Arttools

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • sheezykitty

    Arttools

    nu wa,manau cia prie fanarto i tema.taigi norejau cia paklaust visu piesianciu...
    kaip gimsta pati piesinio ideja?iskart sketchinat ant pirmo pasitaikiusio lapelio ar pareinat namo ir tik tada piesiat?linearta ir color darot ant sketcho ar perpiesinejat ant naujo lapo/kompo?
    tai daba klausimai handdraweriams.kuo darot linearta?coloringa?ar jums swarbu ant kokio popieriaus piesiat?
    kas su kompu.kokioj programoj piesiat/spalwinat?
    bendri.del anatomijos-pries veidrodi pozuojat,is nuotrauku piesiat ar knygas skaitot?del spalwinimo-darot kaip mokat ar ziurit i tutus?
    ar turit sawo staila ar piesiat pagal standartus?jei turit,kaip susiformawo?
  • lediniz
    fan of るろ&#
    • 2006 03 31
    • 5

    #2
    ash tai vien kol veida nupiesiu bloka popieriaus sunaudoju

    Comment

    • Džiro sesė
      X - Crime of visual shock


      • 2005 11 12
      • 604

      #3
      Tataigi..... ašen esu "handdrawerė", nelebai pritariu kompiniams piešiniams, bet apie tai kitą kartą.....
      Taigi..... mano "meno" gyvenimo raida:
      1.Susimąstau, ką piešiu (nors tikriau - susimąstau, kaip piešiu, nes ką piešt ašen visad sugalvoju)
      2.Pieštuku viską nupiešiu, jei piešinyje yra sunkesnių rakursų ar panašiai, pavartau kokią knygutę ar pan.
      3.Pieštuką apvedžioju juodu tušu ar rašalu (geriausiai tam tinka rapidografai) [NIEKADA NEPALIEKU PIEŠTUKO ŽYMIŲ]
      4.O tada jau spalvijimas prasideda: tas pats tušas\rašalas(jei piešinys juoda\balta), spalvoti pieštukai, kartais flomikai ir labai kartais akvarelė ar guašas
      5.Belieka surast vietą, kur galės gyventi "menas"

      Va tep..... Dėl popieriaus rušies......priklauso kuo pieši (jei akvarelė - akvarelinis popierius ir pan). O dėl anatomijos - naudoju viską: veidrodį, draugus, gimines, knygas, žurnalus, galų gale tėvų visada pasiteiraut galiu..........

      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

      Comment

      • zio
        Administratorius


        • 2000 02 22
        • 264

        #4
        Duokit Rokui pieshtukus, trintuka bei dideli popieriaus lapa - daugiau nieko ir neprireiks. Patinka kai pieshinys buna didelis ir primena tarsi skecha, kvepia pieshtuku. Zhinoma smagu butu akvarele ar tushas, bet kai su jais nemoki ir nesiruoshi mokintis tai ir nekvarshini galvos. Kompu spalvinimas ar lineartas manes visishkai nezhavi.
        1.Nemegstu pieshti beleko, tad visu pirmiausia darbas prasideda apmastymais - ka noriu tuo pieshiniu pasakyti, parodyti ir kaip visa tai atskleisti geriausiu budu, kokiu kampu pieshti, ka vaizduoti.
        2.Pieshimo procesas pats suteikia gan dideli irzuli, nes dazhniausiai ko noriu nesigauna, tad visada prireikia kazhkokiu pakeitu, kuriuos butu lengviau igyvendinti, pagal mano pajegumus. Piemiausia nupaishau linijas kietu pieshtuku, o poto jau spalvinu minkshtais. Knygom, kitu pieshiniais, veidrodzhiais nesinaudoju, gal delto suxs ir isheina nuolatos.
        3.Po keliu valandu baiges pieshini padedu ir tik kita diena pasizhiuriu gal pastebesiu ankschiau nematytu klaidu ir jei imanoma jas ishtaisau.

        Comment

        • diabolique
          whatever

          • 2004 11 28
          • 81

          #5
          Laba.
          Diabolique daro taip:
          pasiskaitinėju mangos arba pažūrinėju deviantart.com (ar belekokią kitą galeriją). Tada sakau "Aš irgi taip noriu". Pasiemu A4 printerio popieriaus (kažkur girdėjau, kad ant plono popieriaus ne taip įsirėžia pieštukas- lengviau ištrint), pieštuką, tintuką ir pirmyn. Tada imu vienkartinį rapidografą (flomasterio ir rapidografo hibridas... aišku rapidografas - geriau, bet baisiai brangus gyvatė.) ir apvedu linijas. Ištrynęs pieštuką kišu į skenerį bla bla... Atsidarau piešinio failą su photoshop'u (dabar turiu 8 versiją, jė jė^_^), išvalau linijas, jei reikia- sumaketuoju... Tada pamatau, kad 2 val. trukęs piešimas sux. Greit perpiešiu ant artimiausio pasitaikiusio lapo, nuskenuoju ir sukišu į minėtą failą. Tada su iš interneto parsisiūstais 'halftonais' nuspalvnu (jei galima taip sakyt). Pergalė!

