Kokias priemones naudojat?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jin
    Crazy Weirdo

    • 2009 02 06
    • 242

    Kokias priemones naudojat?

    Tai vat nesenai pradejau ,,keverzot'' ir man idomu kokias dazniausiai priemones naudojat piesiant? Piestukai, tusinukai, dar zinau yra kaip ir specialus flomasteriai bet ju niekur nerandu nusipirkt ( kiek pamenu juos naudojo merginos nowJapan kai piese chibius). Ar isvis jum labiau patinka piest su PC? Kokias programas danziausiai naudojat? Ar pirma nusipiesiat ranka po to su pc spalvinat?

    Pradesiu. As dazniausiai piesiu vien su piestukais. Bandau ivairiausias technikas kurias sugalvoju ar randu internete. Labiausiai patinka nespalvoti piesiniai, nes su piestuku atrodo graziai, bet kai nuspalvinu visas piesinys atrodo sugadintas.
  • Shary
    woof.

    • 2009 02 26
    • 173

    #2
    Aš neseniai pradėjau keverzot su pastelėm... Tikrai įdomus dalykas, tos spalvos, ypač skirtingos technikos O_O .

    Be jų, žinoma nespalvoti pieštukai (visai kaip piešiant PC, gali Undo padaryt XD), kartais akvarelė. O guašas ar akrilas (ir kiti jų giminaičiai) nepatiko.

    Comment

    • Jin
      Crazy Weirdo

      • 2009 02 06
      • 242

      #3
      Autorius Shary
      Aš neseniai pradėjau keverzot su pastelėm... Tikrai įdomus dalykas, tos spalvos, ypač skirtingos technikos O_O .

      Be jų, žinoma nespalvoti pieštukai (visai kaip piešiant PC, gali Undo padaryt XD), kartais akvarelė. O guašas ar akrilas (ir kiti jų giminaičiai) nepatiko.
      Man taip pat guasas nelabai patinka. Labai daug netvarkos gaunas kazkaip mano po jo.. Vos ne sienas valyt reikia, kazkaip patinka man kai viskas svaru ir mazai nereikalingu liniju todel trintukas yra mano best friend O po guaso nelabai ka gali ir nutrint jei ka pridirbai. Nebent laukt kol isdzius ir perpiest visa ta dali.

      Comment

      • Vilius
        teisinga nuomonė ----->

        • 2009 07 19
        • 173

        #4
        man tai labiausiai tušinukas, nuo kudikystės juo piešiu, o dabar tai pradžioj su pieštuku o tada tušinuku apvedžioju ir šešėlius pripiešiu.
        labiau mėgstu nespalvotus piešinius.
        bandau piešti BLAME! mangos stiliumi

        Comment

        • dreamygirl
          sweet taboos
          • 2008 10 18
          • 31

          #5
          Autorius Jin
          As dazniausiai piesiu vien su piestukais. Bandau ivairiausias technikas kurias sugalvoju ar randu internete.
          piešimui su pieštukėliu aš naudoju dažnausiai automatinius piešt. 0.35, 0.5 ir 0.7 storumo, beto patogu - nereik drožti
          Autorius Jin
          Labiausiai patinka nespalvoti piesiniai, nes su piestuku atrodo graziai, bet kai nuspalvinu visas piesinys atrodo sugadintas.
          aha man tokia irgi problemėlė iškyla, todėl spalvas mėgstu prideti su spalvotu tušu...

          Comment

          • Dark-Tarou
            I'm a woman on a mission


            • 2008 07 14
            • 486

            #6
            Now Japan merginos naudojom copic markerius kuriuos gali įsigyti meno mūzoje už 17lt vnt, arba pirkti internetu. :] Aš piešiniams naudoju viską kas po ranka papuola. Šiaip db skečuoju su mėlynu pieštuku ir tada apvedu juodai, skečas išeina tvarkingesnis ir efektyvesnis BET sumažeja trinimo galimybės, pradedantiesiems nesiūlau. Šiaip man nesvarbu su kuo skečuot, nes db dai dažniausiai darau (jei čia skečas rimtam traditional darbui, ar šiaip geram lineartui) ant paprasto A4 formato languoto popieriaus. Langeliai išties padeda matavimams. Kai skečas baigtas naudoju lightboxą (šviečiančią dėžę) kad nukopijuoti darbą ant švaraus lapo. Nuo lapo tipo priklauso kokią naudoju priemonę linijoms. Jei popierius paprastas spauzdinimui, tai juodus tuos faber castel (arba uni-pin, kurie yra truputį brangesni bet ir geresni, juodos spalvos) markeriukus. Jeigu popierius storesnis - juodą tušą, geresniam efektui. Spalvinimas. Spalvoti pieštukai, dabar akvareliniai pieštukai, flomasteriai. Per nowjapan draugės atnešė kopikus, kuriuos db lb noriu įsigyt *_* bet dažniausiai piešiu per photoshopą+planšetė, be kurios neįsivaizduoju savo gyvenimo. Na ir viskas, turit klausimų, klauskit ;]
            /// http://dark-tarou.mybrute.com

            Comment

            • Džiro sesė
              X - Crime of visual shock


              • 2005 11 12
              • 604

              #7
              Autorius Dark-Tarou
              Now Japan merginos naudojom copic markerius kuriuos gali įsigyti meno mūzoje už 17lt vnt,
              Bha? Litu pabrango???

