nepamirstamas jausmas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    nepamirstamas jausmas

    zinau kad fan-fiction turi buti susijas su anime ir pan, bet ce nk tokio panasaus nebus tad labai nesmerkit.Rasau sita rasiny tik todel kad manija prisikaupe kaskokio jausmo kurio niekaip negaliu atsikratyti, tdl ir nusprendziau ce parasyti...

    ce bus tik minciu kratinys tdl nepulkit iskarto komentuoti kad niekam tikes




    Taigi po to kai jos netekau as buwau ilga laika sugniuzdytas, bet truputy po truputy emiau gryzti y senaji "as". As zinojau kad ji buwo mano didzioji meile, bet wistiek maniau kad dar patyrsiu ka nors panasaus, gal but buciau neieskojas kitu merginu, bet as tiesion negalejau normaliai gyventi be to jausmo. Taigi susidraugawes su kitomis panelemis, is pradziu as tikejausiu wel pajusti ka nors panasaus, bet deje tas jausmas nei istolo neprimine ka as jauciau budamas salia Gretos. Tikriausiai sawe ramindamas nusprendziau kad kwaila tiketis kad is karto tai pajusiu, taigi nusprendziau kad reikia daugiau palaukti ir tajp neskubeti... Bet kuo ilgiau laugdawau tuo griaiciau suprasdawau, kad toji meile kuria jausdawau kitoms merginoms tebuwo mazyte tamsi demele kuri paskesdawo, meiles kuria jauciau ankciau, seselyja...
    Galiausiai susigywenau su ta mintimi kad daugiau, ne tik kad nepajusiu, bet ir neprisiminsiu jo...
    Stebejau kaip draugams atsibodo buti salia tokio manes kuris wisa laika sedi ir eda sawe iz widaus.Draugai man buwo wieninteliai kurie suteikdawo man silumos, ir galedawo nors ir trumpam uzpildyti manyja ta tustuma, kuri buwo tarsi juodoji skyle, isleto trauke y sawe wiska kas buwo aplinkui, taijp atwerdama dar didesne skyle.Taijgi emiau elgtis kitaip buti linksmesnis, kalbesnis ir malonesnis su jais, as pastebejau kaip teigiamai tai juos paweike ir kaiup jie dar labiau priartejo prie manes, bet as zinojau kad tai tebuwo dar wiena mano kauke kuri paslepdawo mano tikraji ilgesi ir skausma po dirbtine sypsena.
    Bet wiena nakty as ja susapnawau, sapnuodawau as ja ir ankciau, bet sitas sapnas buwo po ilgos pertraukos ir labai skyresi nuo ankstesniuju, jis buwo toks aiskus ir toks tikras.Jame as sedejau ant suoliuko, ant to pacio ant kurio prasedejau sitiek laiko po to kai jos netekau, tajgi tame sapne as sedejau ir kaskio laukiau, bet niekaip negalejau prisiminti ko as taip laukiu, iki tol kol is niekur nieko atsirado Greta, ji buwo kerinti, tokia kokia as matydawau ankciau, tarsi ne is cio pasaulio atskrides angelas, su zwilganciom akim, kuriose galetu paskesti wisas pasaulis.As sedejau ir ziurejau y ja nezinodamas nuo ko pradeti, kaip papasakoto tai ka as dabar jauciu...?Bet ji priejo arciau ir pasake " nebeieskok daugiau, as pati tawe susirasiu..." tada swelniai perbrauke man delnu man per weida, ir as pbudau...Bet pabudes pajutau tai ko sitaip ilgai laukiau, pagaliau pajutai ta meile kuri ankciau nunesdawo mane iki debesu...Po to as net pas nepastebejau kaip wiskas sustojo y sawo wezias ir gywenimas eme teketi sawo y sawo wezes...

    Tai tiek, tikuosi patiko paskaityt...
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic
  • piccosan
    Daft Punk

    • 2005 11 28
    • 250

    #2
    galetum bent nenaudot 'w' vietoj 'v'. Slykstu ziuret.
    Paskutinis pakeitimas nuo piccosan; 2008-11-19, 17:33.

    Comment

    • Smart
      Rimtas forumo narys

      • 2007 12 05
      • 118

      #3
      Dude,I cried.

      Comment

      • destiny
        Rašytojas

        • 2008 06 20
        • 242

        #4
        Autorius piccosan
        galetum bent nenaudot 'w' vietoj 'v'. Slykstu ziuret.
        lb dekui uz toky puiku komentara...
        Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        sigpic

        Comment

        • Smart
          Rimtas forumo narys

          • 2007 12 05
          • 118

          #5
          O mano komentaro nieks nepagirs?!dammit!