          Kartais nuskanuotas linija pašvelninu su flash'u MX (nemoku su ta programa piešt). Kartais pasiimu veidrodį piešt grimasoms (bet jame gyvena kažkoks baisus bernas, todėl greit metu veidrodį į šalį). Kažkada buvau "Imperijos" žurnale skaitęs apie Frank Frazetta (superinis fentazy dailininkas). Jis kažkada perpiešė beveik visa anatomijos atlasą. Aš irgi taip pabandžiau. Pritrūko kantrybės, bet šį tą išmokau. Siūlau visiems.

          Gagrindinį principą, kaip spalvint linijas su photoshop'u, išmokau iš tutorialo. Gaila neturiu tablet'o (neprisimenu, kaip tas daiktas lietuviškai vadinasi). Man patinka kokybiški piešiniai atlikti kompiuteriu. O visokios filosofijos "menas, ne menas", manau, yra burnos aušinimas. Aišku jei pamatau superinį piešinį atliktą pieštuku, dašais ia panašiai, tai ploju atsistojęs.

          Kopijuoju visus piešėjus ir mangakas iš eilės, todėl viskas susimaišo ir gaunasi orginali maniera. Net jei kopijuočiau tik vieną dailininką, vis tiek nesugbėčiau pamėgdžiot tobulai ir gautūsi unikalumas .

          Atrodo viskas. Ate.
          "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

          Comment

          • sheezykitty

            #6
            wa dar vienas klausimas tiems kas kompu piesia-piesiat/spalwinat pele ar plansetke(tablet'u,digitaiser'iu)?
            huh,kazkodel niex is jusu neperpiesineja sketchu ant naujo lapo.keista.ku darot jei spalwindami padarot klaida?+sketcha iskart detalu darot ar jo poto,kai spalvinat?
            dziro,o tu konturus kai spalwini darai?visom detalem?ar tik pvz veidui
            diabolique,spalwini tik halftonais?huh,o kodel liniju negali paswelnint su ps?

            Comment

            • Džiro sesė
              X - Crime of visual shock


              • 2005 11 12
              • 604

              #7
              Džiro sesės atsakymas toks:
              kontūrus darau viskam, pradedant akimis ir plaukais bei baigiant batų raišteliais, žinoma jei netingiu, kontūrus darau skirtingo storumo\plonumo rapidografais.
              Bet šiaip viskas priklauso nuo to, ką pieši ir kaip pieši, kartais užtenka paryškinti\apvedžioti vieną detalę ir to užtenka.
              Atsakiau į klausimą?

              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

              Comment

              • diabolique
                whatever

                • 2004 11 28
                • 81

                #8
                Autorius sheezykitty
                wa dar vienas klausimas tiems kas kompu piesia-piesiat/spalwinat pele ar plansetke(tablet'u,digitaiser'iu)?
                huh,kazkodel niex is jusu neperpiesineja sketchu ant naujo lapo.keista.ku darot jei spalwindami padarot klaida?+sketcha iskart detalu darot ar jo poto,kai spalvinat?
                dziro,o tu konturus kai spalwini darai?visom detalem?ar tik pvz veidui
                diabolique,spalwini tik halftonais?huh,o kodel liniju negali paswelnint su ps?
                Todėl, kad daug darbo būtų, o su flash'u tik paverti jpeg'ą į vektorinį paveiksliuką, pažymi, ką reikia, ir paspaudi mygtuką "smoove". O spalvinu kaip užeina (pastaruoju metu tik halftonus dedu, ai ir dar noise filtrą iš photoshop'o). Pažiūrėk mano devART acaunt'ą (parašas).
                "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

                Comment

                • sheezykitty

                  #9
                  o ps tiesiog subalansuoji kontrasta ir tiek o.O' (maziau darbo).maciau spalvotu piku-pele juzini?daug laiko uzima?

                  Comment

                  • ketou
                    savim patenkintas gyvulys
                    • 2006 04 16
                    • 51

                    #10
                    na me tai susigalvoja kokia nesamone...pasiima savo uzrashu knygele(lab mylima ir gerbiama^^)ten pabando susideliot anatomija ir visa kita...o tadu issitraukia A3(dazniausiai)formato vatmana,spalvotus pieshtukus su akvarele ir ilgai nuobodziai paaaisho...o pabaigai kankina balta kate,kad ta nuskanuotu...XDD...vat ir visas darbas...X3
                    arba dar susirankioja ismetytas pasteles(kurios dazniausiai gyvena pas sheezykitty kartu su akvareliniais pieshtukais>.<)ir pradeda peckiot kunors...ir dar vienas varjantas-uzsitempi(kreivai0drobe ir nuodijiesi aliejiniais dazais ir terpentinu...X__x''...vot koks me nevykes dailininkas...TT__TT...*nuejo nushokt nuo stogo*
                    Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

                    Comment

                    • diabolique
                      whatever

                      • 2004 11 28
                      • 81

                      #11
                      Autorius sheezykitty
                      o ps tiesiog subalansuoji kontrasta ir tiek o.O' (maziau darbo).maciau spalvotu piku-pele juzini?daug laiko uzima?
                      mes nesusišnekėjom, "linijų pašvelninimas" tai ne paryškinimas (kas yra taippat trivialu, kaip ir kvėpavimas), o ... eee... na tarkim laužtės pavertimas kreive.

