Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Resident Evil Damnation

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • titanai
  Lietuviškoji anime svaja

  • 2012 11 14
  • 121

  Resident Evil Damnation


  Resident Evil: Damnation
  バイオハザード ダムネーション Baiohazādo Damunēshon

  <div align=justify>

  Dvidešimt žaidimų, dešimt novelių, ant šešių žmonių pirštų nesuskaičiuojamų komiksų skaičius, penkios live-action ekranizacijos ir dabar antrasis pilnametražis CGI filmas – visi su Resident Evil vardu, bet Damnation išsiskiria, sakydamas: aš ne toks kaip kiti, aš tavo draugas.
  Mes juo nuoširdžiai tikime.


  Režisierius: Makoto Kamiya
  Studija: Capcom; Sony Pictures Entertainment Japan; Digital Frontier
  Žanrai: Veiksmo, siaubo, zombiai
  Transliacija: 2012, balandžio 25
  Formatas: Filmas
  Trukmė: 100 min.
  Kalba: Anglų

  YouTube resursai:
  http://www.youtube.com/watch?v=MzPdR1bRtBw

  Papildoma Info:
  IMDB WIKIPEDIA


  Absoliučiai blogas? Ieškant atsakymų šioje sumautai atavistinėje valstijoje...  Užkietėjęs anime fandomas zvimbdamas ūžia nelyg pabaidytas pamišęs žudikių širšių lizdas: Absoliutus Blogis (AB) yra, bent jau kompiuteriu generuota animacija, nieko verta, nesėkmei pasmerkta, niekingai ciniška klerkų užmačia godžiai pasipelnyti iš kanoniškosios AB žaidimų frančizės, ar – Jėzusmarija, Viešpatie, pasigailėk! – grynam adrenaline išmirkyto veiksmo (pagaugus keliantį siaubą-suspensą, mergaičiukės, galite pamiršti) Polo W.S. filmų serijos; tarsi kūrėjams reikia nukirsdinti galvas ir sumesti į griovį kaip kokias atliekas palei burgerių užkandinę prie stoties, Vilniuje; arba tiesiog sudeginti ant laužo kokiame civilizuoto pasaulio užmirštame kaimiūkštyje ir sušerti palaikus driežams.... čia man baigėsi rašalas, bet prisiekiu, kad turėjau dar vieną puikiai adekvačią analoginę metaforą, kurią, atleiskite, tiesiog užmiršau. Judame toliau.

  Avingalviai teisūs tiek pat, keik Plutonas yra planeta. Ji tokia nėra. Linija 02 nebeveikia, o aš, tiesą sakant, nežinau kam daugiau skambinti ir pasidievagoti, kad kažkas bando nutraukti mano, Lietuvos anime „drymerio“, potencialiai nesibaigiantį ir krykštaujantį malonumą. Krečiantį šleikštulį, baimę ir drebulį gali pašalinti tik keturių valandų AB animacinių filmų maratonas, pradedant nuo priešistorės Degeneracijos, ir baigiant, savaime suprantama, dabar apžvelgiamu Prakeikimu, prie karštos kavos su romu puodelio, nes žinau, kad Biohazardas, ištikimas originaliajam šaltiniui, paskleis itin daug smarvės. Pulkite mane, nervingai nuobodžiaujantys neonaciai! Jeigu tik išdrįsite. (O gal geriau ne.)