              Na o ašen tai naudoju pieštukus paprastus, dažniausiai B arba 2B minkštumo~
              (aišku , kai reikia paišyt mokslas, o ne sau, ta tada ir H tenka paimt~)
              Tai čia pirma lineartui, antram lineartuio eina viskas, kas juoda - mikronai (nuo 0,2mm iki 0,5 storumo),
              panašių storių rapidografai (pildomi tušu) arba paprasčiausiai juodas kapsulinis parkeris,
              na dar ir markeriai sueina~ po antro linearto naudoju triontuką pirmam lineartui ištrinti (nes kam jo reik~)
              Deja, po šitos procedūros antrasis lineartas kiek pablunka, ypač naudojant mikronus, tad tenka ir trečiąkart
              užvaryt lineartą~ (Trintuką naudoju tokį, iš kurio drožlių galima susilipdyti sau
              naują trintukį, vos ne tokį minkomą, kaip kad mūzoj parduoda~~)
              Na o tadu jau spalvojimas
              - dažniausiai spalvoti tribriauniai
              pieštukai, kartais flomikai, dar copikai, bet kad ašen jų mažai turiu~ Dar labiau kartais naudoju
              akvarelę, bet ne tą paprastą, kur maximoj parduoda, o tą normalią~ Efektas panašus kaip copikų~
              Tai vat tik tiek~ A, tiesa, popierius - dažniausiai sueina paprastas printerio popierius, kartais braižybinis
              arba vatmanas, dar rečiau faktūrinis akvarelinis ar visokie kitokie spalvoti~
              Ijou~

              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

              Comment

              • varnass
                Narys

                • 2009 04 15
                • 59

                #8
                as 2h naudoju velau apvedzioju su kokiu minkstesniu pvz 8b arba su juodu tusinuku o seip strihuoju su paprastais piestukais

                “This is your life and it's ending one minute at a time”
                ― Chuck Palahniuk

                Comment

                • AnimeFreak
                  Stalker >.>
                  • 2009 04 17
                  • 92

                  #9
                  Pasiteirausiu, juk cia kurnors yra tu ''tortillions'' ? Ir kaip jie lietuviskai vadintus? o_O

                  Comment

                  • karolisvis
                    I..Hate..All..off..you.

                    • 2008 05 25
                    • 229

                    #10
                    Pieštukas geriausias draugas
                    Run, live to fly, fly to live, do or die.
                    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                    sigpic

                    Comment

                    • Ayami
                      Menas buti savimi.

                      • 2009 05 10
                      • 123

                      #11
                      Pritariu, piestukas. Na seip dar patinka su akvarele pakeverzot.

                      Aaaaaaa!

                      Comment

                      • Baka
                        For Christs Sake

                        • 2007 09 11
                        • 133

                        #12
                        Hmm, na naudoju piestuka, tusa, rapidografus ivairiu storiu, minetus copicus, akvarele. Labai labai isskirtinais atvejais pasteles ar angliuka, pagrinde, del to jog labai netikslus daiktas imho

                        Comment

                        • Renata
                          Meanie


                          • 2008 05 25
                          • 715

                          #13
                          HB pieštukas, trinkutas, juodi gelinukai - dažniausei vandeniui atsparus (tokiais nereikia liniju vedžioti antra karta), daug spalvotų gelinukų, spalvotį pieštukai, keisti akvareliniai teptukai, akvarelė(sovietinė, dar mano mamai priklausė), pirštai, plunksnos, netgi senas dantų šepetėlis XD ir purškiami flomasteriai. Paišau ant kartono, spausdinimo popieriaus, draižybos, faktūrinio - grubėto ir kaip kiaušinio lukštas, piešiu ant žmonių XD (aišku jeigu jie leidžiasi) ir ant medžio. viskas, lyg ir :dizzy:
                          AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                          Comment

                          • fasian
                            Tas kur daug kalba.


                            • 2009 01 28
                            • 586

                            #14
                            Tusinukas, parkeris arba kartais piestukai (h5-b5)
                            Ech tie seni laikai ..

                            Comment

                            • Lucion666
                              Forumo maniakas

                              • 2007 04 08
                              • 430

                              #15
                              naudodavau pistuka, anksciau kartais papieshdavau koki siaubiaka su lavonais, mirtin ir etc..

                              Comment

                              Working...