                      "maciau spalvotu piku-pele juzini?daug laiko uzima?" Ats.: Taip. Taip (bet, spėju, galima ir greičiau, aš tiesiog per daug krapštausi).
                      "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

                      Comment

                      • Myojin`
                        Tiesiogiai iš miško
                        • 2006 03 04
                        • 84

                        #12
                        Na as dar tik mokinukas..- dabar eisiu i 4ta dailes klase, tai viska bandau is visu semiuosi patirties ir t.t
                        Is anksto sakau kad su pc nepiesiu ir net nepradejau(iskyrus painta )
                        O sjp nemegztu gilintis i visokius tixlumus. Megztu piest expresyvei ryzkiom linijom nespalvotai(viska pabrezti!) na gal ankstesniuose darbuose nelabai to matesi,nes dabar man tik praktika praktika ir darkarta praktika)
                        O nuo pat mazens paisau visokes baisybes-Monstrus,Smurta ir t.t(ir dar to tikrai neatsisakineju.)
                        Dabar paisau ant savo 3m i auksti ir i ploti kambario sienos O_O toki psihiskai nesveika piesini.Naudoju: kopeces,storu piestuku ir liniuote viska pasizymiu ir apskaiciuoju toliau bandysiu piest tusu ir aliejineis dazais.O sjp man gana prie sirdies grafika nors man joje blogiausei sekasi na man 15 su puse metu tai dar daugkas pries akis tai tas didysis piesinys kogero bus mano laikinas sedevras (vasaros gale tureciau baigt..)

                        Ir sjp kekvienas meanininkas turi turet kaska savo idet charakteri, nes pas mus dailioskei tuos kurie paiso kaip foto aparatai labiausei ir kritikuoja.(nes 3min darbas su kokiu markeriu gali but geresnis uz ten kaskokiu detaliu kopijavima ir t.t, aisq pradzei reik visokiu knygu, strukturu, proporciju, praktikops is naturos, bet po to ranka pati paisao viska kaip reik.O kad taip butu tesiog reik nebijot ir nesiparint ties kokeis taskeleis ir sjp daug daug piest ir tada liux gausis(tesiog kai paisai reik ijungt ne logika o nuojauta!) Vo tada jau bus meanas!
                        Ar as neteisus?
                        Paskutinis pakeitimas nuo Myojin`; 2006-07-13, 00:44.

                        Comment

                        • Augiszz
                          Anime Man
                          • 2006 02 04
                          • 37

                          #13
                          Nu ka ash galiu pasakyt, kai nera ka veikt ash nepiesiu Ikvepimo nebuna... Vot pasiziuriu koki GERA filma arba anime ikvepimas pagauna ir ranka pati pieshia, nieko galvot net nereik O pieshiu ash tik su piestuku Daugiau su nieko, kompu nepiesiu Tiesiog paprasciausias piestukas

                          Comment

                          • Myojin`
                            Tiesiogiai iš miško
                            • 2006 03 04
                            • 84

                            #14
                            Jop! ikvepimas irgi svarbus dalykas, nes darbo kokybe isdideja gal daugiau negu puse %
                            +dar malonumas piest.O per varga ir prakaita sh gausis... Jaigu jau ikvepimo arba jegu nebera geriau pasidaryt pertrauka,nes tada dazniausei prasideda sh malimas ir negana to jus susinervinat ir sugadinat darba.

                            Comment

                            • Augiszz
                              Anime Man
                              • 2006 02 04
                              • 37

                              #15
                              Autorius Myojin`
                              Jop! ikvepimas irgi svarbus dalykas, nes darbo kokybe isdideja gal daugiau negu puse %
                              +dar malonumas piest.O per varga ir prakaita sh gausis... Jaigu jau ikvepimo arba jegu nebera geriau pasidaryt pertrauka,nes tada dazniausei prasideda sh malimas ir negana to jus susinervinat ir sugadinat darba.

                              Pritariu, del kokybes tj nzn, jei zhmogus nemoka piesht tj ir ikvepimas neprides kokybes Bet del susinervinimo 100% pritariu Geriausia padaryt pertrauka, o tik pakuj dabaiginet darba

                              Comment

                              Working...