  Laikinas pilietybės netekimas  Specialusis-survivalistas federalinis-liūtaširdis agentas-subinspardys ir ikoniškasis moterų žudikas Leonas S. Kenedis, įgarsintas mūsų didžiai mylimą Polą Merserį (Paul Mercier) pakeitusio manekeno dublerio Metjuso Merserio (Matthew Mercer), nepapusryčiavęs, bet kaip visada nepriekaištingai susišukavęs plaukučius, su stilinga trijų dienų barzdele, naktiniu paros metu infiltruojasi į jaunąją Rytų Slavų „bananų“ Respubliką ar kažkur panašiai, kur vyksta žiaurus, itin žiaurus pilietinis karas tarp geležiniu kumščiu valdančiosios oligarchijos ir šmirinėjančių, angliškai su pseudoužsienietišku akcentu šnekančių, nuskretusių teroristų, besivadinančių *amerikofilas Džei Di (JD) pamaukia iš tekilos skarbonkės ir holivudiškai išrepuoja* „super nepri-klauso-mybės kariau-ninkais“, ir kur vidury mūšių nuniokoto miesto burzgia vikšriniai tankai didžiausiais pabūklais bei griaudi perkūnais neįtikėtinai ugningi sprogimai, tačiau Jungtinių Valstijų nemotyvuotu sprendimu operacija atšaukiama, pranešama tik tai, kad visi Amerikos civiliai privalo evakuotis, ir, ką gi, atspėjote, Leonukas (Leninukas?), nenorėdamas susinepatoginti ir prisibijodamas šios pragaro žemėje aplinkos, pabrunka uodegą namučion. Fin. Filmo pabaiga; skirstomės kas sau ir rašomės į kietuosius diskus RE 6.

  Deja, taip, žinoma, nenutinka, nes „Esas“ yra kilmingas tiesai prisiekęs kovotojas, todėl būtinai atskleis šio realaus spektaklio archetipiškai dorųjų skaistuolių, kovojančių už teisę į gyvenimą, laisvę ir gerovės siekimą, ūsus riečiančių piktadarių, su martinio taurėmis rankose, bei žemės virpesius keliančių išgamų (ką čia daugiau bepridursi?) kėslus. Filmas prasideda kokybiškai artistišku komiksų stiliumi, pasakojama tipiška Sovietų Sąjungos karo propagandos mašinos istorija, bet kam, po velnių, ji rūpi... Prasukam. Oooooooo taip. Štai, aiškus, dinamiškas ir viliojantis kompiuterinės grafikos renderių saldainių kvapas ekrane, iš karto nuteikiantis itin realistiškam, visus „grublėtus“ (angl. gritty) įspūdingosios gotikinės architechtūros bažnyčios, vėliau subyrančios į totalius šipulius, ar baltųjų prezidentinių rūmų lokacinės vistos bei personažų fizionomijų pikselius išryškinančiam ir fantazmiškai aukšta kadruote apšviestam reginiui, sąžiningai išlaikant tradiciškai autentiškas anime pliušinių meškiukų modelių rojaus principus bei įsitikinimus. Sugoi, sugoi! – rėkiu visu balsu kaip pamišęs iš ekstazės... čia pastringa mano iš geležies iškaltas agregatas, todėl tenka perkrauti brokuotąją matricą, ir aš laukdamas skaniai pasistiprinu javainiais su slyvų pasukomis.


  Jokios užuojautos velniui  Orchidiški Plagos nešėjai (Majini), galintys valdyti įrankius (oho!), uberilgaliežuviai Laižykai (Lickers), kuriems tikrai reikia seilinuko po kaklu, ar titaniški Tironai (Tyrants), smurtaujantys labiau negu Mortal Kombat ir Incredible Hulk kompiuterinių žaidimų pagrindiniai personažai – visa ši chunta ir jų sėbrai atrodo kraupiai šiurpūs ir jų tarpusavio santykiai su žmonėmis grindžiami šeimininko ir tarno dichtomija, nukritusia į Žėmės planetą tiesiai iš Ateivio visatos. Dabar egzistuoja, kiek man žinoma, T-virusas, G-virusas, Veronikos-virusas, Plagos ir Uroboros parazitai, bet šioje filmo dalyje atskleistas C-virusas yra sušiktai kiečiausias, ir aš tuoj jums paaiškinsiu kodėl: technologiškai pažengusi juodosios rinkos biokarinės taktikos utilizacija leidžia paprastiesiems mirtingiesiems protu kontroliuoti bioorganinius masinės destrukcijos ginklus-padarus kaip inžinerines abominacijas, kas nuo pat pirmų filmo akimirkų suteikia naują pojūtį visoje AB visatoje spiraliuojančiam tragipolitiškajam Umbrelos korporacijos konspiriaciniam morfizmui, besibaigiančiam perspektyvinėmis „sulėtinto laiko“ (angl. slow-motion) scenomis, pribloškiančia plikų rankų choreografija ir negyvų numirėlių, tiek žmonių, tiek monstrų, jūromis. Saldumėlis!