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #6
            Išmokit normaliai rašyt >: nes jau tokia žargoniška "paaugliena", kad akys skauda skaityt.
            Beje nepagavau logikos: pajutai ta pačia meila,kuria jausdavai iki tol ir staigei viskas pagerėjo..tai ko neankščiau?
            Kitaip tariant fak it, gyvenime yra daug kitų dalykų
            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-11-19, 19:14.

            Comment

            • epoh
              epoh

              • 2007 02 21
              • 18

              #7
              lietuvybės reikia.

              Comment

              • Kea
                Rašytojas

                • 2008 10 06
                • 203

                #8
                Na gerai, nekalbėsiu aš apie tavo raštingumo menkumą, čia prisiskaitei šiek tiek ir be manęs. Tik atkreipk dėmesį į tai, kad normaliai rašant tekstas atrodys rimčiau, nes dabar skaičiau tik todėl, kad trumpas, šiaip nebūčiau skyrusi laiko būtent dėl one.lt kalbos. Kita vertus sveikintinas tavo noras kurti, o ne pragerti laisvalaikį. Siekis išlaisvinti save kūryboje, kad pagerėtų. Ir tikrai nesakysiu nieko apie turinį, patikėk tu nenori mano nuomonės. Tik palinkėsiu atkreipti dėmesį į pastabas ir mokinantis iš jų tobulėti.


                MyAnimeList

                Comment

                • destiny
                  Rašytojas

                  • 2008 06 20
                  • 242

                  #9
                  nemaniau kad jus toki isrankus rasysenai, ar tai kad ten kaskuris isjusu nerado logikos, bet man tai nesvarbu as tiesiog norejau isreikst save, jai jums nepatinka tai neskaitykit ir tiek, juk nieks nevercia... vistiek dekui uz jusu nuomones
                  Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  sigpic

                  Comment

                  • WingedSheep
                    avis.

                    • 2007 11 14
                    • 49

                    #10
                    Hm... Na, net nebežinau ką ir pasakyti. Kaip supratau tu norėjai kažką gilaus ir prasmingo, tokio melancholiško parašyti.? Džiugu tai, jog stengeisi viską išreikšti ne tokiais nuvalkiotais žodžiais. Džiugu ir tai, jog apskritai pasiryžai parašyti. Tačiau tikrai, jei jau išdrįsai publikuoti savo rašliavą, turėk pagarbos kitiems forumo nariams ir rašyk lietuviškai ir, savaime suprantama, be klaidų, nes dabar skaitant ne tiek įsigilini į tekstą ir jo prasmę, kiek į klaidas. Svarstai kokia čia kalba: lenkų? anglų? lietuvių..?

                    Na man asmeniškai tos klaidos trukdė susikaupti.

                    Jei norėjai išsakyti jausmus tai gal pradėk rašyti dienoraštį.? Arba tiesiog užsivesk sąsiuvinį, kuriame rašysi va tokiu metu, kai atsiranda įkvėpimas, ir išrinkus geriausią jį papublikuosi (žinoma sutvarkytą).

                    Tai va toks iš mano pusės komentaras. ;o
                    Velvet Revolution.

                    Comment

                    • Zack
                      Shogetten Lover :P

                      • 2008 10 12
                      • 111

                      #11
                      Juk lietuviai esat ir ypac tokius tekstus. Bent galetum panaudot nosines Na o seip as nk blogo negaliu pasakyt tik pas tave kaip pastebejau tokios temos daznos
                      sigpic

                      Comment

                      • destiny
                        Rašytojas

                        • 2008 06 20
                        • 242

                        #12
                        Autorius Zack
                        Juk lietuviai esat ir ypac tokius tekstus. Bent galetum panaudot nosines Na o seip as nk blogo negaliu pasakyt tik pas tave kaip pastebejau tokios temos daznos
                        kur dar tu mano tokiu temu matei, kad sakai daznos?
                        Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        sigpic

                        Comment

                        • Kea
                          Rašytojas

                          • 2008 10 06
                          • 203

                          #13
                          Destiny> Supranti, jeigu talpini savo rašlevą viešoje vietoje, tai automatiškai pasiruošk tam, kad ji bus skaitoma, kritikuojama ir visaip kitaip narstoma. O tas patarimas, kad nepatinka - neskaitykit, tai išvis absurdiškas, nes kaip tu sužinosi kas rašoma, nepaskaičius?


                          MyAnimeList

                          Comment

                          • karolisvis
                            I..Hate..All..off..you.

                            • 2008 05 25
                            • 229

                            #14
                            Neblogai , neblogai aš taip pat ruošiausi idėti savo rašynel5 "faceless void" kuris pasirodys soon! ;3
                            Run, live to fly, fly to live, do or die.
                            Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                            sigpic

                            Comment

                            • Dark-Tarou
                              I'm a woman on a mission


                              • 2008 07 14
                              • 486

                              #15
                              Tipiška bet miela :]
                              /// http://dark-tarou.mybrute.com

                              Comment

                              Working...