumaišti? : )
        Paskutinis pakeitimas nuo Alpha; 2009-11-22, 14:15.

        Comment

        • zeo
          forumo idiotas
          • 2008 10 30
          • 152

          #5
          pardon, bet eiline rauda, rasyk dienorasti sau, skelbti nebutina, surask tai nevilciai bent nauja originalia forma.

          Comment

          • Alpha
            Keep On Rollin' Baby

            • 2009 07 20
            • 18

            #6
            Raudos čia nematau. Nuomonė yra nuomonė reikia jos klausyt ir toleruot, bandysiu dar vieną kokią rašliava suregzt, jei nepavyks paprašysiu, kad ištrintu giją - reikš ne man kurt. : )
            p.s. Aš čia bandžiau improvizuot iš 4 duotų žodžių.
            Paskutinis pakeitimas nuo Alpha; 2009-11-22, 19:39.

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 470

              #7
              Ka galiu pasakyti neblogas darbas, bet biski tamsokas (ta prasme slegianti atmosfera). Kaip pirmas tai visai neblogai, darbuokis toliau.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Miglaja
                Cute potato ~


                • 2007 12 16
                • 560

                #8
                Taip...slegiančiai čia parašei, bet neprivertei susimastyt(bent jau manęs) . O tokių filosofinių minčių tikslas ir turėtų privers susimąstyt. Bet čia jau turbūt aš kalta kad nevisiškai įsigilinau ;D. Parašyk dar ką nors, kad galima būtų objektyviai įvertint :]
                Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                Comment

                • sesilily
                  NORIU vasaros labai labai

                  • 2009 10 17
                  • 92

                  #9
                  Pritariu zeo, labai panašu į rauda(net skaitant rodos girdi graudžiu balsu veblenančia mergaite, srry jei tu vyriškosios lyties atstovas), bet kaip visada malonu, kad žmonės kuria. Sėkmės
                  http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                  Comment

                  Working...