  Atmosferiškam garso takeliui priekaištų neturiu, o geriausiai įgarsintos, žinoma, yra kriokiančios, žviegiančios ir aimanuojančios monstrozijos, nostalgiškai reaguojančios į pliaupiančių kulkų lietų kaip į švelnų, paskutinį mamos paglostymą prieš miegą. Fanservisas ant šio patiekaliuko pabarstytas pipiriškai minimaliai, bet klasiškai: Ada Wong, enigmatiškoji Leono nemezidė/bičiulė ir valstybei nusikaltusi šnipė/sabotierė (nejaugi?), laksto šen bei ten su madingai pakirptu sijonėliu ir juodu biznismenės švarkučiu, neminint – manau, kad tuoj apalpsiu! – jos įmantriai išornamentuotos liemenėlės. Motin, daugiau lubrikacijos! Keli žodžiai apibendrinimui: Makoto Kamiya susitvarkė su savo darbu kone genialiai, profesionaliai, reikiamu metu ir reikiamose vietose užmesdamas žuvų tinklus, iškeldamas aukštą projekto kartelę ir patikimai ją peršokdamas. Gerbkite ir pavydėkite, ponai ir ponios. Ir nepridirbkite, pamišę iš siaubo ar apsvaigę nuo humoro, į kelnes. Dieve, saugok prezidentę, motulę Tėvynę ir mūsų taupomosios banko sąskaitos numerį!


  Išgyvenusieji bus šaudomi dar kartą  Žinoma, kažkam kažkodėl kažkaip „nepraeis“ Prakeikimas, ar tai bus kartais skulptūriškai mechaninė judesių animacija, ar kartais akivaizdžiai erzinanti įgarsinto balso ir krutančių lūpų asinchronizacija, ar kartais lėkštas, testosteru ir laimingom pabaigom persunktas scenarijus. Tokiems skeptikams visada mandagiai liepsiu emociškai ir fiziškai pasišalinti nuo mano pievelės ir pjauti grybą kitur. Tik fanbojams (nepamirškite merginų!). P.S. Mes su nekantrumu laukiame trečiojo „baražo“.

  Skaitiklis: 4.2
  <div >

  3
  5
  0%
  2
  4
  0%
  0
  3
  0%
  1
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0

 • vrblitz
  ningen..

  • 2008 10 01
  • 223

  #2
  Tau reikia atskiros pasiissipisinejimu skilties.

  Comment

  • titanai
   Lietuviškoji anime svaja

   • 2012 11 14
   • 121

   #3
   Žinoma, kodėl gi ne?

   Comment

   • Miesto_Druidas
    the journeyman    • 2010 08 17
    • 1691

    #4
    Geresnis nei pirmas RE CG filmas? Nes pirmas buvo kad ir efektingas, bet nuobodus (RE žaidimų nežaidęs, gameplay matęs, istoriją girdėjęs), tai į šį nebekreipiau dėmesio, gal be reikalo?

    Comment

    • titanai
     Lietuviškoji anime svaja

     • 2012 11 14
     • 121

     #5
     Filmo vidury vėl egzistuoja ištęstos dialogų scenos, kaip ir pirmajame, tačiau antrojoje pusėje veiksmo daugiau, negu narkomanų vakarėlio haliucinacijų. Trumpai: geresnis.

     Comment

     • daimonass
      Forumo vilkas


      • 2008 12 08
      • 354

      #6
      Pasigedau MAL'o linko.

