Hardware, Software

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Hardware, Software

    Gelezies, software problemos, rekomendacijos, konsultacijos, PC hardcore, klausimai Cia.

    Pirmas hardcore paukshtukas:
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2007-12-26, 03:35.
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #2
    Taip. Klausimas Nr1. Ar čia tik man vienam ant kūčiu tiek daug kompu pagedo, kad net žmonių eilė gavosi?

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #3
      manasis kolkas sveikas (: nes savaite kaip ishjungtas stovi

      Comment

      • FainaruFantaji
        Cyber Snake

        • 2007 04 28
        • 579

        #4
        Kogero ne tau vienam, matyt pas kai kuriuos zmogenus metus+ neinstaliuoti kompai, tai ir uzluzo, ner ko stebetis jei patys nepriziuri.

        As tik ramiai lauksiu kol man paskambins, kad kazkam reik kazka sutvarkyt


        Anyway sitos temos esme yra spresti iskilusias hardware/software problemas...?
        Nes pradejom sneket truputi ne nuo to galo man rodos



        Working underground.

        Comment

        • 9inch
          ELO

          • 2007 11 13
          • 159

          #5
          1.Nutariau cia kazkada(lyg pries 3men.) persirasyti windows. Dave man draugas "shustra" windows cd: readaguota, ten daug nereikalingu programu isimta, nereik cd-key, kadangi per boota leisdamas nepraso jo kai instaliuoji. Tai va, kazka primaklinau, ir yrase dvi windowsu kopijas, viena gera, kuria dabar naudoju, kita beveik neveikianti. Man seip reikia tik vienu windows, tad kaip istrinti pastaruosius? Taip pat, kai krauna pc, bios lange leidzia pasirinkti i kuriuos windows nori iejti, o tuo metu eina 30 sekundziu laiko limitas. Seip nervina, kad kas kart pries ijungiant PC reikia spausti Enter, kad pasirinktum windows.

          2. CPU cooleris labai garsiai dirba...kai brolis isijungia PC net pabundu is miegu. Labai erzina. Kame beda?Paseno?Reikia keisti? Cooleris toks: Arctic Cooling CPU Cooler Silencer 64 TC socketas 939.
          Asmeniskai manau butu ne pro saly pakeisti, taciau ar pats sugebeciau pasikejsti? ;] Esu kejtes ramus tik ;]


          3. Ar tiesa, kad kai turi 2 ramu chipus viena rejkia kisti i A1 lizda, o kita i B1? Bo noriu pirkti dar 1gb DDR400 cl3. Zinoma DDR2 zyyymiai pigiau, ir geriau, taciau motka nepalaiko ;[[

          Comment

          • Lax..
            reLaxed




            • 2005 12 24
            • 516

            #6
            Kažkaip prieš kūčias pastebėjau visi daugiau perka, negu veža taisyti. Bet savaime asq, visi nori, kad pataisytų, nes per šventes nusimato daug laiko darbui namie...kas tą mėgsta <.<
            Dėl coolerio tai matyt jam guoliai bus parlėkę ir propeleris iš inercijos pakyla ir leidžiasi, o tai įtakoja jo dantukų brūženimąsi į radiatorių. Pirkis naują, ir beždžionė sugebėtų pasikeisti, jei išmokyčiau.
            Paskutinis pakeitimas nuo Lax..; 2007-12-26, 10:44.

            Comment

            • FainaruFantaji
              Cyber Snake

              • 2007 04 28
              • 579

              #7
              Ir be mokymu gali lengvai pasikeist, prie nauju cooler`iu buna pridetos instrukcijos su paveiksliukais ;D



              Working underground.

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #8
                Spoileris:
                Autorius K_BoX
                1.Nutariau cia kazkada(lyg pries 3men.) persirasyti windows. Dave man draugas "shustra" windows cd: readaguota, ten daug nereikalingu programu isimta, nereik cd-key, kadangi per boota leisdamas nepraso jo kai instaliuoji. Tai va, kazka primaklinau, ir yrase dvi windowsu kopijas, viena gera, kuria dabar naudoju, kita beveik neveikianti. Man seip reikia tik vienu windows, tad kaip istrinti pastaruosius? Taip pat, kai krauna pc, bios lange leidzia pasirinkti i kuriuos windows nori iejti, o tuo metu eina 30 sekundziu laiko limitas. Seip nervina, kad kas kart pries ijungiant PC reikia spausti Enter, kad pasirinktum windows.

                2. CPU cooleris labai garsiai dirba...kai brolis isijungia PC net pabundu is miegu. Labai erzina. Kame beda?Paseno?Reikia keisti? Cooleris toks: Arctic Cooling CPU Cooler Silencer 64 TC socketas 939.
                Asmeniskai manau butu ne pro saly pakeisti, taciau ar pats sugebeciau pasikejsti? ;] Esu kejtes ramus tik ;]


                3. Ar tiesa, kad kai turi 2 ramu chipus viena rejkia kisti i A1 lizda, o kita i B1? Bo noriu pirkti dar 1gb DDR400 cl3. Zinoma DDR2 zyyymiai pigiau, ir geriau, taciau motka nepalaiko ;[[


                del windozu tai paleisk PC per Boot'a ish to CD, paleisk windows setup ir spausdamas ok, next nueik ten kur pasiulo rinktis particijas i kuria nori instaliuot Winus, prie install funkcijos yra ir Format funkcija, D ar F raide, neatsimenu, nurodyk kuria nori formatuot ir pirmyn, tik nesumaishyk
                O ramai tai, jie dedami paprastai A1 B1 principu

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #9
                  1. Paprastas laikinas sprendimas (bet ne pats geriausias) jei nesinori šalinti tų nereikalingų winu, bet trukdo laukimas. Su dešiniu ant My Computer, properties
                  Spoileris:


                  2. Jei tik ventiliatorius ne guolinis, susiėda gana greitai. Na praktiškai dar sutepant galima pridėti viena tilos mėnesi. Su keitinu dabar vargu ir pavoju mažai, Socket A procai nenaudojami, tai...

                  Comment

                  Working...