Ilgai lauktos atostogos

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mendeks
    Rimtas forumo narys
    • 2008 01 21
    • 117

    Ilgai lauktos atostogos

    Čia as biski paskaitinėjau lb patiko ką kiti rašo tai ir aš pabandysiu pagalvojau


    Tėvai man davė vardą Yukimaru, bet per visą mano gyvenimą mane taip nieks nevadino, o visi kreipdavosi Yu, už tai aš neapkenčiau daug žmonių.
    Neapykanta – labai įdomus žodis ir aš jį dažnai naudodavau, nes man visada atsirasdavo tas kas nepatiktų. Negaliu patikėt, kad vienas žmogus galėtų taip visko nemėgt ir dar labiau apsimest viską mėgstantis, kad visi negalvotų apie mane kaip apie ligonį ir neįkištų į minkštą vienutę. Nors tai ir nebūtų taip blogai, nes aš megau vienatvę. Vaikai mėgdavo žaist bėgiot, o man visa tai buvo beprasmiška, nes paaugus jau bus kiti pomėgiai ir senieji žaidimai liks užmirštį, mat aš negaliu pakęst permainų. Visada apie save galvojau kaip apie subrendusį žmogų su tvirtom moralinėm nuostatom.
    - Kaip sekas? Staiga suskamba draugo klausimas
    - Kodėl manes niekas negali palikt ramybėje, aš tik noriu pabūt vienas ir .................
    - Gerai. O pats kaip laikas? Tik tiek išdrysau jam ištart
    Mokykla jau baigės tai yra laikas stoti į universitetą. Aišku tai sumoviau ir mano nepasitenkinimas gyvenimu vis augo. Pradėjau laugti atostogų kurias jau senai suplanavau, tik va, reikia daug pinigų. Dirbau ilgai ir sunkai, kad užsidirbčiau savo atostogoms. Gryžus po darbo apie nieką negalvodau tik apie atostogas ir kaip gerai praleisiu laiką.
    Prašvito, šypsausi nors tai buvo pirmą kartą nuoširdi šypšena, bet jaučiausi puikiai. Kuprinė bilietas ir atostogos jau ranka pasiekiamos. Nusileidus lėktuvui supratau, kad lėgtuvų taip pat nemėgstu, bet tai man nuotaikos nesugadino, nes atostogos tik už vieno žingsnio.
    Matau nepakartojamą saulėlydį, pučia švelnus vėjas, muzikos grotuvas pilnai pakrautas todėl mano mėgstama muzika gros ilgokai, ir aplink nėra nė gyvos dvasios tikras kaifas.
    Kartais pradedu su savim šnekėtis, kad įsitikinčiau ar galiu mastyt. Ir štai kilo klausimas į kurį atsakau:
    - Taip atostogos jau prasideda....... ilgai lauktos atostogos.........
    Tėvo riksmas, skendanti alaus bonka, motinos riksmas, kraujas, smūgiai, kraujas, peilis tėvo krūtinėje. Ir tėvo paskutiniai man ištarti žodžiai: „Tu esi ir būsi, kalės vaikas“. Mat jam mano motina visada tokia buvo, ******** ir paleistuvė.
    Daugiau nebegaliu vienas žingsnis ir atostogos, žengiau nuo skardžio .............. Girdžiu muziką, bekrentant matau dangų ir jaučiau kai laikas lėtėja. Taip ir prabėgo mano dvidešimt treji metai mano nevykusio gyvenimo. Ir taip bekrentant sugryžau į relybę, paskutis klausimas, ar dar ilgai? Ir pagaliau ilgai lauktos atostogos jau čia.
  • VampireBlood
    Rimtas forumo narys

    • 2008 07 18
    • 155

    #2
    Daugybe gramatikos ir stilistikos klaidų labai trukdo skaityt.
    Ta vieta su tėvais is ties neaiški. Na, bent jau aš iki galo nesupratau, o aš - ne visi.
    Pagrindinė mintis man iš ties patiko ^^, tad padirbėk su ja ^^,
    Sekmes.