      O siap vel aprasymas... Gal as nesuprantu, ar nenoriu suprasti ka tu megini perteikti taip rasydamas. Na nors jau pazanga yra nuo praitu keverzoniu. Visdelto kolkas man tu per kietas kad tinkamai suprasciau tavo rasliavas.
      Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

      One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

      Comment

      • titanai
       Lietuviškoji anime svaja

       • 2012 11 14
       • 121

       #7
       Nesijaudink. Aš minkštas kaip kopūstas. Nemeluoju.

       Comment

       • daimonass
        Forumo vilkas


        • 2008 12 08
        • 354

        #8
        Mano galva, tavo teksto trukumai:

        1. Tekstas per "kietas" suprasti mirtingisiems
        2. Pacio teksto paprasciausiai per daug, puse perskaicius pabodo skaityti..

        Zinoma, gal mano galva klysta, bet kolkas tokios mintys man ateina.
        Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

        One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

        Comment

        • titanai
         Lietuviškoji anime svaja

         • 2012 11 14
         • 121

         #9
         Kaip gali trūkti, jeigu sakai, kad per daug? Juk minkštas. Paragauk.

         Comment

         • Miesto_Druidas
          the journeyman          • 2010 08 17
          • 1691

          #10
          Čia tu liksi nesuprastas, animezonos auditorija čia tiesiog ateina paprastai pakalbėti, padiskutuoti (na vieni aršiau, kiti mažiau), pasirinkti idėjų ką toliau pažiūrėti. Toks tekstas mums nieko nesako (ir bendrai ar jis čia apskritai kąnors sako? ). Kažkaip primena tokio anksčiau buvusio žurnalo apie žaidimus game.exe tekstus, kur nieko nėjo suprasti apie aprašinėjamą žaidimą tai ir likdavo tik paveiksliukus peržiūrėt. O čia jų mažoka .

          Comment

          • titanai
           Lietuviškoji anime svaja

           • 2012 11 14
           • 121

           #11
           Na, nesvarbu. Geriau atsakyk, ar gali parduot man tų žurnalų? Kur yra "šviesos ir tamsos miestas" Lietuvoje?

           Comment

           • Viktoras
            Rimtas forumo narys


            • 2008 03 17
            • 190

            #12
            Nenoriu nei ginti, nei peikti autoriaus, pačiam RE nedaug rūpi, bet originalumas nemaišo - kam nepatinka, neskaitykit. :P Geriau džiaukitės, kad kažkas stengiasi, kai dauguma visiškai nieko nedaro (beveik įskaitant ir mane).

            Comment

            • Miesto_Druidas
             the journeyman             • 2010 08 17
             • 1691

             #13
             Autorius titanai
             Na, nesvarbu. Geriau atsakyk, ar gali parduot man tų žurnalų
             Vieną teturėjau, ir to paties nebeturiu, išliekamosios vertės taip ir neradau jame, nors tas buvo jau senokai vaikystėje
             Autorius titanai
             Kur yra "šviesos ir tamsos miestas" Lietuvoje?
             Spoileris:

             Chopper - "Sogeki no shima de, doko ni aru no ka?" (Where is Sniper Island?)

             Sogeking - "Sore wa nee...kimi no kokoro no naka sa..." (Well... it's inside your heart).
             iš One Piece
             ai nesigilinam į šitas vingrybes

             ok ok čia jau žiauriai ne į temą.

             Comment

             • Draconica

              #14
              nesikabinėsiu eilinį kartą prie autoriaus personos, mano nuomonę apie save jau puikiai žino, tik pabrėšiu (visiškai neįskaičiuojant asmeninės antipatijos), kad šį anime/filmą žiūrėti visiškai praradau norą nors buvau planavusi. Sarkastiškai dėkoju.

              Comment

              • titanai
               Lietuviškoji anime svaja

               • 2012 11 14
               • 121

               #15
               Nėr už ką, aliHatere. Iš viso, gal nebežiūrėk anime. Tuomet mano darbas bus atliktas; juk aš čia tik dėl Jūsų.

               Comment

               Working...
               👍