Ar kas nors mokate japoniškai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Otako

    Ar kas nors mokate japoniškai

    Zinau jog cia visai ne prie ko, bet man labai idomu ar kas nors ikvepti anime, (noredami suprasti anime orginalo kalba) ar siaip pradejo mokytis japoniskai, ar jau moka sia puikia kalba
  • Vienuolis
    Perverted Romanticist!?

    • 2007 05 01
    • 165

    #2
    Aš tai pradedu suprasti po truputi viska iš konteksto, bet jei nori gerai išmokti japoniškai iš anime turi žinoti bent pagrindus kitaip gerai išmoksi kažką tik po kurio laiko
    >_< 500x130

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      Yra čia nebūtinai dėl animes besimokinančių japonų kalbą ir tikrai ne vienas. Žinoma dauguma dropino, nes kalba nėra jau tokia paprasta, pats kažkada bandžiau nesėkmingai mokintis sugiharoj, bet tai nebuvo, postūmis dėl anime.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Kuronii
        Boom, like that

        • 2007 04 01
        • 144

        #4
        Well man atrodo yra pakankamai temu apie japonu kalba ir t.t so is ju galima spresti viska^^
        http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

        Comment

        • FainaruFantaji
          Cyber Snake

          • 2007 04 28
          • 579

          #5
          Savjoju ismokt nuo 8 metu [isimylejau Japonija kai isimylejau DB] ir pries kokius tris menesius pradejau bandyt igyvendint sia svajone, po truputi einu visokius kursus, tekstinius ir garsinius ir jau imu kazkiek gaudytis ir buna, kad net anime nemazai suprantu...



          Working underground.

          Comment

          • ph0rest
            5cm/s

            • 2006 10 10
            • 56

            #6
            As pokolkoas dar tik mokausi ir ne vien del anime, nes jau turiu bilietus pavasari (butinai turejau pasigirti ^^) O patarimu del japonu kalbos daug yra, pvz.: anime(subbed), j-pop muzikos klausymas, to pacio j-pop lyrics vertimas naudojant http://world.altavista.com

            Veliau jau galima bandyt mintinai mokintis japonu dainu zodzius, kuriuos esi issivertes ir besiklausant bandyt versti, o paskuj jau ir unsubbed/raw anime galima meginti ziuret.

            Vnz, viskas palaipsniui, tereikia noro, laisvo laiko ir kantrybes. =)

            Comment

            • Otako

              #7
              Jo pritariu, as ir isimylejau japonija ir japonu kalba ziuredamas DB, neseniai pradejau mokytis sia kalba: mokausi zodzius klausau muzikos, dar vienas budas kuris nebuvo cia paminetas yra anime ziurejimas orginalo kalba (japonu) su subtitrais, ziuri ir bandai atsimint kaikurious zodzius. Tai taip ir judu po truputi i prieki.

              Dar ziurejau privacius japonu kalbos kursus bet tai 40 valandu 2-3 kartus per saivaite po 2pedagogines valandas nuo 600 iki 800 litu. Mastau lyg ir brangoka.

              Gal kas zinot pigiau, parasykit.

              Comment

              • lolester

                #8
                Same here.. Myliu Japonija.. Mokausi Japoniskai.. Ir kazkaip kai noriu ismokti, man viskas tiesiog puikiai klostosi.. visas taisykles perprantu gan greitai ir t.t.... Esu uzsivedes sasiuvini su zodziais, taisyklem ir t.t...
                Nu bet dar galima sakyti esu pradedanciuju lygije.. Bet vistiek..

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #9
                  Cia klausimas "Ar kas nors makate Japoniskai?" tolygu "ar kas nors mokate skraidyti?" Japoniskai ismoksi ne per viena diena... (pats nezinau ka norejau pasakyt )

                  Comment

                  • ramzas
                    Rimtas forumo narys
                    • 2007 06 10
                    • 114

                    #10
                    as moku tokius zodzius - arigato, hai, hoi, baga ir dar keleta :] aj dar koniciva ir reik visak sakyt tokiu zemu tonu tada kieciau skamba :] dar SENPAI :]
                    Paskutinis pakeitimas nuo ramzas; 2007-08-24, 17:15.
                    sigpic

                    Comment

                    • yuusuke-kun

                      #11
                      Joa.. Mokausi kazkiek Dabar turiu nusirases apie 70 zodziu ir mokinuosi atmintinai

                      Autorius ramzas
                      as moku tokius zodzius - arigato, hai, hoi, baga ir dar keleta :] aj dar koniciva ir reik visak sakyt tokiu zemu tonu tada kieciau skamba :] dar SENPAI :]
                      Ne seNpai o seMpai
                      Ir ne baGa o baKa
                      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-11-04, 21:22.

                      Comment

                      • dilginte

                        #12
                        aš japonų kalba moku skaičiuot iki 10 ir dar keletą turbūt daugumai žinomų žodelių;DD japonų kalbos pastaruoju metu nežadu mokytis, kiek esu išmokus terminų tiek užtenka, dabar labiausiai trokštu ispanų išmokt, o paskui gal ir prie japonų prieisiu...

                        Comment

                        • Eglaya
                          Procrastinator


                          • 2005 07 22
                          • 561

                          #13
                          Po beveik dviejų metų japoniškos muzikos klausymosi, anime bei japoniškų laidų žiūrėjimo, jau kartais nebereikia titrų, jeigu pokalbiai nesudėtingi. Aišku, niekada specialiai nesimokiau, ir nors galiu laisvai skaityti Hangeul (korėjiečių raštą), su hiragana ir katakana šiek tiek sunkiau, kažkaip nėra tokio užsidegimo mokytis. Viskas tiesiog pasilieka galvoj, kai daug kartų žiūrima, klausoma ir kartojama. Jeigu imčiau mokytis sistemingai, ko gero būtų daug viskas greičiau. Man japoniškas veiksmažodis vis dar vėžį varo.

                          O šiaip... kažkurią dieną per paskaitą vieną šiaip ėmiau rašyti visus japoniškus būdvardžius, kokie atėjo į galvą. Susidarė apie 40 xD
                          Arba sėdi ispanų k. paskaitoj, mokaisi apie kūno dalis ir pradeda prie ispaniškų rašyt japoniškus romaji pavidalu. Arba metų laikų išraiška mano užrašuose: Primavera/Haru, verano/natsu, otoño/aki, invierno/fuyu. Jo v.v

                          Norėčiau, kad ir korėjietiški žodžiai taip galvoj užsiliktų. Žmonės sako, jog tam tikra smegenų dalis yra paskirta niekam nereikalingai informacijai kaupti. Man atrodo, kad mano galvoj ta stritis yra šiek tiek per didelė >.>'' Nu pavyzdžiui tokie žodžiai kaip "fuyuki todoki" (nerūpestingumas/aplaidumas) arba "nama hanka na" (atsainus), nu velniam jie galvoj lieka?
                          Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2007-11-07, 22:16.

                          Comment

                          • Auriki

                            #14
                            Labai norėčiau išmokt,tačiau bent jau kolkas moku tik pagrindinius žodelius X>

                            Comment

                            • 9inch
                              ELO

                              • 2007 11 13
                              • 159

                              #15
                              Pagrindinius issireiskimus, kurie yra vartojami dazniausiai per Anime tai moku ;] kartais su draugu pasikoliojam po prikolu japoniskai ;D Baka!!! Ksso!! ;PP

                              Comment

                              Working...