    Comment

    • shigofumii
      cruel man
      • 2008 07 05
      • 137

      #3
      Toks gan psichologiskai imantrus ,tik kad klaidu yra istaisyk ,o visa kita ok.
      Destiny is waiting ,lets move foward to it.

      Comment

      • RayYuka
        Paraamnestical

        • 2009 11 02
        • 206

        #4
        Visai neblogai. Aiskus personazo budo bruozai - melancholikas
        Vertejo perskaityti... bet kaip as megstu sakyti is savo ir kitu patirties - gera pradzia puse darbo.
        Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

        Comment

        • Anita
          The watcher..

          • 2008 03 23
          • 132

          #5
          Bishky ishsigandau kai pradzhia paskaichiau.. : kazhkaip viskas apie mane .. ir 23 metus turiu.. ir anime klube Yun varda gavus mazha buvau, panashiai kaip Yu.. ishskyrus tevus ir butelius skraidanchius.. nezhinau ka pasakyt dabar, reik atsigaut eit..
          O pratesimas bus koksnors ? Man dabar ten toliau ydomu pasidare..

          Comment

          • svajone
            Tiesiog žmogus

            • 2008 09 21
            • 176

            #6
            Oh my god. Va dabar, žinok, pradėjau skaityt ir pagalvojau, kad primena mane kažkiek. Vakar net buvo kilusi mintis irgi kažką melancholiško parašyt... Bet po to labai pradėjo į akis krist klaidos. Kažkaip net bandžiau nekreipt dėmesio - gi ir pačiai būna, kad ne tuos mygtukus suspaudau. Bet kai jau ten kažkokia velniava buvo su tais dialogais, o toliau ir kablelius pamiršdavai dėt, tai tikrai nuomonę apie kūrinį kiek "apkramtė". Tą vietą su tėvais tikrai būtų galima praplėsti. Ir pradžią reikėtų šiek tiek pašlifuoti. Idėja labai graži, gerai perteikta - tai pliusas. Bendrą nuomonę susidariau neblogą. Tai tiek kritikos

            Comment

            • Renata
              Meanie


              • 2008 05 25
              • 715

              #7
              OMD nejau jis savo tėvą užkapojo O-O" ir pats nusibaigė ? ar man jau vaidenas ? O-o
              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

              Comment

              • Kuroi Tsubasa
                Department of Inquisition

                • 2009 09 09
                • 391

                #8
                Reikėtų pasakojimą padaryt detalesnį, ypač kur apie tėvus, nes kol kas pasakojimas panašus į juodraštį, tiesa daug žadantį juodraštį. Ir butinai keisk žodžius kaip pvz., bonka ar kaifas, nes labai jau gadina bendrą dramatišką nuotaiką ir pjaunasi su tikrai gražiom pastraipom (man asmeniskai paskutinės trys eilutės patiko).
                O tęsinio man regis nė nereikėtų (personal opinion), nes ta tarsi pakimbanti ore nežinomybė yra išties įdomi, palieka erdvę pamastymams.
                Šlifuok, lauksim dar
                No one can restrain me with logic



                Comment

                • Defiguss
                  Naujokas

                  • 2009 11 18
                  • 27

                  #9
                  Eik tu sau, kietas tėvas, kad visados žmoną už lolą laikė. Respectas jam.
                  Kieta tavo rašliava - perskaičiau, net užsiturbinau.

                  Comment

                  • Mendeks
                    Rimtas forumo narys
                    • 2008 01 21
                    • 117

                    #10
                    Dar pratesimas bus tiksliau sito pataisymas tik biski su nd apsidirbsiu ir tada perrasysiu Bet dėkui už komentarus ir pastabas žinau kur db reikia pasistengt :P

                    Comment

                    Working...